Bıçak Sırtı 5 Kasım Özeti 20. Bölüm Fragmanı Meğer Ragini İle Sanskar Oyun Oynamışlar

Bıçak Sırtı dizisinde Ragini’yi kimin kaçırdığı tartışılıyordur. Bir adam gelir ve Ragini’yi kaçırması için Lakşi’den para aldıklarını söyler. Lakşi bu adamı hayatımda ilk kez görüyorum der ve yakasına sarılarak doğruyu söylemesini ister. Adam bize iş için 50 000 verdiğini belirtir. Şekar Durga’ya hakaret ederken Lakşi ona inanmalarını ister. Şekar polisten Lakşi’yi tutuklamasını ister. Lakşi babasına döner ve onlara inanmamasını ister. Swara ve Ragini’ye de masum olduğunu söylerken polis tarafından götürülür. Bıçak Sırtı 20. Bölüm Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 5 Kasım Özeti

Durga Prasad giderken Dadi onu durdurur ve üzerine kara toz atar. Durga siyaha bürünürken Dadi bu kara leke sana yeter der. Lakşi yüzünden hep bu kara leke ile gezeceksin der. Durga bir şey söylemeden gider. Şekar bir şey söylemek ister ancak Dadi onu konuşturmaz. Sumi bunun yanlış olduğunu intikam almak için onların seviyelerine düşülmemesi gerektiğini hatırlatır. Swara, Ragini’ye sarılarak ağlar. Durga eve döndüğünde Sanskar yüzüne bakarak gülmeye başlar. 1 54 1

Anapurna Lakşi böyle bir şey yapmış olamaz diyerek Durga’yı sakinleştirmeye çalışıyordur. Ancak Durga bu kara lekeyi ve hakaretleri ömür boyu unutamayacağını söylüyordur. Sanskar, Ragini ile tapınakta buluşmak istediğini söyler. Annesi onu tapınağa götürür ve Ragini ile buluşturur. Sanskar annesinden gitmesini ister ve Ragini ile konuşmaya başlar. Meğer Sanskar ve Ragini Lakşi’yi Swara’dan uzak tutmak için böyle bir planı birlikte hazırlamışlar. 2 57

Ragini Sanskar’ın deli olmadığını hastanede yatarken öğrenmiş. Uzun olduğu için ayrıntıya girmeyeceğim ama Ragini tıpkı Dadi’nin Sumi’ye yaptığı gibi Swara için büyük bir planı devreye sokmuştur. Ragini Lakşi’yi hiç bir zaman unutamadığını söyler. Şimdi Lakşi’yi hapisten çıkararak onu kendisine bağlayacağını söyler. Swara’nın Lakşi’yi hiç sevmediğini bu yüzden Lakşi’ye yakınlaşmasında bir sorun olmadığını belirtiyor.

Swara, Dida’ya Lakşi’nin suçsuz olduğuna inandığını söyler. Aynı şekilde Ragini’de Sumi’ye Lakşi’nin masum olabileceğini söylüyordur. Şekar gelir ve Lakşi’nin masum olduğunu birilerinin onu hapse atmak için oyun oynadığını düşündüğünü söyler. Ragini ne diyeceğini bilmez. Şekar Swara’ya 36 saat içinde Lakşi’nin masumiyetini kanıtlamasını istediğini Ragini’ye söyler. Onlar konuşurken Lakşi avluya girmiştir. Ragini Lakşi’nin çıktığını görünce şok olurken arkada Swara gözükür. Bıçak Sırtı 5 Kasım Özeti devam ediyor. 3 55

Lakşi Swara’ya teşekkür eder ve Dİda’nın evine gider. Ragini Lakşi’den nefret ederken neden onu kurtardın diye sorar. Swara Lakşi’nin masum olduğuna inanıyorum diyerek Ragini’yi şaşırtır. Ragini’nin oyunu bozulmuştur. Topluluk üyeleri Durga’nın oğlu hakkında konuşuyorlardır. Durga istifa edeceğini söylerken Swara, Lakşi ve Ragini gelirler.

Swara oğlunuz sandığınız gibi suçlu değil der ve onun birileri tarafından komploya uğradığını belirtir. Ragini’nin kaçırıldığı gün birisinin telefonla Lakşi’yi aradığını belirtir. Özel numara dahi olsa numaranın bulunabileceğini söyler. Ragini ve Sanskar gerilirken servis sağlayıcısı adam numarayı polise teslim eder.

4 52

Dida Sumi’ye Swara’nın Lakşi’yi aklayacağından emin olduğunu söyler. Swara’nın gözlerinde Lakşi’ye olan aşkı gördüğünü söyler. Lakşi’nin Ragini’yi sevmediğini ve nişanı kırarak büyük bir felaketin önlendiğini söyler. Polis telefonu aramaya başlar. Sanskar foyalarının ortaya çıkmaması için bir anda bağırıp çağırmaya başlar. Vazoları kırar ancak polis numarayı aramayı başarır. Telefonun sesi çok yakından gelince herkes şok olur. Swara sesin geldiği yere doğru gider ve telefonu bulur. Ardından telefonu polise teslim eder. Ragini ve Sanskar şoktadır.

Müfettiş bulunan telefon Lakşi’ye bir komplo kurulduğunu gösteriyor der. Müfettiş oradan ayrılırken topluluk üyeleri Durga Prasad’dan özür dilerler ve bu durumda istifa etmemesini isterler. Swara Durga’nın saygnlığını bozmamak için elinden geleni yapmaya söz verir. Lakşi mutlu olur. Sanskar ve Ragini onlara bakarken tedirgindirler. Ragini gidelim diyerek Swara ile çıkarlar.5 27

Swara yolda Sanskar’ın hareketlerinden şüphelendiğini söyler. Polis telefonu çaldırırken Sanskar’ın aniden garipleştiğini, telefonla Sanskar arasında bir ilişki olabileceğini söyler. Lakşi’nin masum olduğunu ispatlamak için Ragini’den yardım isterken Ragini Swara’nın elini tutar ve her zaman yanında olduğunu söyler. Bıçak Sırtı 20. Bölüm Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 5 Kasım Fragmanı

Bıçak Sırtı 5 Kasım Özeti 20. Bölüm Fragmanı Meğer Ragini İle Sanskar Oyun Oynamışlar (1 Yorum)

  1. Senin Allah belanı versin ragini yılan lakşi yle evleniyor lar ama gene rahat durmuyor neler yapıyor ragini ye