Leke Yasemin Kimdir? Melis Sezen Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Ünlü yönetmen Metin Balekoğlu’nun  yöneteceği Tims & B yapımın yapımcılığını üstleneceği Leke dizisinin karakterleri belli olmaya başladı. Mayıs ayında çarşamba akşamları izleyicisi karşısında olacak Leke dizisinin başrollerini Melis Sezen ve Burak Sevinç paylaşacak. Dizi de güzeller güzeli Yasemin karakterine ise Melis Sezen hayat verecek.

Kanal D’nin en çok dikkat çeken yaz dizisi olacak Leke de gurur mu aşk mı sorusuna cevap aranacak. Leke Yasemin kaç yaşında

Leke Yasemin Kimdir?

Yasemin yetiştirme yurdun da büyüyen ve hayatını işitme engelli kardeşine adaya güzeller güzeli bir kızdır; Yasemin erkekleri peşinde koşturacak güzelliğine rağmen kendisini kardeşine adaması sebebi ile bir ilişkisi olmamıştır. Devletin imkanları ile okuyan ve avukat olmayı başaran Yasemin için gerçek zorluk 18 yaşından sonra başlar çünkü artık yurtta kalamayacaktır. Yasemin 9 yaşında ki erkek kardeşini de yurttan alarak zorluklarla dolu büyük bir mücadeleye başlar.

Yasemin’in bu mücadelesinde karşısına zorluklar kadar iyiliklerde çıkacak Yasemin kendisine her zaman yardım etmeye çalışan Cem’e aşık olacaktır.

Leke Yasemin Kaç Yaşında

Leke dizisinde Yasemin 20’li yaşların başında bir kızdır.Leke Yasemin kimdir

Melis Sezen Kimdir?

Melis Sezen Siyah İnci dizisinde hayat verdiği Ebru karakteri ile tanındı. 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar mezunudur. Murat Dalkılıç ile yaşadığı iddia edilen aşk ile uzun süre gündemde kalmıştır. Son olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde yer almıştır.

Melis Sezen 1993 yılı İstanbul doğumludur ve 26 yaşının içindedir. Koç Üniversitesinde Medya ve Görsel Sanatlar mezunu olan Meli Sezen son olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde hayat verdiği Asya karakteri ile yıldız olmuştur.

Melis Sezen’i tanıtan dizi ise Siyah İnci olmuştur Siyah İnci dizisinde Ebru karakteri ilk yardımcı başrol deneyimi olmuştur. Melis Sezen ilk başrol deneyimi ise Leke dizisinde hayat vereceği Yasemin karakteri olacaktır. Bu nedenle hayatının en önemli rolü Leke dizisi olacaktır.  Dans etmeyi çok seven Melis Sezen profesyonel de dansçıdır.melis sezen leke dizisi

Melis Sezen’in Sevgilisi Kimdir?

Melis Sezen Murat Dalkılıç ile yaşadığı ilişki ile aslında ünlü olma yolunda hızlı adımlar ile ilerlemiştir. Melis Sezen yaptığı açıklama da ise Murat ile sevgililik diye bir şey arkadaşız demiştir. Melis Sezen ile Murat Dalkılıç arasında ise 10 yaş fark vardır. Melis Sezen Youtube de İçten Sesler Korusu dizisinde de yer almaktadır.

Melis Sezen  ve Murat Dalkılıç son dönemde beraber Dünya Hali isimli filmde başrol olarak yer almışlardır.melis sezen murat Dalkılı. sevgilisi 1

Leke Yasemin Kimdir? Melis Sezen Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? (2 Yorum)

  1. cem ve yasemin diğer oyncularda çok güzel rol yapıyorlar güzel bir dizi tebrik ederim