Nazan Kesal Çocuk Dizisinden Ayrıldı mı? Çocuk Asiye Öldü mü?

2019 2020 sezonun en etkili ve akıcı senaryosuna sahip Çocuk dizisinde akıcı senaryo kaldığı yerden fırtınalı bir dere gibi akmaya devam ediyor. Her hafta aksiyonuna yetişemediğimiz Çocuk dizisinde bu hafta Nazan Kesal’ın hayat verdiği Asiye karakterine veda var.

Bilindiği üzere Hasan annesi Asiye’yi bir ömür affetmeyeceğini belirtmiş ve Asiye’nin tüm çabalarına rağmen de Hasan hiç bir şekilde yumşamamıştı. Aslında Hasan Asiye’ye her gün biraz daha yaklaşsa ona anne diye sarılmak istese de Hasan’ı yerinde tutan ve affetmem dedirten yıllardır çektiği anne özlemiydi. Tam Hasan Karasu ailesinin içine girmiş hatta farkında olmasa da Karasu ailesinin mirasını almış olsa da Hasan’ı yine annesizlik beklemektedir.

Gerçek babasının öldüğünü öğrenen Hasan bir yandan oğlu Efe’yi almaya çalışırken aslında bir yandan da bir annesi olduğu için çok mutluydu; ancak Asiye elinden geleni yapmasına rağmen yaptığı hatalardan dolayı artık Ali Kemal ile Hasan’ın kardeş olma ihtimali kalmamıştı. Tüm bu yaşananlar artık Asiye’nin kaldıramayacağı kadar ağırlaşmıştı üzerinde. Asiye ise bu yükü ancak üzerinden öldüğünde atabileceğini düşünüyordu.

Asiye’nin intihar edeceğini fark eden Hasan onun peşinden gider ve Asiye’yi bir uçurumun kenarında bulur. Her ne kadar Hasan Asiye’yi yaşatmak annesiz kalmamak için Asiye’ye seni affettim anne dese de Asiye kendini affetmeyecekti. Peki gerçekten Asiye o uçurumdan atladı mı? Ali Kemal’in morgda gördüğü cenaze Asiye’ye mi ait. Nazan Kesal Çocuk Dizisinden Ayrıldı mı

Çocuk Asiye Öldü mü?

Çocuk dizisinin ilk 13 bölümünü başarılı senaristler Nazlı Sunlu, Hilal Yıldız ve Yekta Torun yazmıştı. Çocuk dizisinin 14. bölümünden itibaren dizinin yapımcısı 1441 Yapım iki yeni senarist ile anlaşmış ama bu yeni anlaşma izleyiciye bildirilmemişti. Ben senarist değişikliğinin diziye bir hava katıyor gibi görünse de ilerleyen haftalarda izleyiciyi hiç memnun etmediği görüşündeyim.

Bu durumda ben Ali Kemal’in morgda gördüğü kadın cenazesinin bir başkasına ait olduğunu ve Hasan’ın annesini ölümün pençesinden çekip çıkardığını düşünüyorum. Yani bence Asiye ölmedi yaşıyor.

Çocuk dizisine yeni senaristlerin Nazan Kesal gibi bir dev oyununun canlandırdığı Asiye karakterinden vaz geçeceklerine inanmıyorum. Bence kesin olarak Asiye ölmedi ve Nazan Kesal Çocuk dizisinden ayrılmadı.

Nazan Kesal Çocuk Dizisinden Ayrıldı mı?

Nazan Kesal Çocuk dizisinden bence ayrılmadı zira Nazan Kesal çok önemli bir usta böyle sezonun ortasında hadi artık senin senaryon bitti denecek bir isim değil; muhtemelen Nazan Kesal Çocuk dizisi ile de sözleşmesi vardır. Basit oyuncular gibi oynadığı bölümün parasını almayı da kabul etmez. Velev ki yeni senaristler Asiye’yi öldürdü ve Nazan Kesal Çocuk Dizisinden Ayrıldı. İşte eğer Nazan Kesal projeden ayrılsaydı basının kesin haberi olurdu zira Nazan Kesal’da iş aramak ve sezon bitmeden bir projede daha yer almak zorunda.

Aşağıda ki fotoğrafta da görüldüğü üzere Ali Kemal’e gösterilen ceset Nazan Kesal’ın cenazesi değil an az 10 yaş daha küçük genç bir bayanın cenazesiocuk asiye öldü mü

Çocuk 14. Bölüm Fragmanı Hasan Annesini Kurtarıyor

Nazan Kesal Çocuk Dizisinden Ayrıldı mı? Çocuk Asiye Öldü mü? (2 Yorum)

  1. Böyle muhteşem bir dizi yayından nasıl kaldırılır artık salı günleri de tv açmayacağız mi umarım en kısa surede dizinin yeni bölümleri çekme kararı alırlar