Beni Bırakma 7 Mayıs Özeti Beni Bırakma 86. Bölüm Özeti Zeynep’in Kurtuluşu

Beni Bırakma 86. Bölüm Özeti

Sıla, artık Meltem’in intiharının sahte olduğuna emindir. Sıla Tarık’ın karşısına geçer ve bunu güzel güzel Tarık’a anlatmayı bir kez daha dener ama Tarık Meltem’e körü körüne inanmıştır; zira Meltem’in bu kadar büyük bir oyun planlayabileceğinin farkında değildir. Sıla Tarık’ın ellerinden kayıp gittiğini görünce son çare olarak Meltem’in oyununu Tarık’a kanıtlamak için harekete geçer. Sıla Meltem’in oyununu ortaya çıkarırken yanında ise Mehmet vardır. Sıla Mehmet’ten aldığı yardımıla istediği delilleri elde eder. Meltem’in doktoru ayarladığı ve aslında intihar falan etmediği gün gibi ortadadır. Artık sıra Tarık’a bu delilleri göstermeye gelmiştir. ; ancak Tarık fark etmese de Meltem’in yeni bir oyununa daha gelmiştir. Meltem bir kez daha mazlum Sıla bir kez daha zalim olacaktır.

Esin’in öldüğü haberleri Vedat ve Cansu’ya gelir; ancak Esin son anda ki bir müdahale ile Azrail’in elinden kurtulur. Hülya Esin’in ölümünü duyar duymaz vicdan azabına dayanamaz ve polise Esin’i kendisinin öldürdüğünü söyler; ancak Polis Esin’in ölmediğini hatta kendisini Zeynep denen doktorun bıçakladığını söylediğini ve Zeynep’ten şikayetçi olduğunu söyler. Esin’in Hülya’dan intikam almak için oynadığı bu oyun dengeleri sarsacak, herkesi etkileyecek çok büyük bir sürpriz ile sonuçlanacaktır. Zeynep’in hapse girecek olması Zeynep ve Emre ilişkisini yeni bir çıkmaza sokacaktır.Beni Bırakma 86. Bölüm 1

Beni Bırakma’da Bu Hafta

Beni Bırakma dizisi 7 mayıs pazartesi günü 18. haftasına başlayacak. Beni Bırakma dizisinde Zeynep zor durumdadır. Annesinin işlediği suç üstüne kalan Zeynep’in hem özgürlüğü hemde doktorluğu tehlike altındadır. Esin ise Hülya’ya acı çektirmekte kararlıdır. Hülya ve Vedat’ın ilişkisi olduğunda emin olan Hülya durmak bilmez. Zeynep’i kendisine bıçaklamakla suçlayıp içeri attıran Esin şimdi de Hülya’nın canını yakmak için yeni bir plan peşindedir; ancak Zeynep’in içeri girmesi  ile hem Emre’nin hemde Bora Esin’e düşman kesilmiştir.

Bora Esin’in gözünü korkutup Zeynep’i içerden çıkartma peşinde iken Emre de elinde ki son koz olan Yeliz meselesini Esin’in karşısına çıkarmaya kararlıdır. Yeliz’in gerçekleri itiraf etmesi ile Esin’in suçlu olduğu kesinleşmiştir ancak Esin hapse girerse Zeynep ile ilgili gerçekler gün yüzüne çıkamayacaktır. Zeynep ise hapishane de oldukça zor durumdadır; zira kendisi çıksa annesi düşecektir ceza evine.

Beni Bırakma 7 Mayıs

Emre Esin’in karşısına çıkar ve Esin’e Yeliz’e tüm iftiraları attıranın kendisi olduğunu bunu da ispatladığını ve hastahaneden hapishaneye gideceğini söyler.  Peki Esin ve Emre anlaşabilecek ve kimse hapishaneye gitmeden, ceza almadan bu iş tatlıya bağlanabilecek midir? Bora ise Esin’i bitireceğine dair yeminler eder; zira Esin onun sevdiği kızı hapse attırma cüretini gösterecek kadar ileri gitmiştir.

Sıla ise bir kez daha başarısız olmuştur; ancak Meltem’in oyunu da son bulmuştur. Meltem yine son anda paçayı kurtarmıştır; ancak Meltem’in artık ajitasyon yapacak bir durumu kalmamıştır zira Meltem’in oynadığı oyun gün yüzüne çıkmıştır.  Meltem ise Tarık’ı Sıla’ya bırakmamaya kararlıdır. Meltem yeni bir plan ile tekrar Tarık’ın karşısına çıkacaktır.

Beni Bırakma 86. Bölüm

Mehmet ise Sıla’ya olan aşkına bir türlü dur diyemez ve Sıla’yı üzen herkesten intikam almak için harekete geçer.

Beni Bırakma 7 Mayıs Özeti Beni Bırakma 86. Bölüm Özeti Zeynep’in Kurtuluşu (7 Yorum)

 1. Saçmalıklar gittikce artıyor bitirin artık ayıp oluyor Türkiye’de kim kimden enjeksiyonla hamile kalabiliyor deliler özgür nasıl dolaşabilir cezaevi ne oldu

 2. Valla artık eşinin planlarından,meltemi kirli oyunlarından yetirn artık birazdan iyi şeyler olsun ya

 3. Bora
  Herşeyi biliyor
  Zeynepide
  Seviyor
  Nasıl sevgi
  Bu
  Anlamadım esini
  Durduramadi
  Em iyiysini
  Emre
  Yapıyor seher
  Hanım ise
  Tam
  Gitgel
  Akılı meltemin
  Huyunu
  Bilmiyor
  Gıbı sılaya suçluyor ama
  Onun
  Derti
  Para
  Kardeşini düşünüyor

 4. Sıla ne mızmız kız ya. Artık onların aşkından da bıktık. Diziye yeni bir aşk lazım

 5. artik yeter diyoruz diziyi esin ve meltem ceviriyor onlarin kirli oyunlarindan sıkıldık tam oldu derken yine tasin altindan esin veya.meltem cikiyor artik biraz tatliya baglanmasini istiyoruz sila sayar ailesine gelin olsunnn m