Yemin 113. Bölüm 114. Bölüm 115. Bölüm Özeti 6 Kasım 7 Kasım 8 Kasım Fragmanı

Yemin 115. Bölüm Resmi Özeti

Emir’i severken ondan uzak kalmak zorunda olması Reyhan’ı zorlar. Bunun üzerine eşyalarını toplayan Reyhan, gitmeye hazırlanır. Ama babası Hikmet’in Reyhan’a ihtiyacı olduğunu öğrenen Emir’in verdiği karar herkes için sürpriz olur.

Öte yandan, Kemal Narin’in sakladığı geçmişini öğrenmek ister. Ancak bu tahmin ettiği kadar kolay olmayacaktır.

Yemin 115. Bölüm Özeti Reyhan Konağa Dönüyor

Hikmet’in inadı Reyhan’ı yendi. Reyhan tekrar konağa döndü. Açlık orucunda artık sona gelen Hikmet bir yandan canı ile uğraşırken bir yandan da Cavidan ile uğraşmaktadır. Hikmet için Reyhan’ın tekrar konağa dönmesinden korkan Cavidan zorla da olsa Hikmet’e yemek yedirmeye kalkar; ancak Hikmet inat eder ve yemek yemez. Cavidan ise Hikmet’e dayak ile yemek yedirmeye çalışır; ancak Hikmet’in kaybedeceği bir şey kalmamıştır.

Emir ise gururludur; karşıma bir daha çıkma diyen Reyhan’ın karşısına çıkmasına, babam ölüyor eve dön demesine gururu engel olmaktadır; ancak Suna Emir’in yapamadığını yapar ve abisi için Reyhan ile konuşarak ona durumu anlatır. Reyhan şimdi bir seçim yapmak zorundadır. Ya dayısı ölecek ama Emir hapse girmeyecek yada dayısını kurtaracak ve Emir’in hapse girmesini kabul etmek zorunda kalacaktır.

Cavidan ise yeni bir plan düşünür ve Hikmet’i Emir’in gözünün önünden kaldırmak için harekete geçer. Hikmet’in sürekli gözetim altında olabileceği bir hastahaneye kaldırılması gerektiğini söyleyen Cavidan sert kayaya çarpar zira Emir babasını kimselere emanet etmeyecek kadar vefakardır.

Yemin 115. Bölüm resimleri

Yemin 115. Bölüm Fragmanı Çıktı

Yemin 114. Bölüm Detaylı Özeti

Reyhan’ın bayılmasıyla endişelenen Emir hemen onu hastahaneye yetiştirir bu arada Kemal ve Narin arasındaki sevgide fark edilmeye başlanmıştır bile Kemal ve Narin birlikte misafirleri için evlilik yıldönümü organize ediyorlardır. Emir Reyhan’ı hastahanede de yalnız bırakmaz. Hikmet’in durumu Cemre ve Süheyla’nın yanında kötüleşince Süheyla hemen müdahale eder. Emir Reyhan’ın çıkış işlemlerini yaparken Reyhan’da Emir’in hasretiyle yanıp tutuşuyordur hastahanede ücretini ödemede zıtlaşan Emir ve Reyhan’dan Reyhan’ın söyledikleri Emir’i sinirlendirince parayı muhasebecinin üzerine atarak giden Emir bir yandan da Reyhan’ın acılarını tazeler.

Cavidan ise Hikmet’e olanlardan dolayı Reyhan’ı suçlamaya devam ederken Oya’da abisi için elinden geleni yapmaya çalışıyordur. Misafirlerinin Evlilik yıldönümlerini evde kutlamaya karar veren Kemal ve Narin’den. Narin’in huysuz balkabağı yine yapacağını yapınca komik anlar yaşanıyor. Süheyla ise Emir’e Reyhan’ı eve döndürmesini nasıl söyleyeceğini düşünüyordur. Şehriye ablanın mutlu halleri Kemal’i endişelendiriyor Narin gelince Narin’in güzelliğinde kaybolan Kemal Şehriye ablanın gözünden kaçmıyor duruma el atıp Kemal’i daha da sinirlendirmek Şehriye ablayı daha da mutlu ediyor. Babasının yanından ayrılmayan Emir Hikmet’in derdine çare ola bilecek mi? süper bir evlilik yıldönümü organize eden Narin Kemal’den de tam not ala bilecek mi. Cavidan ise Süheyla’yı Emir’le yalnız bırakmamak için elinden gelenin fazlasını yapıyordur.

