Beni Bırakma 88. Bölüm Özeti Beni Bırakma 9 Mayıs Özeti Zeynep Çıkacak

Beni Bırakma 88. Bölüm Özeti

Meltem Sıla’nın ele geçirdiği raporu Sıla’dan alır ve yok eder. Artık Sıla’nın elinde Meltem’in sahte intiharını ispat edeceği hiç bir delil kalmamıştır ,  Meltem ise hala mağdur rolünü oynamaktadır. Sayar ailesi ise Meltem’in üzerine titremektedir.

Tarık ise kendisine delil göstereceğini söyleyip de elinde hiç bir delili olmayan Sıla’ya inanmaz ve Meltem’i çekememek, istememek ve hatta Meltem’e iftira atmakla suçlanır.

Sıla ise büyük hayal kırıklığına uğramıştır; sevdiği adam Tarık kendisine değil eski sevgilisi Meltem’e inanmıştır. Tarık’ın kendine güvenmediğini gören Sıla çok üzgündür. Tam Sıla bu işin peşini bıraktı derken Tarık Sıla’nın yalan söylemeyecek kadar dürüst bir kız olduğuna hatta kendisinin de Sıla’ya bu nedenle tutulduğunu fark eder.

Meltem’in intihar olayını araştırmaya başlayan Tarık’ın eline bir ipucu geçer ve Meltem’in oyununu çözmeye çok yaklaşır. Tarık son noktayı koymak için doktor Suat’ın yanına gider.

Emre’nin planı sonunda işe yarar ve Yeliz Esin’nin kendisine tüm yaptırdıklarını itiraf eder. Emre Esin’i hapse göndermeye çok yakındır. Esin bunca yaptıklarının cezasını çekecektir. Emre artık Zeynep’, kurtarmak için bu bilgileri savcılığa götürür. Emre Zeynep’i kurtaracağı için çok mutludur ancak; Zeynep bunca olaydan sonra, Zeynep’e yaptığı bunca kötülükten sonra Emre’yi, affedecek midir?

Emre’nin ilk işi Zeynep’i o zindan dan kurtarmak sonra da tüm bu yaptıklarını onu kurtarmak için yaptığını açıklamak olacaktır.

Beni Bırakma’da Bu Hafta

Beni Bırakma dizisinde Meltem için en güzel zamanlar başlıyor^ama korkmayın kısa sürecek. Şimdi Tarık ise vicdanı ile baş başa kalacak.

Meltem Tarık’la başa geçirdikleri gece sonrasın Tarık’ın çok alkol aldığını sonra ben sana geri döndüm dediğini bu yüzden kendisinin de Tarık’a yaklaştığını söyleyecek. Her ne kadar Tarık devamını duymak istemese de Meltem’in iması o gece sen de bene sarhoştum bir beraber olduk diyecek. Tabi Tarık’ta çıplak şekilde Meltem’in yatağından kalkınca bu durumu inkar edemeyecek.

Meltem’in yaptığı plan tıkır tıkır işleyecek; ancak Meltem’in hesaba katmadığı bir şey var ki o da Tarık’a deliler gibi aşık olan Sıla. Sıla Tarık’ı Meltem’in intihar etmediği doktoru bile ayarladığı sadece uyku hapı içtiğini söylemek ve Meltem’in yalanını ortaya çıkarmak için beklerken bu kötü haberi alacak. Tarık artık Metlem’i bırakamaz; zira Meltem’le bir gece yaşamıştır.

Tarık mecburen Sıla’dan ayılmak zorunda kalacaktır; hele Cengiz veya başkası duysa Tarık’ın bu konunun altından kalkma şansı olmayacak ve Meltem her türlü ağlayarak sızlayarak Tarık’ı ikna edecektir evlenmeye. Tabi bir de namus meselesi var.

Bence Sıla önce Tarık’a böyle bir hataya düştüğü için çok kızsa da Tarık ve Meltem arasında o gece hiç bir şey yaşanmadığını bunların tamamının bir oyun olduğunu ispat edecek kişi de Sıla olacaktır; tabi Tarık’ta ispat edebilir.

Beni Bırakma 9 Mayıs 1

Ben Beni Bırakma dizisinde Zeynep’in çok içeride yatacağına ihtimal vermiyorum; zira dizinin kadın başrol oyuncusu o. Avlu dizisi gibi sürekli hapishanede çekilecek hali yok ya; bir kaç gün içinde en geç Zeynep çıkacak. Zeynep’i çıkaran da Esin’in annesini ölümden kurtaran  da Emre olduğu için bence  ilerleyen günlerde şuan için kesin olarak bitmiş gibi görünen Emre Zeynep aşkı tekrar başlayacaktır; zira bence Esin’i yine Emre’nin plan yaparak ulaştığı Yeliz meselesi çözecektir.

Hapse girmek istemeyen Esin bence Zeynep’e olan sahte şikayetini geri alacaktır. Beni Bırakma 88. Bölüm Özeti  yayınlandığında ilk olarak sayfamıza eklenecektir. Beni Bırakma 88. Bölüm Özeti 1