Sen Anlat Karadeniz Eyşan ve Mustafa Kaleli Aşkı mı Başlayacak?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Asiye’nin kocası Mustafa Kaleli ve Vedat’ın kuzeni Eyşan arasında bir aşk mı başlayacak? Mustafa’nın ileri ki bölümlerde Eyşan ile bir ilişki yaşayabilecek olması düşüncesi bile beni rahatsız etti. Zira Eyşan çok güçlü ve güzel bir kadın. Mustafa Kaleli’yi etkilemesinden korkarım. Zira Eyşan istediğini elde etmeye alışmış bir kadın. Sen Anlat Karadeniz dizisinin ilk 3 bölümünde izlediğimiz üzere Eyşan Mustafa Kaleli’yi istiyor gibi.

Sen Anlat Karadeniz mustafa kaleli

Eyşan ne kadar tehlikeli bir kadınsa Asiye Kaleli de o kadar düzgün bir kadındır. İlk 3 bölümde en sevdiğim karakter Asiye Kaleli oldu. Asiye Kaleli çok büyük bir kadın. Kocası bir psikopatın elindeyken bile dik duruşunu devam ettirdi ve Nefes’e destek oldu. Asiye Kaleli’nin mangal gibi bir yüreği var. Vedat’tan Mustafa Kaleli bile korkarken Asiye kocasına bu kadına eziyet eden o pisikopatı durdur demeyi bildi. Ben Tahir ile Asiye’nin karakterlerini bir birine benzetiyorum. İkisi de hem aşık hem deli.

Sen Anlat Karadeniz asiye kaleli

Sen Anlat Karadeniz Eyşan Mustafa aşkı ileride başımıza iş açabilir. Ben Mustafa’nın Asiyesi’ni bırakıp Eyşan’a aşık olacağını düşünmüyorum ama Eyşan bu ne yapacağı belli mi olur.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Eyşan karakterine Gözde Kansu hayat verirken Mustafa Kaleli karakterine Sinan Tuzcu Asiye Kaleli karakterine Öykü Gürman hayat vermekte

Sen Anlat Karadeniz Eyşan resimleri

Sen Anlat Karadeniz Eyşan ve Mustafa Kaleli Aşkı mı Başlayacak? (25 Yorum)

 1. Nefese,tahire,asiyeye soruyorum oyuncu olmak o kadar zormu püf noktası ne oyuncu olmam için ne yapmam gerekiyor

 2. Arkadas ben kim kime asik olur bilemem ama o adam olan adam dizi olsun gercek olsun kadina bunu yapmaz bunun gibileri sileceksin .
  Dizideki en mert karakterde Asiye

 3. Asiye Tahir nefes ve yangazlar çok seviyorum bunları asiyenin nefesi kuruması çok ilgimi çekti aynı Tahir gibi lütfen Mustafa o gıcık eysana aşık olmasın

 4. Selamün Aleykum sabahımız hayırlı İBADETLERİMİZ MAKBUL DUA VE TÖVBELERİMIZ KABUL SAĞLIĞIMIZ DAİM KAZANCIMIZ BEREKETLİ KALPLERMİZ VE EVLERİMİZ HUZURLA DOLSUN
  HAYIRLI SABAHLAR
  HAYIRLI CUMALAR

  Nisa nasılsın görüşmeyeli iyimsin ne yapıyorsun ne var ne yok

  • Amin allah razı olsun Sağol zara iyidir sen nasılsın? Hayırlı cumalar cumamız mübarek olsun.

  • Ne hoşsun ne güzel, haklısın burda söylenmemeli konuşulmamalı normaldede öyle tabide ,umarım bana kızmamışsındır teşekkür ederim. Sağol abla allah kolaylıklar versin .

     • Ben de iyiyim canim.Okul bir basladi.Yorgunluktan bittim.Vakit buldukça yazmaya çalisiyorum.Sen neler yapiyorsun

    • Ne olsun ben aynı be abla bişey sorcam öğrencilerinden sessiz sakin olanı pek konuşmayanı varmı hiç abla şu sebepten soruyorum ben çocukluğumdan beri sessiz konuşmayan biriydim ki hâlâ öyleyim, sessiz çocukların muhakkak bi dertleri vardır ve ben okuldayken öğretmenlerin bu tür öğrencilerin anlamasını anlaşılmasını istemişimdir lakin hiç öyle öğretmen yoktu filmlerdeki dizilerdeki gibi öğretmenlerin olmasını istemişimdir ve ben okuldayken hep sıkılıyordum anlaşılmıyordum okul hayatım hep zor geçti öğretmenler öğrencilerin bi derdi varmı yokmu sormalı çocukların derdini dinlemeli biraz olsun çocuklar içini dökebilse öyle anlayışlı öğretmenler olsa ne iyi olur anca filmlerde var öyle öğretmenlr sen nasılsın öğretmenlikte abla .?

     • Nısam benım ögrencılerım arasında da sessız sakın çocuklarım var.Elımden geldıgınce butun ögrencılerımı dınlemeye çalışırım.Zaman zaman ben onların evıne onlar da benım evıme gelırler.Dedıgın gıbı bazı ogrencılerımın karakterı oldugu ıçın bazılarının da sorunları oldugu ıçın hem sessız hem de agrasıf davranışları olabılıyor.Bu konuda bazı yardımlarda bulundum.Bunu burada yazmam uygun olmaz.Yapılan yardımlar soylenmemelıdır.Merak edıp sordugun için cevaplamaya çalıştım.

 5. Sen anlat Karadeniz, nazara sinir oldum 2 tokat yedim diye bi köy dolusu insanı yakmam diyo kendi başına yağan karı kendi eritirmiş ha eritirsin sen kolaydı öyle psikopatla uğraşması ne tokatı be kadın işkenceye maruz kalıyo be hemde yıllardır napsaydı kadın canına tak dedi bi fırsatını buldu kaçtı o anda başka bişey düşünecek halimi vardı ayrıca bırak işkenceyi eziyeti nazar iki tokat yese feleği şaşar haberi yok. Yeni fragmanda Nefesle oğlu gidiyor bakalım Nefesi neler bekliyor Tahir bu durumda napıcak bakalım .

 6. Aynen Tahir le Asiye nin karakterleri benziyor deli ve aşık mertler yürekliler bütün övgülere layık görüyorum bence helal olsun. Güzel bölümdü bin teşekkür .not:nefese çok üzüldüm ya abisi olduğunu söyleyemedi ve başına gelenler için. .özetler için teşekkürler admin emeğine sağlık.