Çok Güzel Hareketler 2 Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin yeni sezon başlama tarihi belli oldu. Çok Güzel Hareketler 2  yeni sezon 8 eylül 2019 pazar günü yeni sezona başlayacak. 

Çok Güzel Hareketler 2’nin Notu Yükseliyor

Güncelleme 10 Nisan 2019 Çok Güzel Hareketler 2 programı reytingleri yükselmeye devam ediyor. İlk bölümlerde ki yüksek reytinglerden sonra reytinglerinde düşüş yaşayan Çok Güzel Hareketler 2 programında skeçlere profesyonel ellerin destek vermesi ile reytinglerde de yükseliş yaşamaya başladı. Ne kadar kaliteli skeç o kadar reyting düsturu ile çalışan Çok Güzel Hareketler 2 oyuncuları ve ekibi 2019 2020 yeni sezonu için de her an onay alabilir.ok Güzel Hareketler 2 devam edecek mi 1

Çok Güzel Hareketler programının 2. nesli de ne yazık ki tutunamadı. Bilindiği üzere yine Yılmaz Erdoğan’ın koordinatörlüğünde ekranlara gelen Çok Güzel Hareketler 28 Mayıs 2008  de izleyicisi karşısında çıkmış ve 90 bölümün sonunda  26 Haziran 2011 de ekranlara veda etmişti.

Çok Güzel Hareketler 2 ise ne yazık ki 1. nesil kadar başarılı olamayacakmış gibi duruyor zira yapım aldığı reytingler ile hem Kanal D’yi hemde BKM’yi zor durumda bırakıyor. Pazar akşamları izleyicisi karşısına çıkan program ne yazık ki 3 reyting civarında izleniyor bu da Kanal D için yeterli olmuyor.

Son dönemde dizi tutturamayan Kanal D elinde sağlam projeler olmayınca 3 reyting civarı alan Çocuklar Duymasın ve Yüzleşme dizisini devam ettiriyor. Normal zamanlarda asla 3 reytinge düşen yapımlara tahammül edemeyen Kanal D pazar akşamı 3 reyting civarı alan Çok Güzel Hareketler 2’yi de muhtemelen sezon sonuna kadar devam ettirecektir.ok Güzel Hareketler 2 final

Çok Güzel Hareketler 2 Ne Zaman Final Yapacak?

Çok Güzel Hareketler 2 için finali konuşmak erken zira Çok Güzel Hareketler 2 muhtemelen mayıs ayına kadar Kanal D ekranlarında yer alacaktır; hatta Çok Güzel Hareketler 2’nin 2019 yaz aylarında da devam edebileceği ve yaz sonunda 2019 2020 yeni sezonu başlamadan ekranlara veda edebileceği tahmin ediliyor. Çok Güzel Hareketler 2 yaz konsepti için çok uygun bir eğlence programı

Çok Güzel Hareketler 2’nin yüksek maliyetlerinin olmaması Kanal D için büyük avantaj. Zira hem oyuncuları yeni isimlerden oluşuyor hemde bir çekim maliyeti yok. Bu nedenle eğer yaz aylarında da 3 reytingler alırsa Çok Güzel Hareketler 2 2019 yazının eğlencesi olabilir.

Çok Güzel Hareketler 2 Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Çok Güzel Hareketler 2 eğer yaz sezonunda devam etmezse en erken mayıs ayına kadar ekranlarda olacaktır. Tahminlerimize göre Çok Güzel Hareketler 2 26 mayıs 2019 pazar akşamı 21. bölümü ile ekranlara veda edecektir. Çok Güzel Hareketler 2 için Beşiktaş Kültür Merkezinde çok hassas komedyen seçim çalışmaları yürütülmüş ve bir çok işin kültür merkezlerinden başarılı isimler bir araya getirilmişti.ok Güzel Hareketler 2 devam edecek mi

Aslında Çok Güzel Hareketler 2 programında çıkan skeçler de çok güzel; oyuncular da hem yetenekli hemde çok başarılı; ancak Türkiye 5 sezondur yine BKM’in aynı konsptli programı Güldür Güldür’ü izliyor ve artık izleyici bu tarz eğlence programlarından sıkıldı.

Çok Güzel Hareketler 2 kendini biraz da olsun hem ilk sezonundan hemde Güldür Güldür Show’dan farklılaştırmayı başarsaydı bence çok daha fazla izlenebilirdi; ancak şuanda kendini taklit etmekten uzağa gidemedi.

Çok Güzel Hareketler 2 2019 Reytingleri

Çok Güzel Hareketler 2 programı yapılan tanıtımlarında etkisi ile oldukça iyi bir reyting olan 4.20 ile açtı; ancak izleyici ilk bölümden beklediğini bulamamış olacak ki reytingler her bölümde giderek düştü ve 3 reyting seviyesine kadar geriledi. ne yazık ki Çok Güzel Hareketler 2 bu gidişle 2 reytingleri de görebilir bazı haftalarda zira pazar akşamları rakipleri çok güçlü.

ok Güzel Hareketler 2 2019 reytingleri

Çok Güzel Hareketler 2 Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (1 Yorum)

  1. Bu yazıda alenen hak yeme var. Program çok iyi. Özellikle çıkış skeçleri ilk bölümler çok başarılıydı ve sosyal medyada da popüler oldu yeni kadro. Eskisinin yerini tutmaz diyen herkesi ters köşe yaptılar. Türk seyircisinin gülmeye ihtiyacı var. Ağır dramlardan sıkıldı asıl seyirci.