Darısı Başımıza

Darısı Başımıza Yeni sezonda Devam Edecek mi? Darısı Başımıza Neden Final Yaptı?
Darısı Başımıza yeni sezonda devam etmeyecek; Darısı Başımıza 5. bölümü ile 1 ağustos çarşamba akşamı final yaparak ekranlara veda edecek. Darısı Başımıza dizisi için her an final açıklaması gelebilir ve çekimler..
Darısı Başımıza Öykü Ozan’ı mı Seçecek Yoksa Cem’i mi?
Darısı Başımıza dizisinde Ozan ve Cem anneleri aynı babaları farklı iki kardeştir. Tekinsoy ailesi 40 yıldır sinema sektöründe bir yapım şirketidir. Tekinsoy ailesinin iki varisi Cem ve Ozan yani abi..
Darısı Başımıza Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Darısı Başımıza dizisi için final kararı verildi ve çekimler durdu. Darısı Başımıza  dizisi final bölümü ile 1 ağustos çarşamba akşamı izleyicisi karşısında olacak. Darısı Başımıza’nın finalinde Öykü Cem’e gerçekleri anlatacak ve Ozan..
Eda Başlamışlı Kimdir? Kaç Yaşında? (Darısı Başımıza Meryem)
Eda Elif Başlamışlı Kimdir? Eda Elif Başlamışlı Darısı Başımıza dizisinde Meryem Arslansoy karakterşne hayat verecektir. Eda Elif Başlamışlı daha önce bu kadar önemli bir dizi de ve rolde hiç rol almamıştır. Eda Elif..
Darısı Başımıza Ozan Kimdir? Ozan Dolunay Sevgilisi Kaç Yaşında
Darısı Başımıza dizisinde Ozan karakterine ünlü oyuncu Ozan Dolunay hayat verecek. Haziran ayında Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak Darısı Başımıza  dizisinde Ozan Dolunay erkek başarol olarak karşımıza çıkacak. Daha önce Yüksek Soyete ve..
Darısı Başımıza Ozan ve Öykü’yü Yakıştırıyor musunuz? Ozan ve Öykü Evlenecek mi?
Darısı Başımıza dizisi çekimleri İzmir’de başladı. Show Tv ekranlarının 2018 yaz sezonunda en önemli yapımı olacak Darısı Başımıza dizisinde erkek başrol oyuncusu  Ozan Dolunay olurken kadın başrol oyuncusu ise Elif Doğan oldu. Elif..
Darısı Başımıza Öykü Kimdir? Elif Doğan’ın Sevgilisi Kim? Elif Doğan Kaç Yaşında?
Darısı Başımıza dizisi haziran ayı içinde Show Tv ekranlarında olacak. Sevilen kanal bu sefer çok başarılı bir senaryo ile izleyicisi karşısında olacak. Darısı Başımıza  dizisinde kadın başrol Öykü karakterine ise Elif..