Beni Bırakma Sıla Öldü mü? Sude Doğar Beni Bırakma’dan Ayrıldı mı?

Beni Bırakma dizisinde kadın başrol olarak yer alan Sude Doğar’ın Beni Bırakma dizisinden ayrıldığı konuşuluyor. Beni Bırakma dizisinin 17 nisan salı günü yayınlanacak 72. bölümünde Sıla’nın bir otobüs kazasında öldüğü bilgisi gelir. Peki Sıla gerçekten öldü m?  Sude Doğar Beni Bırakma dizisinden ayrıldı mı?

Sude Doğar Beni Bırakma dizisinden şuan için ayrılmadı; kesin olarak da Beni Bırakma dizisinde Sıla karakteri öldü diyemeyiz; zira Beni Bırakma dizisinde Sıla karakteri bence ölmedi. İşte detaylar.Beni Bırakma Sıla Öldü mü

Beni Bırakma dizisinde Meltem’in oynadığı son oyun tutmuş Sıla Tarık’ın kendini unuttuğunu ve eski sevgilisi Meltem’le birlikte olmaya başladığını öğrenir. Sıla Tarık’ı kaybettiğini ve artık Tarık’la bir gelecekleri olmadığını anlayınca hayata küser ve Tarık’tan uzaklaşmak ister. Sıla çantasını toplar önce köyüne dönmek istese de köye gidemeyeceğini ve giderse başına nelerin geleceğini bilen sıla rotayı büyük şehir İstanbul’a çevirir. Sıla İstanbul’da bir iş bulup yeni bir hayat kurma planları yaparken Tarık’ta Sıla’yı aramaya başlar. Sıla’nın Meltem ile ikisini gördükten sonra yanlış anladığını öğrenen Tarık her yerde Sıla’yı arar ama Sıla yoktur.

Sıla ise  bir otobüse biner ve İstanbul yolculuğu başlar; ancak akam olduğunda otobüs kaza yapar ve kaza sonrası büyük bir can pazarı yaşanır. Tarık ise Sıla’nın biletin aldığını ve İstabul otobüsünde olduğunu öğrenir. Sıla’nın bineceği otobüs kaza yapmıştır. Peki Sıla o otobüsün içinde midir? Yoksa son anda Sıla otobüsten inmiş midir?

Tarık olay yerine gider ama ne Bolu hastahanelerinde nede kaza yerine Sıla’ya ulaşamaz. Tarık Sıla’nın ölenler arasında olmadığını duyunca çok sevinir ancak zaman geçmesine rağmen Sıla’dan bir haber gelmez. Sonunda Tarık’a kara haber gelir. Gelen haberde Sıla Sayar’ın cenazesine ulaşıldığı söylenmektedir.

Beni Bırakma Sıla ölmedi resimleri

Sıla bana sorarsanız ölmedi; zira Sıla’nın ölmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Sıla o otobüsten sağ olarak kurtuldu. Sıla’yı başka birisi kurtaracak ve kimseye haber vermeyecek. Sıla ölürse Tarık meselesi de biter. Sıla daha Sayar’ların evine gelin olacak hiç korkmayın. Bize şuana kadar  Sude Doğar Beni Bırakma’dan ayrıldığına dair bir bilgi gelmedi. Sude Doğar daha uzun yıllar Beni Bırakma’da oynayacak; günlük dizilerde olur böyle reyting arttırıcı şeyler.

Beni Bırakma Sıla öldü mü otobüs kazası

Sizlere kesin bilgiyi vermek adına kısa süre içinde Sude Doğar Beni Bırakma setinen fotoğrafını atmaya çalışacağız takipte kalın.

Beni Bırakma Sıla Öldü mü? Sude Doğar Beni Bırakma’dan Ayrıldı mı? (7 Yorum)

  1. Meltem ciksin artık tarikla sıla bir araya gelip çocukları olsun bıktım su meltemin aralarına girmesinden

  2. Umarim tarık bi an silayi bulur ve hayatlarina yeni bi sayfa açarlar. Meltem ise tarikla hiç yakışmiyorlar ama tarik ile sıla gercekten bir birilerine cok yakisiyorlar ???

  3. Aman çıksın Sıla. Ekranda görünce içim sıkılıyor Ağlanayı bile beceremiyor. Mıy mıy. Hiç sevmiyorum bu kızı