Diriliş Ertuğrul 25 Nisan Yeni Bölüm Neden yok? Diriliş Ertuğrul 116. Bölüm Neden Yayınlanmıyor

Diriliş Ertuğrul 9 ocak 2019 Yeni Bölüm Neden yok?

Diriliş Ertuğrul dizisi 2019’un ilk bölümü 2 ocak 2o19’da 130. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkardı. Diriliş Ertuğrul 130. bölüm totalde 16 reyting almasına rağmen Trt 1 Diriliş Ertuğrul  dizisinden zarar etti. Bunun nedeni ise ocak ayında reklam fiyatlarının tam olarak belli olmaması ve kanalların düşük fiyata reklam almak zorunda kalmaları.

Diriliş Ertuğrul dizisinin kanalı Trt 1 de daha fazla zarar etmemek için bir hafta dizisine ara vermek zorunda kaldı. Zaten bu durumu ön gören diğer özel kanallar kendi dizileri için 3 hafta yayın yapmama kararı almıştı. Trt 1 ise bu durumu geç de olsa fark etti.

Diriliş Ertuğrul dizisi yapımcısı Tekden Filme dizinin yeni bölümünün 9 ocakta değil 16 ocakta yayınlanacağı belirtildi. Bu haber ile birlikte Diriliş Ertuğrul  dizisi oyuncuları ve set ekibi 1 haftalık yıl başı tatiline ayrıldı. Diriliş Ertuğrul dizisinde çekimler zar zor yetiştiriliyor çekimleri yetiştirmek için uzun süren mesailere kalınıyordu.

Diriliş Ertuğrul 9 ocak

Diriliş Ertuğrul dizisi bu sezon çok ara verdi. Diriliş Ertuğrul  tam Sen Anlat Karadeniz’in önüne geçmişti ki Diriliş Ertuğrul  dizisi yapımcısı Mehmet Bozdağ Diriliş Ertuğrul  dizisinin 25 nisan çarşamba akşamı 116. bölümü ile ekranlarda olamayacağını açıkladı.

Bilindiği üzere Diriliş Ertuğrul  dizisinde bir dönem sona ermiş ve Saadettin Köpek’in canı sonunda alınmış ve şehitlerin intikamı alınmıştı. Diriliş Ertuğrul  dizisinin 4. sezonu ile ekranlarda olmaya devam edeceğinin açıklanmasından sonra yeni dekor ve yeni senaryo çalışmaları başlamıştı. Bozdağ Yapım Diriliş Ertuğrul  dizisi için yeni set sahası kurma çalışmalarına başladı. Bilindiği üzere Diriliş Ertuğrul  dizisinde Ertuğrul Bey obayı Bilecik Söğüt Domaniç bölgesine taşımaya karar vermiş ve obanın taşınması için hazırlıklar tamamlanmıştı. Diriliş Ertuğrul 25 Nisan neden yok

Diriliş Ertuğrul dizisinde yeni oba ve yeni dekor ve prodüksiyon çalışmaları için yoğun ve hızlandırılmış bir hazırlık dönemine girildi bu nedenle de Diriliş Ertuğrul dizisinde 2 haftadır çekimler yapılamıyor. Diriliş Ertuğrul  dizisi 116. bölüm 3 mayıs çarşamba akşamı izleyicisi karşısında olacak.

25 Nisan Çarşamba akşamı Diriliş Ertuğrul dizisinin 116. bölümü yerine son bölümlerden oluşan özel bir kolaj bölümü ile ekranlarda olacak. Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni döneminde heyecan ve aksiyon hiç eksilmeyecek.

Diriliş Ertuğrul’da artık Ertuğrul Bey Selçuklu’nun içinde ki ajanlarla ve devlet hainleri ile uğraşmayı bırakarak Bizans tekfurları ile savaşına devam edecek ve Selçuklu’nun sınırlarını hem Bizanslılardan hemde Moğol akınlarından koruyacak.

Diriliş Ertuğrul dizisinin reytingleri artmasa da Sen Anlat Karadeniz dizisinin reytingleri düştüğü için Diriliş Ertuğrul dizisi önümüzde ki haftalarda tekrar  Sen Anlat Karadeniz’in üzerine çıkacaktır ancak Sen Anlat Karadeniz dizisi bakalım tek başına yayınlanacağı 25 nisan da kaç reyting alacak merak konusu

Diriliş Ertuğrul 116. Bölüm var mı yok mu

Diriliş Ertuğrul 25 Nisan Yeni Bölüm Neden yok? Diriliş Ertuğrul 116. Bölüm Neden Yayınlanmıyor (1 Yorum)