Çukur Timsah Celil Kimdir? Ahmet Melih Yılmaz Kimdir? Kaç Yaşında?

Ahmet Melih Yılmaz Kimdir?

Ankara Dil-Tarih Tiyatro mezunudur. 1989 Ankara doğumlu olan Ahmet Melih Yılmaz 30 yaşındadır. Deneyimli bir tiyatro oyuncusudur. Erdal Beşikçioğlu’nun yönettiği “Woyzeck Masalı” isimli tiyatro oyununda ki oyunculuk perforansı ile çok sevilmiştir.  Ahmet Melih Yılmaz Kimdir? son olarak Daha isimli yerli filmde 2018 de yer almıştır. 2018 de ise Körfez isimli filmde oyunculuk deneyimi yaşamıştır.  Ahmet Melih Yılmaz Şuanda Hep Sonradan isimli oyunda da aktif olarak yer almaktadır. Hatırla Gönül isimli 2015 yapımı dizi de küçük bir rolü vardır. Ahmet Melih Yılmaz çukur dizisi

Çukur Timsah Kimdir?

Çukur dizisi ikinci sezonda Çukur olmaktan çıktı hayvanat bahçesine döndü adeta önce Kara Kuzular şimdide Timsahlar grubu. Çukur dizisinde Timsahlar’ın devri başlıyor. İlk timsah ise Ahmet Melih Yılmaz’ın hayat vereceği Timsah Celil olacak. Timsah Celil tam bir psikopattır. Yamaç Koçovalı’ın başına bela olacak Timsah Celil Yamaç’a sevdiklerini koruyamamanın acısını göstermek için gelmiş ve ilk olarak da Sena’nın ölümüne neden olmuştur.

Şimdi de Yamaç’ın en sevdiği abisi Cumaali Koçovalı’yı kaçırmış ve Cumaali’yi yine Yamaç’ın gözü önünde öldürmek istemektedir. Peki Yamaç bu sefer sevdiklerini koruyabilecek midir? Yoksa Sena gibi Cumaali’de mi Yamaç’ın kollarında ölecektir. İzleyip göreceğiz; ancak bildiğimiz tek şey Timsah ailesi git gide büyüyecek ve Timsah Celil ölse bile Timsahlar bitmeyecektir.

ukur Timsah

Mehmet Ali Nuroğlu’da Çukur Kadrosuna Timsah Ailesinden Olarak Dahil Oluyor

Çukur’da Karakuzular’dan sonra şimdi de Timsahlar grubu geliyor Sen Anlat Karadeniz dizisinde hayat verdiği Vedat karakteri ile çok sevilen Mehmet Ali Nuroğlu Çukur dizisi kadrosuna Timsah ailesinden olarak dahil oldu. Çukur dizisinin 10 nisan çarşamba günü yapılan çekimlerinde Mehmet Ali Nuroğlu’nun Çukur dizisi kadrosunda yer aldığı ve çekimlere de katıldığı görüldü; ancak sette hangi karaktere hayat verdiğini şuanda kesin olarak öğrenemedik.ukur Timsah Celil

Çukur Timsah Celil Kimdir?

Çukur dizisinde bilindiği üzere önce Çeto karakteri sonra da Mahsun ve Sena karakterleri ölmüştü. Sena’nın ölümünden Mahsun’u sorumlu tutan Yamaç Mahsun’u öldürmüş ama sonradan ortaya çıkan bilgilerde Baykal’ın yaşadığı ve Sena’nın ölmesini Yüzüklü’nün istediği ortaya çıkmıştı.

Çukur’u terk etmeye çalışan Yamaç ise Sena’yı gözünün önünde boğarak öldürenlerden intikamını almak için Çukur’da kalmaya karar vermişti. Çukur, Söz, Savaşçı gibi dizilerde ne yazık ki kötü karakterler öldüğünde en geç iki hafta içinde yeni kötü karakter senaryoya dahil edilir. Çukur dizisinin de yeni kötü karakteri Timsah Celil olacak ve Koçovalı’ların başına bela olacaktır.

Timsah Celil karakteri Yüzüklü’nün planlarını sahada gerçekleştirecek karakter olacaktır ve Timsah lakabı Celil’e acımasızca cana kıydığı için verilmiştir. ukur Mehmet Ali Nuroğlu

Mehmet Ali Nuroğlu Kimdir?

7 Eylül 1979’da İstanbul’da dünyaya gelen Mehmet Ali Nuroğlu 40 yaşındadır. Çiçek Nuroğlu ile evli olan deneyimli oyuncu Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünde görev alarak meslek hayatına başlayan Mehmet Ali Nuroğlu Çemberimde Gül Oya dizisi ile ilk oyunculuk deneyimi yaşamıştır.

Mehmet Ali Nuroğlu 2013 de yayınlanan Tatar Ramazan dizisi ile tanınmaya başmıştır. Daha sonra Güzel Köylü ve Çanakkale Yüzyıllık Mühür dizilerinde rol almıştır. Mehmet Ali Nuroğlu son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat karakterine hayat vermiş ve başarılı oyunculuğu ile dünya yıldızı olmayı başarmıştır.

Mehmet Ali Nuroğlu Çukur dizisi kadrosuna katılarak kendi kariyeri açısından önemli bir adım daha atmıştır.

 

Çukur Timsah Celil Kimdir? Ahmet Melih Yılmaz Kimdir? Kaç Yaşında? (1 Yorum)