İkimizin Yerine Anandi ve Jagdiş Ne Zaman ve Nasıl Boşanacak?

İkimizin Yerine dizisinde gelecek bölümlerden bilgi almak isteyenler için araştırmalarımıza devam ediyoruz. İkimizin Yerine dizisinde Anandi ve Jagdiş’in boşanacağını açıklamıştık. Peki bu boşanma ne zaman ve nasıl olacak? İşte detaylar

İkimizin Yerine Anandi ve Jagdiş Boşanıyor

Dadisa Basant‘ın ailesini alıp gittiğini duyunca eve dönecek. Jagat ve Gauri de gelecek. Dadisa Basant ve ailesini bir araya toplayacak. Dadisa‘nın ablası Badi kanser olmuştur. Badi Jetsara gelir ve hastalığı yüzünden ona Anandi ve Jagat‘ın ayrıldığını söylemezler. Badi, Gauri‘yi Jagat‘ın arkadaşı zannediyor.

Gauri ve Jagat Mumbai’ye dönecekken Gauri bu olayı fark eder ve Dadisa‘nın yalvarışlarını dinlemeden Badi‘ye Jagat‘la evli olduğunu anlatır. Badi bunlara dayanamaz ve fenalaşır. Bunun üzerine Badi ABD‘ye tedavi için gider. Jagat Mumbai’ye dönünce, dekan onu sorumsuz olduğu için hastaneden atar.

Gauri bunu durdurabilirdi ama Jagat‘la kavga ettiği için yapmaz. Jagat Badi‘nin durumu yüzünden Gauri‘yi suçlar ve onunla kavga eder. Gauri çok kızar ve yola çıkar. Sinirini Anandi‘den çıkarmak için onu arar ve telefonda Anandi‘ye bağırıp çağırır. Gauri aniden direksiyon hâkimiyetini kaybeder ve kaza yapar.kimizin Yerine Anandi boşanıyor

Ardından bebeğini kaybeder. Jagat‘a da Anandi‘nin onu aradığını ve onun yüzünden bebeğini kaybettiğini söyler. Jagat ona inanır ve telefonda Anandi‘ye ağzına geleni sayar. Gauri‘yi kıskandığın ve mutlu olmamızı istemediğin için bebeğimizi kaybettik der. Anandi çok üzülür ve evden gitmeye kalkar. Ancak Dadisa ve diğerleri onu durdururlar.

Jagat Gauri‘ye iyi bakmaktadır. Asha ve Abhişek birbirini seviyor ama Madan evlenmelerine izin vermiyor. Anandi onları mabedde gizlice evlendirir. Madan düğünü basar ancak Anandi sayesinde onlara zarar veremez. En sonunda Madan da bu ilişkiyi kabul edecek. Dadisa Anandi‘nin yeniden evlenmesi gerektiğine ve bunun için boşanmasına karar verir.

Dadisa Jagat‘ın çocukluk eşyalarını toplatır ve Anandi‘yi çağırıp boşanma evraklarını gösterir. Anandi‘ye onu özgür bırakmak istediklerini söyler. Anandi sessizce imzalar ve gider. Dadisa ve Bairon bunu Jagat‘a bildirmek için Mumbai’ye giderler. Jagat şok olurken Gauri mutludur. Daha sonra Gauri Jagat‘ın kafasına Anandi‘yle boşanmasına karşılık mirastan payını talep etme fikrini sokar.

Parayı alıp Mumbai‘de yeni hastane kuracaklar ve Jagat kendi hastanesinde çalışacaktır. Dadisa hemen Anandi için damat aramaya başlar. Anandi hiçbir şey bilmiyordur. Dadisa bir damat adayı bulur. Damat devlet görevlisidir ve çok iyi bir aileye mensuptur.

Dadisa Anandi‘yi bir yere gönderip damat tarafını ağırlarken Jagat ve Gauri gelir. Jagat Anandi‘den boşanmak için Bairon‘dan para ister ve bunun için miras davası açacaktır. Evde tartışma çıkarırlar. Damat tarafı gider.kimizin Yerine Anandi ne zaman boşanacak

Dadisa Anandi‘nin özgürlüğü için para vermeyi kabul eder ve bulduğu damadı reddedip başka damat aramaya karar verir. Dadisa‘lar Jagat‘a mirastan payını verecekken Anandi meseleyi öğrenir ve baskın yaparak Jagat‘a hesap sorar. Jagat ona ailemin beynini sen yıkadın, ailemi benden çaldın deyince Anandi onu tokatlar. Şantaj yapmak yerine medeni insan gibi ailenden payını isteseydin verirdik der. Jagat tokat için Anandi‘ye çok kızar ve ondan asla boşanmayacağını söyler.

Anandi, ben de yarın gidip sana ve Gauri‘ye yasadışı evliliğiniz için dava açacağım diye misilleme yapar. Jagat yediği tokat yüzünden, ne olursa olsun Anandi‘yi boşamayı kabul etmez ama Gauri onu ikna eder. Jagat ve Anandi mahkemede boşanmak istediklerini söyler.

Hâkim onlara son karar için 6 ay süre verir. 6 ayın sonuna kadar vazgeçmezlerse, otomatik olarak boşanacaklar. Bu arada Jetsar köyü ilçe statüsü alır. Anandi çok mutludur. Devlet Jetsara yeni kollektör olarak Shivraj Shekar‘ı gönderir. Dadisa Anandi‘yi Shivraj‘la evlendirmeyi kafasına koyar.

Badi‘nin eve gelişi, Dadisa‘nın Anandi‘yi evlendirmek istemesi, Gauri‘nin çocuğunu kaybetmesi, Anandi‘nin boşanma işini ve Anandi‘nin Shivle karşılaşmasını falan yaklaşık 230 – 247 bölümlerde 25 Nisan – 12 Mayıs arasında izleyeceğiz.

Şunu söylemeliyim ki, Anandi‘nin boşanması ve yeniden evlenmesi arasında 38 bölüm var ve bu süreçte çok olay oluyor. Bir dahaki konumuz Anandi‘nin annesinin ölümü ve Jagat‘ın Gauri‘nin gerçek yüzünü görmesi olacak.

İkimizin Yerine Fragmanı

İkimizin Yerine Anandi ve Jagdiş Ne Zaman ve Nasıl Boşanacak? (4 Yorum)

  1. Çok güzel bir dizi ama anandinin salaklığı sinirimi bozuyor yoksa çok güzel bir dizi