Fırat Albayram Savaşçı’dan Ayrılacak mı? Serdar Kosova’ya Gidecek mi?

Güncelleme 19/12/2018

Fırat Albayram Savaşçı Dizisine Geri Dönecek mi?

Bir çok internet sitesinde Fırat Albayram’ın Savaşçı dizisinden ayrıldığı yönünde bilgiler var; ancak şaunda Fırat Albayram’ın anlaştığı yeni bir dizi yeni bir proje haberi de yok; şuanda Fırat Albayram dinleniyor; ve Savaşçı dizisinden yeniden çağırılmayı bekliyor.

Fırat Albayram’ın hayat verdiği Teğmen Serdar karakteri ne zaman senaryoya yeniden dahil edilirse Fırat Albayram’da o zaman Savaşçı dizisine geri dönecek ki muhtemelen bu da Kılıç timinin oldukça zorda olduğu bir zamana denk gelecek. Fırat Albayram Savaşçı dizisine geri dönecek mi

Fırat Albayram Savaşçı dizisinde Serdar ÜSteğmen olarak izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı’da uzun süredir bir ayrılık yaşanmıyordu. Senaryodan bize gelen bilgilere göre Savaşçı dizisinden yakın zamanda sevilen karakterler ayrılabilir; Peki Fırat Albayram bunlardan biri mi?

Savaşçı dizisine verilen aranın ardından öğrendik ki Savaşçı dizisinde özel harekat komutanlığında görev yapan Serdar Türkmen’in tayini çıkmış Hemde Kosava’da ki Türk birliğine. Bu haberi Serdar Üsteğmen’e Kılıç timinin komutanı Halil İbrahim Kopuz verir. Bu haber her ne kadar görev yeri değişikliğini emretse de Serdar Üsteğmen Kılıç Timine bence veda etmeyecek. Bu sadece biraz uzun bir ayrılık olacak; ama bitecek gibi.Fırat Albayram Savaşçıdan Ayrılacak mı resimleri

Savaşçı dizisinde Serdar Üsteğmen timde ki sade bir teğmen değil aynı zamanda Yıldız ve Serdar arasında da bir aşk vardı. Savaşçı dizisinde Serdar gitmeden Kaan Bozuk kardeşini aşık olduğu adam ile evlendirme kararı verdi. Serdar ve Yıldız’ın düğün törenleri ise Serdar Kosova’ya gitmeden gerçekleşecek.

Gerçek olan şu ki  Savaşçı dizisinde Serdar Türkmen karakterine hayat veren Fırat Albayram’ın diziden ayrılma gibi bir durumu şuanda yok. Serdar gibi bir komutanın Savaşçı dizisinden ayrılması anca şehit olma ile olur. Serdar ve Yıldız Kosova’ya gidecek ve dönmeyecek olursa hem Fırat Albayram’ın hayat verdiği Serdar hemde Yıldız karakterine hayat veren Zeynep Elçin diziden ayrılması gerekir.

Zeynep Elçin ve Fırat Albayram’ın Savaşçı dizisinden ayrılma durumu şuanda yok. Bu durumda Savaşçı dizisinde Serdar’ın Kosova görevi yakın zamanda biteeck ve tekrar Yıldız’ı da alarak Türkiye’ye Kılıç Timine dönecek belki de  Serdar ve Yıldız’ın bir de çocukları olur.

Savaşçı dizisine Yeni Gelen Oyuncular 2018 Savaşçı’dan Ayrılan Oyuncular için tıklayınız Ayrılan Oyuncular

Fırat Albayram Savaşçı’dan Ayrılacak mı? Serdar Kosova’ya Gidecek mi? (1 Yorum)