Çocuk

Çocuk Neden Final Yapıyor? İşte Finalin Arkasındaki Gerekçe
İlk bölümü ile 9 eylül 2019 da yayın hayatına başlayan Çocuk dizisi için Star Tv ve 1441 Yapım yetkilileri final konusunda anlaştı. Başrollerini Serhat Teoman, Merve Çağıran ve Nazan Kesal’in..
Nazan Kesal Çocuk Dizisinden Ayrıldı mı? Çocuk Asiye Öldü mü?
2019 2020 sezonun en etkili ve akıcı senaryosuna sahip Çocuk dizisinde akıcı senaryo kaldığı yerden fırtınalı bir dere gibi akmaya devam ediyor. Her hafta aksiyonuna yetişemediğimiz Çocuk dizisinde bu hafta..
Çocuk Neden Yok? Final mi Yaptı? İşte Detaylar
Çocuk Dizisi İçin Kesin Final Kararı Geldi Star TV’nin sevilen dizisi Çocuk için final kararı geldi. Çocuk dizisi 28 ocak salı akşamı 18. bölümü ile final yapacak. Çocuk dizisi için..
Çocuk Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Çocuk Dizisi Final Tarihi Resmi Olarak Açıklandı 1441 Yapım’ın sevilen dizisi Çocuk’tan kara haber geldi. Star TV ile 13+5 bölümlük anlaşması olduğu tahmin edilen Çocuk dizisi sözleşmesinin bittiği tarih olan..
Mehmet Emin Güney Kimdir? Çocuk Dizisi Efe Kimdir? Kaç Yaşında?
Mehmet Emin Güney daha dün tanınmayan normal bir çocukken yer aldığı Çocuk dizisi ile Türkiye’nin en çok merak edilen oyuncularından biri haline geldi. 1441 Yapım’ın açtığı seçmelere menajeri Yusuf Güney..
Çocuk Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tüm Oyuncular)
Çocuk Dizisi Yapımcısı Senaristi ve Yönetmeni Çocuk dizisi yapımcısı 1441 Yapım dizisinin 9 eylülde başlayacağını açıkladı. Yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstleneceği  senaryosunu ise Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız üstleneceği Çocuk..