Sen Anlat Karadeniz Tahir ile Nefes’i mi Yoksa Mercan’ı mı Yakıştırıyorsunuz

Sen Anlat Karadeniz dizisine en çok Nefes karakterine hayat veren İrem Helvacıoğlu’nun Tahir karakterine hayat veren Ulaş Tuna Astepe’ye yakışmadığı tepkisi gelmişti. Dizinin ilk bölümünü izleyenler her ne kadar İrem Helvacıoğlu’nu Ulaş Tuna Astepe’ye yakıştırmasa da İrem Helvacıoğlu’nun oyunculu adeta dudak ısırttı.

Sen Anlat Karadeniz Tahir ile Nefes

Daha sonra ise diziye Belfu Benian’ın hayat verdiği Mercan karakteri dahil oldu. İzleyici daha önce

Belfu Benian ismini hiç duymamıştı. Belfu Benian duru güzelliği ile Sen Anlat Karadeniz dizisine farklı bir güzellik kattı. İzleyici Nefes için çok üzüldü ama Mercan’ı da Tahir’in yanına yakıştırdı. Mercan karakteri ağzı olup dili olmayan tam Saniye Kaleli’ye yakışır bir gelin olacak gibi.

İlerleyen bölümlerde bakalım Tahir ve Mercan’ı evlenmiş şekilde görecek miyiz bilinmez ama böyle bir evlilik olursa izeleyici her ne kadar onları yakıştırsa da bu evliliğe hoş bakmaz çünkü Tahir Nefes’a aşık hemde deliler gibi.

Sen Anlat Karadeniz Tahir

Mustafa Kaleli ise Dağdevirenler ile akraba olmak istiyor zira Sayar şirketi ile yaptıkları kum anlaşması gerçekleşmediği için Kaleli kumun batma ihtimali var; ancak bu ortaklık olursa Kaleli Kum aldığı ihaleden hakkı ile çıkabilir.

Sen Anlat Karadeniz Nefes

Belfu Benian

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı  Tiyatro bölümü 2016 yılı mezunudur. Daha 2 sene önce mezun olan ve oyunculukta ekran deneyimi olmayan Belfu Benian  Sen Anlat Karadeniz  dizisinde gerçekten güzel iş çıkartıyor. Sen Anlat Karadeniz mercan

Sen Anlat Karadeniz Tahir ile Nefes’i mi Yoksa Mercan’ı mı Yakıştırıyorsunuz (55 Yorum)

 1. tahir abi seni nefes abla ile çok yakıştırıyorum size bıravo çarşamba hemen gelsin . . .

 2. beratçım sen anlat kara denizin başlamasına 3 buçuk saat kaldı çok heyecanlıyım canım ! . .

 3. şuanda sen anlat kara denizin özetini izliyorum ama reklamda tahir ve nefes evlenicekler ah keşke evlenselerde çocukları olsa.

 4. yarın çarşamba hemen yarın olsun sen anlat karadeniz gecesi başlatılsınnnnnnnnn ! ! !

 5. ben bu diziyi ilkbölümünde ilk gördüğümde saçma sapan dizi demiştim ama sonradan çok beyendimmmm! ! !

 6. berat istanbulda havalar nasıl aşkım okulada gelmedin zatem çarşamba günü sen anlat karadeniz var çabuk gel diziyi her zamanki gibi beraber izlicez senide istanbuluda çok özledim canısı babaaay!!!

 7. çarşambaya kuzenim sena ile sen anlat kara denizi ikielim kanda olsa bile izlicez canısı babaaaaaay…

 8. arkadaşlar galiba sen anlat karadeniz 25.bölümde final olucakmış yönetmen konuşmuş

 9. Helal olsun tahir ile nefese zevkle izliyor uz çarşamba bayı bekliyoruz ???????❤?

 10. Salam Azerbaycandan sevgilerle boyle bir dizi hic gormedik muthis nefesle tahir cok yakisiyor daha once hep kotu karakterler olmalarina ramen bu dizde cok guzel is cikartiyolar lutfen bu dizi devam etsin ve boyle diziler olsun

 11. Tahirle nefesi daha cok yakistiriyorum kusura bakmayin ama tahirle nefes sanki bir ruh ikizi

 12. Kimse mercani tahire yakistirmiyor tahire nefes çok yakışıyor çokta güzel atisiyorlar mercan çok tuhaf bir kız insan sevilip sevilmediğini anlamazmi bu mercan anlamak istemiyor galiba

 13. Herkese hayırlı günler ,sen anlat karadeniz e 4 saat kaldı. Serpil abla nasılsın interntim olmadığı için pek yazamıyorum şimdi bile anamın telfonundan yazıyom , hoşçakal abla ALLAHA emanet ol.

 14. Kesinlikle mercan.yok boyle bir oyunculuk nisandaki duygu dolu sahneler inanilmazdi.bence hem mercan hem nefesle devam etmeli

  • Aynen Tahir ve nefes yakışıyor .güzel kız ya irem Helvacıoğlu. Ulaş tuna astepe ye ,diyecek yok o ayrı bi güzel insan.