Erkenci Kuş Arzu Taş Kimdir? Ayşe Akın Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Erkenci Kuş dizisi olanca hızıyla yaza damgasını vurmaya devam ediyor. 3. bölümü ile 10 temmuz salı akşamı ekranlara gelecek olan Erkenci Kuş dizisi kadrosuna Arzu Taş  karakteri ile ünlü oyuncu Ayşe Akın  yer alacak.

Arzu Taş Erkenci Kuş  dizisinde dünyaca ünlü bir manken olarak karşımıza çıkacak. Bilindiği üzere Can Divit babasından reklam şirketini devralmış ve yeni projelere başlamıştı. Can Divit’in en önemli projelerinden biri de Arzu Taş’ın yer alacağı reklam projesiydi. Can Arzu Taş’la anlaşma imzalayabilmek için onu İstanbul’da güzel bir gün ile kafalamaya çalışırken Sanem ise Can’ı kıskanacak ve Arzu Taş isimli mankenin annesinden emdiği sütü burnundan getirecek. Erkenci Kuş manken Arzu

Arzu Taş karakteri da az değil. Tabi Can Divit’in yakışıklılığını ve kaslı vücudunu görünce ondan etkilenecek ancak Can’ın artık farkında olmasa da bir sahibi var. Sanem her ne kadar kendine ve Can’a itiraf edemese de artık Can’ı seviyor ve onu kıskanıyor.

Erkenci Kuş Oyuncuları Kadrosu ve Karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Ayşe Akın Kimdir?

24 Ocak 1992 de Belçika’da doğan Ayşe Akın 26 yaşındadır. Aslen Türk göçmeni bir ailenin kızıdır. Babası ise Afyon’ludur. Ayşe Akın 4 yaşından beri sahneler dedir. Annesi Ayşe Akın’ı bir ajansa kaybettirince reklamlarda oynamaya başlamıştır; çünkü inanılmaz güzel bir çocuktur.  Daha 18 yaşında Belçika güzeli seçilmiştir. 4 farklı dil bilen Ayşe Akın çok yönlü bir kişiliktir. Hem oyuncudur hem mankendir hemde ses sanatçısıdır.ayşe akın resimleri

Ayşe Akın’ın önemli rolleri ise Muhteşem Yüzyıl dizisinde Cenevizli Gabriela karakterine hayat vermesi ile başlamıştır. Daha sonra ise Kanal D’nin özel dizsii Güllerin Savaşı isimli dizide Duygu karakterine hayat vermiş ve daha da tanınmıştır. Ayşe Akın’ın en önemli rolü ise İnsanlık Suçu’ dizisiyle Neslihan karakterine hayat vermesi ile kapmış ve güzelliği ile çok beğenilmiştir.

Ayşe Akın’ın şarkıları sosyal medyada 20 milyondan fazla dinlenmiş ve çok beğenilmiştir. Ayshe ismi ile bilinir Belçika’da. Sosyal medya da ise verdiği cesur pozlarla dikkat çekmektedir.