Kemal’in Narin’e olan hayranlığı gittikçe artmaktadır tamda bu anda Elektrik gidince endişelenen Kemal tam Narin’i suçlayacakken Narin durumu düzeltmeyi yine başarıyor Narin piyanoda çalınca kemal şok oluyor. Oya ve Süheyla Hikmet için çabalamaya devam ediyor. Kemal artık Narin’in gerçek hikayesini öğrenmek istiyor. Süheyla Emir’e Hikmet’in yavaş yavaş kendini öldürmeyi düşündüğünü söyleyince Emir çıldırıyor ve Süheyla bombayı patlatıyor Emir’e Reyhan’ı geri getirmesini söyleyince Cavidan ve Cemre iyice geriliyor Reyhan’da memleketine geri dönmek için yola çıkmıştır bile.

Yemin 114. Bölüm Özeti

Yemin dizisinde Reyhan’ı hastahaneye kaldıran Emir Reyhan’ın açlıktan bayıldığını öğrenir; Hastahanede kendine gelen Reyhan kendisini hastahaneye getiren kişiyi sorar ve Emir’in kendisini hastahaneye getirdiğini ve uyanana kadar da başında beklediğini öğrenir. Reyhan Emir’in kendisini takip ettiğini anlar. Hastahane ücretini ödemek isteyen Emir’e ise Reyhan’dan büyük darbe gelir. Reyhan ayrıldıkları için artık kendi ayakları üzerinde durması gerekriğini düşünmektedir ve Emir’in hastahane ücretini ödemesini istemez. Emir sevdiğini kadına karşı artık tamamen çaresizdir.

Uzun zaman sonra İstanbul’a dönen Cemre’nin annesi Süheyla Cemre’nin sonunda amacına ulaştığını ve Reyhan ile Emir’i ayırdığını görür. Süheyla’yı en çok üzen ise Hikmet Tarhun’un durumudur. Reyhan gittikten sonra ölüm orucuna yatan Hikmet Tarhun’un durumu gittikçe kötüleşmektedir. Süheyla Emir’i karşısına alır ve babasını sadece onun kurtarabileceğini söyler. Babasının Emir’den tek isteğinin Reyhan’ın geri gelmesi olduğunu söyleyen Süheyla ne yap et Reyhan’ı geri getir yoksa babanı kaybedeceksin der. Kalbinin acıyan Emir bir kez daha REyhan ile konuşmaya karar verir.

REyhan’ın yeniden konağa gelmesinden korkan Cavidan ve Cemre ise yeni bir plan peşine düşer. Reyhan dayısının ölüm orucunu bozması için onunla konuşacaktır. Peki Reyhan dayısını ikna edip ölüm orucunu bozdurabilecek mi? Yemin 114. Bölüm resimleri

Yemin 114. Bölüm Fragmanı 7 Kasım

Yemin 113. Bölüm Resmi Özeti

Ayrılsalar da kaderin ayırmadığı Emir ve Reyhan ikilisi sürekli karşı karşıya gelir. Bu karşılaşmalar ikiliyi bir araya getirmeye, kavuşturmaya yetecek midir? Öte taraftan, Narin’in Kemal’i şirketteki zor durumdan kurtarması, ikiliyi beklemedikleri bir maceranın içine sokacaktır.

Yemin 113. Bölüm Özeti

Reyhan ve Emir’in ayrılması sonrası zor zamanlar geçiren Zeynep Reyhan ablasını çok merak eder ve Reyhan’ın yerini öğrenip yanına gider; ancak bu durum Zeynep’e çok düşkün olan Emir’i çileden çıkarır. Çok sevdiği karısı Reyhan’ı kaybetmenin acısı ile kavrulan Emir şimdi de Zeynep’i kaybetmeye dayanamayacaktır. Emir biran önce Zeynep’in konağa geri dönmesini ister ama Zeynep konakta Cavidan’dan psikolojik şiddet görmektedir ve Reyhan ile kalmak ister.  Cavidan önce Reyhan’ı göndermiş şimdi de arkasından Zeynep’i göndermeyi başarmıştır; ancak Emir Zeynep’i geri getirmekte kararlıdır.

