Diriliş Ertuğrul

Nurettin SÖNMEZ Kuruluş Osman’dan Neden Ayrılıyor? Bamsı Ölüyor mu?
Nurettin SÖNMEZ Diriliş Ertuğrul’dan Ayılacak mı? Nurettin SÖNMEZ Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılacak mı sorusu çok kez soruldu; şimdi de Nurettin SÖNMEZ Kuruluş Osman’dan ayrılacak mı diye soruluyor. Osman beyin akıl..
Diriliş Ertuğrul 2019’da Devam Edecek mi? Ne Zaman Bitecek?
Türkiye’nin gelmiş geçmiş en başarılı tarihi dizisi olarak tarihe ismini altın harfler ile yazdıran Diriliş Ertuğrul dizisinde artık sona gelindi. 5 sezon boyunca izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başaran Diriliş Ertuğrul  dizisi..
Diriliş Ertuğrul Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? 9 Ocak
Diriliş Ertuğrul dizisinin diğer dizilerin aksine 9 ocak çarşamba akşamı 131. bölümü ile izleyicisi karşısında olması bekleniyordu; ancak Tekden Filmden yapılan açıklamaya göre Diriliş Ertuğrul  dizisinde bir haftalık araya gidilmiş. Diriliş..
Ertuğrul Bey ve Sırma Evlenecek mi?
Diriliş Ertuğrul dizisi 130. bölümü ile 2 ocak çarşamba akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Diriliş Ertuğrul  dizisinin 130. bölümünde Ertuğrul beyin Dragos’un eline düşmüş İlbilge’yi kurtarmak için verdiği büyük mücadeleyi izledik. Her..
Diriliş Ertuğrul Albastı Beybolat Bey Kimdir? (Ali Ersan Duru)
Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncu kadrosu her geçen gün yenilenerek büyüyor. Bilindiği üzere Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncu kadrosuna amatör oyuncu Halit Özgür Sarı Sercan Hatunun oğlu Süleyman rolü ile ve Ali Savaşçı Emir..
Diriliş Ertuğrul Sırma Kimdir? İlbilge’nin Kardeşi
Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncu kadrosuna yeni karakter katılmaya devam ediyor. Bilindiği üzere Diriliş Ertuğrul  dizisinde son sezon çekiliyor ve senaryoyu uzatacak yeterli konunun olmaması sebebi ile yan karakterler ile Diriliş Ertuğrul..
Diriliş Ertuğrul Süleyman Kimdir?(Gündoğdu ve Selcan’ın Oğlu) Halit Özgür Sarı Kimdir?
Diriliş Ertuğrul dizisine Selcan hatun ve oğlu Süleyman geri dönüyor. Bilindiği üzere  Diriliş Ertuğrul  dizisinin 3. sezonunun sonunda obasında ki bir kısım beylerin sözünü dinleyen Gündoğdu ve kardeşi Sungur Tekin..
Diriliş Ertuğrul Gündoğdu Nerede? Geri Gelecek mi? Gerçek Tarihte Gündoğdu Nasıl Öldü?
Gündoğdu Diriliş Ertuğrul Dizisine Geri Döndü (Kaan Taşaner) Daha önce tarafımıza ulaşan bilgiyi siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmıştık. Selcan Hatun’un dönmesi ve Süleyman’ın ölmesinden sonra beklendiği üzere Gündoğdu Bey’de kardeşi..
Diriliş Ertuğrul Gündüz Alp Öldü mü? Gerçek Tarihte Ne Zaman Ölecek? Arif Diren Ayrılacak mı?
Diriliş Ertuğrul dizisinde 5. sezonda en dikkat çekecek ve bizi zorlayacak karakterlerden biri de Gündüz Alp Karakteri olacak. Diriliş Ertuğrul dizisinin 5. sezonunda Gündüz Alp Ertuğrul Beyin en büyük oğlu olarak..
2019’da Final Yapacak Dizilerin Tam Listesi(Güncel)
2019′ da bir çok yeni dizinin başlama haberini yaptık ancak bazı diziler başlarken bazı diziler de final yaparak yeni gelecek dizilere yer açması gerekiyor. İşte sizlere bu konumuzda 2019 da..