Beni Bırakma 74. Bölüm Özeti Beni Bırakma 19 Nisan

 Beni Bırakma 74. Bölüm Özeti

Esin, Emre görüntüleri izlerken son anda Emre’nin yanına gelir ve görüntüleri izlemesine engel olmaya, suçunu gizlemeye çalışır. Ancak başaramaz. Emre, Esin’i hapse göndermeye kararlıdır. Öte yandan Emre ve Zeynep aşklarını birbirlerine itiraf etmeye çok yakındır.

Bora, Sadık sayesinde Zeynep’e yeniden eskisi gibi yakın olma hayalleri kurar. Tarık, Sıla ile olan evliliğinin gerçek olmasını isterken Meltem ikiliyi görür. Öte yandan Mehmet, Sıla ve Tarık’ın hatıralarının bulunduğu kutuyu Meltem’den alıp kafede bir kenara koyar ama içinde Sıla ve Tarık’ın boşanma kağıdı vardır. Tarık ve Sıla’nın evli olduğu sırrı ortaya çıkacak mıdır?

Beni Bırakma 74. Bölüm

Beni Bırakma 74. Bölüm özeti 18 nisan çarşamba günü sitemizde olacak ancak biz sizlere Beni Bırakma 74. Bölüm özeti çıkmadan bir kaç tüyo aktaralım. Sıla’nın ölmeyeceğini ve Sıla ile Tarık aşkının daha uzun yıllar bizimle olacağını söyledik. Tarık Sıla’yı bulmak için dağ taş her yeri aratacak ve hiç bir yerde Sıla’nın cenazesine ulaşamayacak. Her ne kadar Sıla öldü deselerde Tarık Sıla’nın ölüsünü görmeden onun ölüsüne sarılmadan öldüğüne inanmayacak.

Meltem ise Sıla için sonunda belasını buldu yorumları yapacak ama Sıla’nın Tarık’la ne zaman ve nasıl evlendiği de Meltem’in kafasını karıştıran en önemli sorun olacak. Tarık Meltem aşkı bitti asla olamaz dese de Meltem Tarık ile mutlu bir yuvanın hayalini kurmaya başlayacak. Sıla’nın yokluğunda Tarık kendisini çok kötü hissedecek ve Sıla’nın ölümünden kendisini sorumlu tutacak.

Emre ve Zeynep aşkında ise güzel gelişmeler olacak. Esin’siz devam eden ve sıkıntısız devam eden Emre ve Zeynep’in arasına artık Cansu’dan girmeyecek. Cansu Emre’ye her ne kadar aşık olsa da Emre’yi kendisinden çok Zeynep’in hak ettiğine inanacak ve Emre ve Zeynep ilişkisini destekleyecek.Beni Bırakma 74. Bölüm özeti

Vedat ve Hülya arasında güzel sahnelerin olmasını bekliyoruz. Vedat Esin’den kurtuldu. Acana Esin’in yıllar önce Hülya’ya oynadığı oyun ortaya çıkacak mı? Bu mesele çok önemli. Esin yüzünden namussuz damgasını yiyen Zeynep aslında yine Esin yüzünden kimsesiz evlatlık alınmış annesi babası olmayan çocuk damgasıyla da büyümüş olacak