Beni Bırakma 95. Bölüm Özeti Beni Bırakma 18 Mayıs Tüyoları

Beni Bırakma 95. Bölüm Özeti

Cengi Emre’yi Zeynep’ten uzaklaştıramayınca bu sefer Zeynep’e gider ve Emre ile evlenmesini istemediğini söyler. Emre ise durumdan habersiz Zeynep’in dışarı çıkacağı günü evlilik hazırlıklarına devam eder. Emre hapishaneye Zeynep’e ziyaret için geldiğinde, Zeynep hiç beklemediği büyük bir sürprizle karşılaşır. Zeynep Emre’nin evlilik teklifine ne cevap verecektir?

Öte yandan yıllar önce tozlu raflarda kalmış Hülya ve Vedat’ın birbirlerine olan aşkı, Vedat’ın yeniden cesaretini toplayıp Hülya’yı sevdiğini söylemesiyle küllerinden doğmaya çok yaklaşır.

Meltem ise planına başlar, Sıla’nın ömür boyu Tarık’tan nefret etmesi için Tarık’ı bayıltıp çektirdiği samimi fotoğrafları Sıla’ya gösterir. Durumdan habersiz olan Tarık, gerçekleri öğrendiğinde dengeler tamamen değişir. Peki Sıla Tarık’ın Meltem ile böyle bir gece yaşamadığına inanacak mıdır? Tarık bu hain plandan nasıl kurtulacaktır?

Beni Bırakma 18 mayıs

Beni Bırakma 95. Bölüm Tüyoları

Beni Bırakma dizisinde Esmer fırtınası kopuyor. Ne Esmer’miş ama hem Zeynep’i içeride korudu hemde Zeynep’in intikamını almayı başardı hemde içeride. Esin ve Yeliz’in Esmer ile aynı koğuşa düşmesi ile Esmer bu ikisine yamadığı eziyeti bırakmadı. Bakalım Esmer ve Zeynep dışarı çıkınca da görüşecekler mi? Zira Zeynep’in dışarı çıkmasına çok az kaldı.

Emre sonunda yaptı yapacağını Esin ile anlaştı. Esin gitti beni yaralayan Zeynep de annesi de değildi dedi. Böylece Esin hapse girmekten kurtuldu; zira Emre de görüntüleri polise vermedi. Emre polise görüntüleri vermeyince Esin ve Yeliz ise bir hafta içine hapisten çıkacaklar. En güzeli de Zeynep için dışarı çıkmanın vakti gelmiş olması. Bora ise Zeynep’e yaranamasa da Zeynep’in annesi Hülya’yı bir kez daha kafalamayı başardı. Hülya hiç bir şartta kızı Zeynep’in Emre ile görüşmesine izin vermeyecek ama Emre ve Zeynep düğün hazırlıklarına başlayacak. Bakalım neler olacak.

Diğer taraftan Mehmet de Sıla’yı kaybetti. Mehmet’in Sıla ile Tarık’ın evli olduğunu öğrenmesine çok az kaldı. Mehmet ve Sıla dostluğu da Mehmet’in garip tavırları ve konuşmaları yüzünden bozuldu ama Mehmet meselesi hala bitmedi. Mehmet işleri karıştırmaya devam edecek.

Meltem ise Tarık’ı geri getirmek için elinde ki Tarık’la baş başa çekildiği o özel fotoğrafları kullanma kararı alacak; Meltem Sıla’ya da bu fotoğrafları göstererek Sıla’nın aldatılma duygusu yaşamasına neden olacak. Tarık ise o gece ilaç verilerek bu fotoğrafların çekildiğini hatırlayamayacak.

Beni Bırakma 95. Bölüm

Meltem bu hareketi ile sadece Tarık’ı değil Cengiz’i de kaybedecek. Bakalım Sıla bu fotoğafları görünce ne diyecek.

Beni Bırakma 95. Bölüm Özeti şuanda yayınlanmadı. Beni Bırakma 95. Bölüm Özeti  yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Beni Bırakma 95. Bölüm Özeti Beni Bırakma 18 Mayıs Tüyoları (1 Yorum)

  1. meltem yeterrrrrrr her taşin altindan cikma birak onlar mutlu olsun tarik.seni sevmiyor sevmeyeck sezon finali olmadan meltem aradan cekilsin