Diriliş Ertuğrul Yakup Bey Kimdir?

Diriliş Ertuğrul dizisinde yeni düşman hazır. Diriliş Ertuğrul  dizisinin 7 şubat çarşamba akşamı ekranlara gelen 105. bölümünde Ertuğrul Beyin Karacahisar Kalesindeki en büyük düşmanı belli oldu. Emir Saadettin Köpek Yakup Bey’i Karachisar kalesine göndererek Ertuğrul’u rahat bırakmamayı düşünmektedir.

Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey ve Halime hatun Konya’ya  doğru yola çıkarken Ertuğrul’un akılında tek şey vardır. Devletin içinde ki devlet düşmanlarını bulup yok etmek. Ertuğrul Bey yanına Ares’i de götürerek Selçuklu Sultanı SULTAN ALAADDİN KEYKUBAT’a Emir Saadettin ve diğer devlet düşmanlarının devletin gerçek düşmanları ile nasıl iş birliliği yaptığını göstermektir.

Diriliş Ertuğrul Yakup Bey aslında Selçuklu’nun önemli komutanlarındandır. Emir Saadettin’in oynadığı oyunların ortaya çıkmasından sonra Emir Saadettin’in adamlarından aldığı destekle Ertuğrul Bey’e düşmanlık yapacak bir haindir.diriliş Yakup komutan

Ertuğrul Bey Konya’ya Saadettin Köpek’e haddini bildirmeye giderken Saadettin Köpek’te Konya’da Tahtı ele geçirirken Ertuğrul’u oyalaması için Yakup Bey’i Karacahisar kalesine gönderecek. Saadettin Köpek’in amacı devleti ele geçirirken Ertuğrul’u oyalamaktır. Bakalım Diriliş Ertuğrul Yakup Bey karakterine kim hayat verecek hep birlikte göreceğiz.

Yakıp bey bir devlet adamı olacaktır. Bu nedenle de Ertuğrul Bey başta ona güvense de sonradan onun da devletin içine sızmış Saadettimn Köpek ile iş birliği yapan bir komutan olduğunu anlayacaktır. Diriliş Ertuğrul Yakup Bey

Diriliş Ertuğrul dizisinde Yakup Bey karkateri önümüzde ki bölümlerde diziye dahil olarak izleyicisi ile tanıştırılacaktır. Şuanda Diriliş Ertuğrul dizisi de Yakup Bey karkaterine hayat verecek oyuncuyu biz de bilmiyoruz. Ne Zaman Ares ve Titan ölür Yakup bey o zaman diziye girer.

Diriliş Ertuğrul 107. Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul Yakup Bey Kimdir? (3 Yorum)

  1. Osman sen ne saygısız birşeysin yorum yapmak içi yapma ve zaten bu sitenin sahsbi eskiden dizi bilginin sahibydi
    Buda sana kapak olsun