Beni Bırakma Bora Kimdir? (Fatih Gühan Kimdir?)

Beni Bırakma dizisinde sonunda Bora bey ile tanıştık. Daha önce bize gönderilen Beni Bırakma castında Fatih Gühan diye bir oyuncunun ismi geçmekteydi ancak ne karakteri ne de nerede olduğu açıklanmamıştı. Beni Bırakma dizisi set çekimlerine sonunda Fatih Gühan’da dahil oldu. Fatih Gühan  Beni Bırakma dizisinde Zeynep’e aşık bir zengin bir genç olan Bora karakterine hayat 30. bölümden itibaren verecek.Beni Bırakma Bora

Bilindiği üzere Beni Bırakma dizisinde Zeynep’e Esin’in attığı iftira sonrasında çok üzülen Emre yalnız kalmak için dağ evine kaçmıştı. Emre dağ evinde iken Zeynep’te ses kaydını almış Emre’yi bulmaya gidiyordu; ancak Emre’nin dağ evi ıssız bir yerde Zeynep’de beş parasız olduğu için Zeynep dağ evine dolmuşla gitmeye karar verince olanlar oldu. Zeynep yolda kaldı. Bora ise ZEynep’i arabasına aldı ve Emre’nin yanına bıraktı. Zeynep Cansu’nun planı ile Emre’nin kendisini aldattığını düşünüp sıkından bayıldı. Fatih Gühan’ın hayat verdiği Bora ise hemen Zeynep’i hastahaneye götürdü. Şans eseri Bora’nın Zeynep’i götürdüğü hastahene Emre’nin hastahanesi ile aynı çıkınca işler karıştı. Cansu şimdi Bora ve Zeynep arasında bir aşk yaşandığını iddia edecek ve Bora karakteri iyice dizimiz senaryosuna dahil olacak.

Beni Bırakma’da Bora karakterine hayat veren Fatih Gühan oldukça yakışıklı bir genç ancak dizi için sakallarını kesince biraz yolunmuş tavuğa dönmüş.

Fatih Gühan Kimdir?

Beni Bırakma’da Bora karakterine hayat veren oyuncu Fatih Gühan‘dır. Fatih Gühan Uşak’ta dünyaya gelmiştir. Süleyman Demirel Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk bölümü mezunu olan Fatih Gühan  dizis sektöründe çok yeni bir isimdir. Bugüne kadar  tiyatro da yer alan Fatih Gühan son olarak Beni Affet dizisinde Cihan karakterine bir kaç bölüm hayat vermiştir.

Beni Bırakma’nın Mehmet’i Şükrü Masat’ı Tanıyalım

Şükrü Masat Kimdir?

Şükrü Masat Samsun Üniversitesi Devlet Tiyatrosu 2017 yılı mezundur. Oyunculuk bölümünden mezun olur olmaz iş bulmuş ve Beni Bırakma dizisi ile sektöre  hızlı bir giriş yapmıştır. Şükrü Masat’ın menajeri MELİKE AYDIN’dır.

Şükrü Masat Fotoğrafları

Beni Bırakma Bora Kimdir? (Fatih Gühan Kimdir?) (14 Yorum)

  1. Bora iyi de ama dizi de herkese kötü davranıyor yani yanlış anlamasın buradan bütün oyunculara selamlar…

  2. herkese merhaba bence bora cok yakisikli sakallarini kesince bir az yogun durmus oyuncuya basarilar diliyorum

  3. Bu oglani emreden daha yakisikli buldum
    Zeynep sen bos ver emreyi sana guvenmeyen erkekle ne isin var