Beni Bırakma 73. Bölüm Özeti Beni Bırakma 18 Nisan Tarık Sıla’nın Öldüğüne İnanmaz

Beni Bırakma 73. Bölüm Özeti

Emre, Zeynep ile yeni bir yola girmek için uğraşırken Hülya’nın büyük bir tepkisiyle karşılaşır ve kendini affettirmek için bir delil bulup Esin’i hapse sokmayı düşünür. Öte yandan Esin, görüntülerin Emre’ye ulaşmaması için son çare Cansu’dan yardım ister ama Cansu sırt çevirir. Esin yolun sonuna gelir.

Vedat, Emre’nin izlemesi ve polise vermesi için görüntüleri Emre’ye verir. Tarık, Sıla’nın yaşadığını öğrenir. Tarık ve Sıla aralarındaki yanlış anlaşılmaları düzeltip güzel bir aşka yelken açmaya çok yaklaşır. Öte yandan Sıla’nın yaşadığını hala öğrenmeyen Mehmet, Meltem’e bunca zaman Sıla’ya yaşattığı kötülüklerden dolayı hesap sorar.

Beni Bırakma 73. Bölüm

 Beni Bırakma’da Bu Hafta

. Beni Bırakma dizisinde Sıla ölmedi. Sıla ve Tarık aşkı da bitmedi aksine Sıla ve Tarık’ın gelecekleri birlikte yazıldı; birlikte devam edecek.

Peki Sıla nerede? Sıla otobüs kazasında ölmedi; bana sorarsanız Sıla’nın bir aşığı Sıla’yı alıp tedavi ettirecek. Günlük dizilerde bol bol görüyoruz kazalardan sonra zihnin kaybolmasını. Belki de Sıla hafızasını kaybedecek ama Tarık Sıla’nın öldüğüne inanmayacak;  çünkü Tarık Sıla’yı bir anda unutabilecek kadar az sevmedi. Meltem de Tarık’ın Sıla’yı bulmaması için elinden geleni yapacak. Hatta bence Sıla’yı Tarık’tan önce Mehmet bulacak. Tarık ise polislerin Sıla Sayar öldü sözerine inanmayacak; inanamayacak. Meltem ise Tarık ve Sıla’nın neden evendiklerine ne ara evlendiklerini araştırmaya başlayacak.

Zeynep ve Emre ise sonun da Esin pisliğinin ortadan kalkması ile adeta huzur bulacak. Esin’in oynadığı tüm oyunlar ortaya çıkacak. Vedat’da Emre de Cansu da Zeynep’te Esin’in ne ayak olduğunu öğrenecek. Cengiz ise karısına karşı artık güvenini kaybedecek. Arzu ve Cengiz arasında ki güven duygusunun azalması aslında Arzu’nun yavaş yavaş sonunu getirecek; zira Esin zaten sıkışmış kurtulmak için Arzu’dan destek isteyecek. Arzu yardım etmem derse Tarık’ın gerçek babasını açığa çıkarmak ile tehdit edecektir.Beni Bırakma 73. Bölüm Özeti

Beni Bırakma da bilindiği üzere Tarık aslında Cengiz Sayar’ın oğlu değil. Esin zamanında Arzu’nun başına da bela açmış. Esin’in pislik kuzeni üniversite döneminde Arzu’ya tecavüz etmiş ve Arzu’yu hamile bırakıp gitmiş. Arzu hamile hamile halıcı fakir Vedat’ı bulmuş ve onunla evlenmiş Cengiz sonradan zengin bir tüccar olmayı başarmış.

Emre ve Zeynep aşkı dolu dizgin gelecek ancak Bora’nın Zeynep’dan aldığı darbenin acısı hiç geçmeyecek. Bora Zeynep’in kendisinden nefret etmesinde tek suçlu olarak Emre’yi görecek ve Emre’den hesap sormak için yeni planlar kuracak. Bora ne kadar zorlarsa zorlasın Emre ve Zeynep aşkına zarar veremez. Ama Zeynep’te kolay kolay Arzu’nun gelini olamaz. Arzu ve Zeynep arasında da çok özel bir bağ çıkacak ilerleyen haftalarda.