Beni Bırakma 9. Bölüm Özeti 18 Ocak Tüyoları

Beni Bırakma 9. Bölümü ile Atv ekranlarında izleyicisine güzel dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Bir Ankara klasiği olmak için Focus Film tarafından çekilen Beni Bırakma dizisi kısa zamanda reytinglerini yükseltemesi ile dikkatleri üzerine çekti. Focus Film Beni Bırakma ile olmasa bile 7 sezondur ekranlara getirdiği Beni Affet için bu sezon final kararı aldığı için yerini bir dizi ile doldurmak zorunda.

Beni Bırakma 9. Bölüm özeti yayınlanmadı ancak biz sizlere bir kaç tüyodan bahsedelim Beni Bırakma 18 ocak

Bekir Sıla’yı nereye götürecektir? Sıla’nın kendisine yar olmayacağını hatta Sıla’nın asıl amacının okumak değil Tarık Bey ile kırıştırmak olduğunu düşünen Bekir gün aldığı Sıla’yı nikah gününe kadar tutacak mıdır? Bekir Sıla’yı asla o Tarık denen şehirli züppeye vermeyecektir; bunun içinde babası Celal Ağa’dan da yardım alır.

Sıla ise artık Bekir için sonun geldiğini düşünmektedir. Zira kendisini kaçırarak açık açık suç işlemiştir. Bu sefer Bekir ceza almaktan kurtulamayacak ve artık başına bela olamayacaktır

Tarık’ın o köylü kız için tekrar acilen köye gitmesi Meltem’in kıskançlık damarlarını kabartır; zira o köyde Tarık için arsalardan daha değerli bir şey vardır. Meltem huzursuzdur.

Beni Bırakma 9. Bölüm

Emre ve Zeynep arasında buzlar ise rastlantılar ile erimeye devam eder. Emre Zeynep’in gerçekten para için kendisini gezdirmiş olmasına bu kadar yalana girmiş olmasını bir türlü anlayamaz. Bir öğrenci neden böyle bir işe girer ki? Emre zengin bir hayat yaşadığı için Zeynep’in ne kadar zor şartlarda yaşadığını bilmemektedir. Zeynep’in kalbine Emre ise adeta saplanmıştır. Ne kadar Emre’yi düşünmek istemese de Emre hep aklındadır.

Arzu ise Zeynep denen kızın oğlu Emre’yi çok değiştirdiğinin farkındadır; zira Emre İstanbul’a bir gidip gelmiş hayatı değiştirmiştir. Yalanları ile Emre’ye hayatı zehir etmeyi başaran bu kız kimdir? Arzu Zeynep’in de Emre’nin gönlüne girmek için kendisine yarım edip iyilik meleği rolünü oynadığını mı düşünecektir.

Beni Bırakma dizisinde Emre ve Zeynep’i yakışıtıyoruz ama gerçek hayatta Berkay Veli’nin sevgilisini tanıyor musunuz? Peki onları yakıştırdınız mı? Beni Bırakma Berkay Veli’nin sevgilisi  Lara Türkoğlu kimdir? Detaylar için tıkla

Beni Bırakma 9. Bölüm Fragmanı

Beni Bırakma 9. Bölüm Özeti 18 Ocak Tüyoları (18 Yorum)

 1. Içerik nasıl ekleyebiliyoruz Resul bey?alışana kadar biraz karışık geldi site. Tam anlayamadım içerik nasıl eklendiğini?

  • giriş yaptıktan sonra sol üstte yeni yazıyor ona tıkladığında içerik ekleyebilirsin

 2. Ben üyeye olmuştum ismim otomatik çıkması gerekiyordu aa yoksa üyle olamadımı?

 3. Diziyi dün keşfettim. Hoşuma gitti güzel dizi?..
  Zeynep ve Emre de yakışıyorlar.❤. O saatlerde
  Okulda olacağım için izleyemeyeceğim galiba. Şuan okula gitmediğim için izledim?.. Umarım saçmalamaz ve kısa sürmez?

 4. Arzu sonunda buldum diziye gelirsek izliyorum guzel dizi sadece sila rolundeki kizin oyunculugunu beyenmedim

  • Sılada fena değil ya. Genel tüm genç oyuncuların oyunculuğu aynı seviyede bence. Ne çok kötü ne de çok iyi?
   Yalnız Tarıkla Sıla bana Kemal ile Baharı hatırlatıyor?

 5. Uzun zamandır ilgimi çeken ilk günlük dizi bu oldu. Öncesinde fragmanına bile denk gelmedim. Tesadüfen izlemeye başladım ve sevdim şimdilik?diģer dizilerdeki gibi zamanla konudan konuya atlamazlar umarım?2 sezon sonra final yapsın ama seyirciyi salak yerine koymasınlar. Emre Zeynep aşkıyla başlayıp. Ikisininde farklı kollarda teselli bulmasıyla devam etmemesi dileğimle?

  • Gunluk dizileri malesef uzatiyorlar insallah buda oyle olmaz reytingi hickirikdan iyi zaten zamanla dahada yukselecek diye dusunuyorum

 6. Beni bırakma güzel dizi devam iyişallah. Tarık ve sıla,Zeynep ve emre. .oyuncular yakışmış bu diziye güzel olmuş. .

  • Beni Bırakma’nın reytingleri de her geçen bölüm artıyor. Bende başarılı olmalarını istiyorum güzel bir ekip