Masum Değiliz

Masum Değiliz Sema Kimdir?(Ayşin Yeşim Çapanoğlu)
Masum Değiliz dizisi ilk bölümü ile 31 mart cumartesi akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Masum Değiliz dizisinde ilk bölümü güzelliği ve oyunculuğu ile damga vuran isimlerden biri de Ayşin Yeşim Çapanoğlu oldu...
Masum Değiliz Volkan Kimdir? (Ushan Çakır)
Masum Değiliz dizisi 31 mart cumartesi akşamı ilk bölümü ile Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Masum Değiliz dizisinde Mert Emir Volkan ve Umut isminde 4 arkadaşın aksiyon dolu hikayesini izleyeceğiz. Masum Değiliz ..
Masum Değiliz Selin Kimdir (Damla Sönmez Kimdir?)
Atv ekranlarının yeni dizisi Masum Değiliz’in oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Masum Değiliz dizisinde Selin karakterine Ünlü oyuncu  Damla Sönmez hayat verecek. Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile sadece Türkiye’yi değil..
Masum Değiliz Umut Kimdir? (Sercan Badur)
Masum Değiliz dizisinde sonunda Umut karakterini canlandıracak oyuncu için seçmeler tamamlandı. Son yıllarda hasta genç rolüne en güzel yakışan isim Sercan Badur’du. Zaten Masum Değiliz dizisinde de Umut karakteri psikolojik sorunları..
Masum Değiliz Deniz Kimdir? Ayşe Melike Çerçi Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?
Masum Değiliz dizisi oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Masum Değiliz oyuncu kadrosuna sürpriz isim olarak Ayşe Melike Çerçi’de dahil oldu. Ayşe Melike Çerçi  Masum Değiliz dizisinde Deniz karakterine hayat verecek. Ayşe..
Masum Değiliz Emir Kimdir? Aras Aydın Biyografisi
Atv’nin Koliba Filme yaptırdığı yeni dizisi Masum Değiliz’e yeni bir ünü isim daha dahil oldu. Masum Değiliz dizisi kadrosuna Emir Soykan karakteri ile Aras Aydın dahil oldu. Aras Aydın Masum Değiliz dizisinde Soykan ailesinin..
Masum Değiliz Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Atv ekranlarında 31 mart cumartesi günü izleyicisi karşısına çıkan Masum Değiliz dizi bilindiği üzere ikinci bölümü göremeden ekranlardan kaldırılmış ve yaz aylarında yayınlanması planlanmıştı. Atv  Masum Değiliz dizisinin ilk bölümü..