Beni Bırakma 79. Bölüm Özeti Beni Bırakma 26 Nisan Meltem’in Plan

Beni Bırakma 79. Bölüm Özeti

Bora, Zeynep’in duygusal boşluğundan faydalanır.

Bora, Zeynep’in duygusal boşluğundan faydalanarak ona türlü numaralarla yaklaşmaya çalışırken, Emre’nin Zeynep için tam bir kahramanlık yaptığından habersizdir. Emre, Zeynep’i kötü bir kız olarak gösteren siteyi Yeliz’in yaptığını bir şekilde öğrenir.

Yeliz’in izini bulmaya ve Zeynep ile yeniden mutlu olmaya çok yaklaşır. Öte yandan Meltem, planında başarılı olur. Sayar Ailesinin ve özellikle de Tarık’ın ilgisini kendine çekmeyi başarır. Sıla ise çok önemli bir gerçeği Buse’den öğrenir.

Esin, Hülya ve Vedat’ı samimi bir halde görür, Vedat’ın sırf eski aşkı Hülya ile yeniden bir arada olmak için kendisiyle boşanmak istediğini düşünür ve harekete geçer.

Beni bırakma da bu hafta

Beni Bırakma dizisi 26 nisan perşembe günü 79. bölümü ile ekranlarda olacak. Beni Bırakma  dizisinde Emre tehlikeli bir plan peşindedir. Emre bu oyunu ile Zeynep’i ya tamamen kaybedecek yada Esin’den kurtularak ömür boyu sevdiği kadınla mutlu olacaktır.

Bora ise Esin’den Emre’nin Pelin’in peşinde olduğunu öğrenir ve Pelin’in şahitlik yapmaması için harekete geçer. Zeynep ise Emre’yi aramaktadır. Zeynep Emre’nin aşkı ile yanıp tutuşmuş ev Emre’yi affetmeye hazırlanmaktadır. Zeynep gerekirse annesini de karşısına alacaktır ancak aşkının peşinden gitmeye kararlıdır; ancak Emre’nin bir oyun peşinde olduğunu anlayamayan Zeynep bir kez daha Emre’ye güvenmekle ne kadar hata yaptığını fark eder ve Emre’yi sonsuza dek hayatından çıkarmaya yemin eder.

Tarık ve Sıla aşkında tam her şey yoluna girdi derken Meltem ve Sayarlar zaten Tarık’ın sıla ile evli olduğunu öğrenecek ve adeta kıyamet kopacaktır. Emre’nin bir konsomatrisin peşinde koştuğuna inan Cengiz bir de Tarık’ın kendilerinden habersiz evlendiğini öğrenince kıyametleri koparacaktır, zira Tarık’ın iş evliliği yapmasını isteyen Cengiz Tarık’ı sorumsuz olmakla suçlar
Beni Bırakma yedek 1

Meltem ise Sıla’nın kurduğu mutlu gelecek hayallerinin üzerine adeta bomba gibi düşecek planını uygulamaya koyar. Meltem’in öfke ile yaptığı bu plan tüm dengelerin bir an önce değişmesine neden olacaktır. Tarık ise Sıla’nın başına gelenlerden kendini sorumlu tutar. Sıla hiç bir zaman Sayar ailesi tarafından kabul edilmeyeceğini düşünmeye başlar

Beni Bırakma 79. Bölüm Özeti Beni Bırakma 26 Nisan Meltem’in Plan (1 Yorum)