Diriliş Ertuğrul 4 Nisan Kim Öldü? Diriliş Ertuğrul 113. Bölüm Aslıhan Öldü mü?

Güncelleme:Güncelleme: Diriliş Ertuğrul dizisinin 4 nisan çarşamba günü ekranlara gelen 113. bölümünde Aslıhan hatun Saadettin Köpek tarafından öldürülmüştür. Aslıhan Hatun’un öldürülmesi ile Ertuğrul Bey ve ekibi Saadettin Köpek’i öldürmek için yola çıkacak. Diriliş Ertuğrul 4 Nisan aslıha öldü mü

Diriliş Ertuğrul dizisi 4 nisan 2018 çarşamba günü 113. bölümü ile Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Diriliş Ertuğrul dizisinin yayınşnan 113. bölüm fragmanında Aslıhan Hatun’un öldüğü bu durumun da hem Ertuğrul Beyi hem Hayme Hatunu hemde Halime Hatun ile birlikte diğer tüm baş karakterleri çok üzdüğünü görebiliriz.

Diriliş Ertuğrul dizisinin 113. bölüm fragmanında Turgut Alp’e dikkatlice baktım. Her ne kadar Turgut Alp özgün görünmese de ölen Aslıhan Hatundur. Turgut Alp hem Aslıhan hatunun öldüğünü fark ettiği anda hemde cenazesi sonrası yıkılmış halde bulundu. Dikkatli izlerseniz ölen kişinin üzerine Kayı bayrağının değil Çavdar bayrağının örtülü olmasıydı. Bu durumda ölen kimse Kayılardan değil Çavdarlardan diyebiliriz.

Diriliş Ertuğrul 113. Bölüm Aslıhan Öldü mü fotoğrafları

Çavdarların beyi Turgut alp olsa da Çavdar sülalesinden gelen Aslıhan Hatun kocası Turgut Alp’i ve Ertuğtul Beyi rahay bırakayacağını düşündüğü Saadettin Köpek’i öldürmeye tek başına bulundu konağa gider. Aslıhan Hatun Saadettin Köpek’in yanına giderek ona yalvarır ve Ertuğrul ile Turgut Alp’in canını bağışlaması karşılığı onun olacağını hem karısı hemde emrinde bir kadın olacağının sözünü verir; ancak Emir Saadettin Köpek hem Aslıhan’ın gelişine şaşırır hemde çok geç kaldın iş işten geçti der.

Aslıhan Hatun gelen haberciden anladığı kadarı işe Turgut Alp ve Ertuğtul beyin öleceğini öğrenince hemen harekete geçer ve vücuduna sararak içeri gizleyerek girdirdiği bir kabak oyacağı ile Saadettin Köpek’i öldürmeye çalışır ancak tabi ki Saadettin Köpek ölmeyecek ve kurtulacaktır; ancak SAadettin Köpek Aslıhan Hatun’u hunharca öldürecektir.

Saadettin Köpek’in gerçek tarihte ne zaman ve nasıl öleceği belli olduğu için Aslıhan Hatun’un başı belada diyebiliriz. Aslıhan o saraydan hem Saadettin Köpek’e saldırarak bir şey olmamış gibi çıkamaz. Aslıhan Hatun’un ölmesi ile Turgut Alp’te eşini kaybetmiş olacak.

Diriliş Ertuğrul 4 Nisan kim öldü resimleri

Diriliş Ertuğrul 4 Nisan fragmanında eğer ölen Aslıhan Hatun değilse kesin olarak Ahmet ismine giren ve Ertuğrul beye Müslüman olduktan sonra çok yardım eden Ares’tir. Ölenin üzerinde Kayı bayrağı ile değil de Çavdar bayrağı ile sarıldığı için ben kesin olarak Aslıhan hatunun öldüğünü düşünüyorum..

Diriliş Ertuğrul 4 Nisan Fragmanı

 

Diriliş Ertuğrul 4 Nisan Kim Öldü? Diriliş Ertuğrul 113. Bölüm Aslıhan Öldü mü? (9 Yorum)

  1. Aslıhan hatun bence 100 de 100 öldü.
    Son zamanlar’da beynin den aradan çıktı.
    Ölmesi iyidir.