Tarhun şirketi Rus şirket ile yapılan çok önemli bir anlaşmayı tam kaybetmek üzereyken Narin’in etkili konuşması ile iki şirket arasında ki görüşmeler devam etmektedir; Narin’in bu başarısı şirkette kulaktan kulağa yayılır ve herkes Narin’in hem iş hayatında hemde evlilik hayatında başarılarından bahseder. Kemal de Narin’in bu başarısına sevinir ve kendisi gibi diğer insanların da onu tebrik etmesi hoşuna gider. Kemal ve Narin arasında ki çekişme artık yavaş yavaş beğenmeye ve aşka dönüşmektedir. Kısa zaman içinde artık Yemin dizisinde Kemal ve Narin’in gerçek evliliklerini görebiliriz.Yemin 6 Kasım fotoğrafları

Diğer taraftan uzun zamandır hiç bir şey yemeyen Reyhan ise sokakta bayılır. Reyhan’ın yanına Zeynep’i almaya giden Emir ise sokakta bayılan Reyhan’ı görür ve çok endişelenir. Reyhan’ı alıp hastahaneye götüren Emir onun uzun zamandır hiç bir şey yemediğini öğrenir. Reyhan’ın üzüntüden bir şey yemediğini anlayan Emir Reyhan’ın kendisinden ayrılmasının nedenin aşk ile ilgili olmadığını anlar.

Yemin 113. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinde Reyhan ve Emir ayrı ayrı aşk acısı çekmeye devam edecektir. Emir bir türlü Reyhan ile ilgili ne hata yaptığını sorgularken bir taraftan da kalbinde ki acıyı bastırmaya çalışacaktır. Emir’in aşk acısı çektiğini gören Cemre ise ısrarla Emir’in yaşadığı bu zor günlerden faydalanarak ona yaklaşmak isteyecek; ancak Reyhan’ı kaybetmenin acısı ile yanıp kavrulan Emir Cemre’nin bu davranışlarından bir anlam çıkaramayacak.

Yemin 6 Kasım Özeti

Reyhan’ı hayatından çıkarmaya çalışan Emir’in karşısında ise Oya durur. Oya Cemre ve Cavidan’ın çevirdiği işlerin farkındadır ama sadece bir iddia ile Emir’in karşısına çıkamayacağının da farkındadır. Bu nedenle Oya pusu da beklemekte ve Emir ile Reyhan’ı tekrar bir araya getirmek için Cavidan ile Cemre’nin açığını aramaktadır. Yemin 6 Kasım resimleri

Reyhan için bu ayrılık tahmin ettiğinden de zor geçer. Kalbinde sakladığı büyük sırrı daha fazla tutamayan Reyhan sonunda Narin’e yaşadığı her şeyi anlatacak ve rahatlayacaktır. Reyhan’ın yaşadığı bu çıkmazın içinde Narin’in de eli kolu bağlanacaktır. Şimdi görev sırası Narin’dedir. Narin çok zeki bir kızdır ve Emir’in katil olamayacağının farkındadır.

Yemin 113. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Yemin dizisinde ilerleyen haftalarda Reyhan ve Emir ayrı olsalar bile Emir’in başından bir hapishane mevzusu geçecek; zira Talaz durmayacak. Bu aralar her ne kadar kötü karakter olarak hep Cemre gösterilse de Talaz Cemre’nin de elini kolunu bağlayacak ve Tarhun ailesinden de para almak için CD’nin kopyalarını gönderecektir. Talaz Emir’den yüz bulamayınca Emir’i hapse gönderip Cavidan’dan para koparmak isteyecektir. Tüm bu süreçlerin sonunda Emir’i hapisten kurtaran yine Kemal, Narin, Oya ve Reyhan olacaktır.

Bir yandan Emir ile Reyhan’ı bir araya getirmeye çalışan Narin bir yandan da karanlık geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Kemal Narin’in geçmişini öğrenince büyük bir şok yaşayacaktır. Narin ise Rus’lu şirketler ile yapılan görüşmelerde Kemal’in en büyük yardımcısı olacaktır.  Kemal ise geçmişi yüzünden Narin ile arasına mesafe koyacaktır. Yemin 113. bölüm resimleri

Açık konuşmak gerekirse kısa süre içine Emir ve Reyhan’ın tekrar bir araya gelmesini beklemiyorum. Ben Emir ile Reyhan arasında ki bu sorunların en az ocak ayına kadar devam edeceğini ocak 2020’den sonra Emir ve Reyhan’ı tekrar evli ve mutlu görebileceğimizi tahmin ediyorum. Cemre ve Cavidan’ın ayağını tökezletecek kişi ise planı mahveden Talaz olacaktır.

Yemin 113. Bölüm Fragmanı

Yemin 113. Bölüm 114. Bölüm 115. Bölüm Özeti 6 Kasım 7 Kasım 8 Kasım Fragmanı (1 Yorum)

  1. Yemin Dizisi çok güzel çok seviyorum hayatımda hiçbir diziyi bu kadar sevmemiştim