Elimi Bırakma Ne Zaman Yayınlanacak? Ne zaman başlayacak? İşte tarih

Trt 1’in 2018 yaz sezonu ve 2018 2019 yeni sezonu için uzun süredir hazırlıklarını sürdürdüğü Elimi Bırakma dizisinin yayın tarihi belli oldu. Elimi Bırakma  dizisi 22 temmuz pazar akşamı Trt 1 ekranlarında 20:00’da izleyicisi ile buluşacak.

Elimi Bırakma Ne Zaman Başlayacak?

Elimi Bırakma dizisi aslında yeteri kadar stok bölüm çekmiş ancak 2018 Dünya Kupası yayınlarının Trt 1 de olması sebebi ile yayına bir türlü geçememişti. 2018 Dünya Kupasında artık sona gelinmesi ve pazar akşamları başka dizi olmaması sebebi ile artık Elimi Bırakma  dizisi için de uzun bekleyiş bitmiş oldu. Elimi Bırakma 22 temmuz pazar akşamı ilk bölümü ile izleyicisinin beğenisine sunulacak.

Pazar Elimi Bırakma için doğru akşam

Eğer Elimi Bırakma  dizisi yeni sezonda da pazar akşamları devam edecekse bu karar oldukça olumlu olmuş; zira pazar akşamları önemli bir dizi eksikliği geçen sezon vardı. Fox Tv’nin Savaşçı dizisi askeri dizi anlamında yeterli olsa da dram ve romantik tarz da dizi yoktu.Elimi Bırakma yayın tarihi

Pazar akşam yayınlanmaya devam edecek Jet Sosyete ve Çocuklar Duymasın dizileri ile ilgili belirsizlik devam ediyor. Tv8 muhtemelen Jet Sosyeteyi hafta içine alır. Diğer taraftan Çocuklar Duymasında da final söylentileri yeni sezon yaklaştıkça artmaya başladı; ancak kanallar Elimi Bırakma dizisine pazar akşamlarını bırakmaz; yeni dizilerinden pazara kanallar dizi koyar ve pazar akşamları da rekabet olur.

Elimi Bırakma dizisi için yaz dönemi pazar akşamları dez avantaj gibi görünse de asında değil. Her ne kadar hafta sonu ekran karşısında daha az izleyici olsa da pazar akşamları yaz sezonunda hiç bir dizi yok.

Elimi Bırakma Kadrosu

Elimi Bırakma dizisinin başrollerinde son dönemlerin gündemden düşmeyen ama Sevda’nın Bahçesi dizisinden sonra başarı yakalamak zorunda olan ismi Alina Boz  ve son olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde ki performansı ile çok beğenilen Alp Navruz yer alacak. Elimi Bırakma  dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter analizleri için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Elimi Bırakma 1. Bölüm 2. Fragmanı

Elimi Bırakma 1. Bölüm 1. Fragmanı

Elimi Bırakma Ne Zaman Yayınlanacak? Ne zaman başlayacak? İşte tarih (1 Yorum)