Kimse Bilmez

Kimse Bilmez Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular
Atv ekranlarının sevilen dizisi Kimse Bilmez yeni bölümleri ile izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. 11 Haziran 2019 Salı başladığı yayın hayatına 2019 2020 yeni sezonunda pazar akşamları devam eden Kimse..
Kimse Bilmez Özlem Kimdir? Amacı Ne? Sevtap Özaltun Kimdir?
Kimse Bilmez dizisi oyuncu kadrosu her geçen gün büyümeye ve değişmeye devam ediyor. Son olarak kadrosuna Mustafa Konak ve Asya Taşkın  isimli iki yeni ismi dahil eden Kimse Bilmez dizisi..
Kimse Bilmez Zeynep Kimdir? Asya Taşkın Kimdir? Kaç Yaşında?
Kimse Bilmez dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Daha önce Sen Anlat Karadeniz dizisine Gülendam karakteri ile dahil olan güzel oyuncu Asya Taşkın Kimse Bilmez dizisine Zeynep karakteri..
Kimse Bilmez Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Kimse Bilmez Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu Atv yetkilileri ve Baba Yapım yetkilileri düşen Kimse Bilmez dizisi reytingleri sonrası Kimse Bilmez dizisinin sözleşmesinin biteceği 28. bölüm ile ekranlara veda etmesine..
Ferdi Kurtuldu Kimdir? Kaç Yaşında? (Kimse Bilmez Hüdaverdi Kimdir?)
11 Haziran 2019 salı günü saat 20.00 da ekranların karşısına gelmeye hazırlanan Kimse Bilmez dizisi Atv ekranlarında gösterime girecektir. Geniş oyuncu kadrosu ile seyircileri meraklandıran Kimse Bilmez dizisinde Ali Ve..
Kimse Bilmez’in Tekrarı Ne Zaman? (Tüm Yeni Bölüm Tekrarları Güncel Liste)
Atv’nin yayın akışı açıklandı. 11 haziran salı günü izleyicisi karşısına ilk bölümü ile çıkacak olan Kimse Bilmez dizisinin tekrarlarının da zamanı belli olmuş oldu. Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri,..
Zeynep Elçin Kimdir? Sevgilisi Kim? (Kimse Bilmez Duygu)
Kimse Bilmez dizisi 11 haziran salı günü 20:30 da izleyicisi karşısına çıkacak. Kimse Bilmez dizisinde Zeynep Elçin Duygu isimli güzel bir eczacı kız olarak ekran karşısına çıkacak. Kimse Bilmez dizisi..
Özgü Kaya Kimdir? Kaç Yaşında Sevgilisi Kim? (Kimse Bilmez Sevda)
Baba Yapım imzasıyla Atv ekranlarında yayınlanacak olan Kimse Bilmez dizisiyle ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Dizinin ismi ilk olarak Ali Sevda olarak açıklanmış daha sonra Kimse Bilmez olarak değiştirilmişti. Dizide..
Kimse Bilmez Duygu Kimdir? Zeynep Elçin Kimdir? Sevgilisi Kim? Boyu Kilosu
Kimse Bilmez dizisi mayıs ayında Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Atv’nin en dikkat çekici yaz dizisi olmaya hazırlanan Kimse Bilmez dizisinin erkek başrol oyuncusu Kerem Cem; çok tanındık bilindik bir..
Kimse Bilmez Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri
Kimse Bilmez dizisi 11 Haziran salı günü saat 20.00’de Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Kimse Bilmez dizisinin çekimleri 5 Nisan 2019 günü başlamıştı. Baba Yapım Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen Kimse Bilmez..