Leke

Leke Neden Final Yapıyor? İşte Final Kararının Arkasında ki Gerekçe
Leke dizisinin devam etmeyeceği dizinin oyuncularına duyuruldu. 3 ağustos 2019 da medyaya yansıyan habere göre Leke dizisi için yeni sezonda uygun bir gece ayarlanamadı. Bir çok yeni diziye yeni sezon..
Leke Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?
Leke Dizisi için kesin karar verildi. Kanal D ekranlarında 18 haziran akşamı sezon finali yaptığı açıklanan Leke dizisi için Kanal D yetkilileri dizinin yapımcısı Tims B yapımın kapısını çaldı ve..
Leke Cem Kimdir? Burak Sevinç Kimdir? Sevgilisi Kim? Boyu Kaç?
Leke dizisini oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Tims & B yapımın 16 nisan salı günü izleyicisi karşısına çıkarmaya hazırlandığı Leke dizisinin erkek başrol oyuncusu Söz dizisi ile yıldızı parlayan..
Leke Murat Kimdir? Kerim Tuna Kaba Kimdir? Kaç Yaşında?
Leke dizisi 16 nisan salı akşamı ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. Tims B yapımın yeni dizisi Leke’nin oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Leke dizisinde Yasemin’in kardeşi 9 yaşında..
Leke Yasemin Kimdir? Melis Sezen Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?
Ünlü yönetmen Metin Balekoğlu’nun  yöneteceği Tims & B yapımın yapımcılığını üstleneceği Leke dizisinin karakterleri belli olmaya başladı. Mayıs ayında çarşamba akşamları izleyicisi karşısında olacak Leke dizisinin başrollerini Melis Sezen ve..
Leke Şirin Kimdir? Tuğçe AÇIKGÖZ Kimdir? Kaç Yaşında? (Yasemin’in Ev Arkadaşı)
Gülperi, Bir Zamanlar Çukurova ve Söz gibi dizilerin yapımcısı TIMS&B Productions’ın yeni bir diziye daha imza atması bekleniyor. Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen dizinin ismi Leke olarak belirlendi. Dizinin yazın..
Leke Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri
Yayın tarihi 16 Nisan salı olarak açıklanan Leke dizisinin çekimleri 20 mart çarşamba günü başladı. Kanal D ekranlarında yayınlanacak Leke dizisinin senaristi Ayfer Tunç daha önce Aliye dizisi ile çok..