Çocuk Neden Yok? Final mi Yaptı? İşte Detaylar

Çocuk Dizisi İçin Kesin Final Kararı Geldi

Star TV’nin sevilen dizisi Çocuk için final kararı geldi. Çocuk dizisi 28 ocak salı akşamı 18. bölümü ile final yapacak. Çocuk dizisi için alınan final kararının gerekçesi ise beklenen yükselişin bir türlü gerçekleşememiş olması olarak gösterildi. Çocuk dizisi efsane senaryosu ile unutulmaz bir final yaparak 28 ocak 2020 salı akşamı ekranlara veda edecek. ocuk final 28 ocak

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Çocuk’tan kötü haberler gelmeye devam ediyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve mükemmel senaryosu ile izleyicilerini büyüleyen Çocuk dizisinde aynı zamanda harika oyunculuk performansları da izliyoruz; ancak tüm bu güzelliklere rağmen Çocuk dizisi beklenen reytinglerin çok altında kaldı.

1441 Yapım’ın Star Tv’den bir kaç bölüm daha zaman istediği Çocuk dizisi finale doğru hızlıca ilerlemeye devam ediyor. Senaristin oyuncuların ve yapımcının diziyi kurtarmak için elinden geleni yaptığı bir zamanda Star TV’de elini taşın altına koydu ve Çocuk dizisinin gününü değiştirdi.

Çocuk 28 Ekim Neden Yok?

28 ekim pazartesi günü 7. bölümü ile ekranlara gelmesi beklenen Çocuk dizisinin günü değişti ve artı Çocuk dizisi salı akşamları izleyicisi karşısına çıkacak ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile Kadın dizisinin rakibi olacak.

Çocuk 7. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Çocuk dizisinin yeni bölümü ile 29 ekim salı günü ekranlarda olacak. ocuk 28 Ekim Neden Yokocuk Final mi Yaptı

Çocuk Dizisi Final mi yapacak?

Daha önce final kararı öncesi çok son çırpınışlarla gün değiştiren dizi gördüm; ancak sadece günün değiştirerek finalden kurtulan bir dizi görmedim. Bence Çocuk dizisi kesinlikle final yapmayı hak eden basit bir dizi değil; ancak reyting canavarı dizilerin kalitesine bakmıyor. Çocuk dizisinin en önemli şansızlığı da pazartesi günü zorlu bir günde yayın hayatına başlamak oldu. Bunun yerine cumartesi veya pazar yayına alınsaydı çok başka olabilirdi.

Çocuk Ne zaman Final Yapacak?

Çocuk dizisi için alınmış henüz bir erken final kararı yok ancak biz Çocuk dizisi yapımcısı 1441 Yapım’ın Star Tv ile en fazla 18 bölüm ilk yayın sözleşmesi imzalamış olabileceğini düşünüyoruz. Bu reytingler ile Star TV’nin de sözleşme uzatmayacağı kesin olduğuna göre 28 ocak 2020 salı günü Çocuk dizisi 10. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek ve çocuk dizisi çekimleri kasım ayı başında tamamlanacaktır.

Eğer Çocuk dizisi büyük  bir mucizeye imza atar ve salı akşamları 4 ve üzeri reyting alabilirse Star Tv Çocuk dizisine 6 bölümlük yeni bir sözleşme ile yeni bir şans tanıyabilir. Bakalım bekleyip göreceğiz.

Çocuk Final Fragmanı

Çocuk Neden Yok? Final mi Yaptı? İşte Detaylar (1 Yorum)

  1. Kesinlikle final yapmamalı çok kaliteli bir dizi !,,, Çocuk dizisi yıkılıyor!.,,,,son bölüm olay!..Türkiye’nin başına gelmiş geçmiş en iyi en değişik farklı ve ilginç senaryo!,,, İsmail Hacıoğlu nun oyunculuktu harıka!,, bu kadar çer-çöp dizi tutarken çocuk dizisi kaldırılırsa hüsran olur !..böyle bi diziyi harcamayın yazık olur;(