Hıçkırık 2 ocak Özeti Hıçkırık 2. Bölüm Fragmanı

Kanal D ekranlarında 1 ocak pazartesi günü 15:00’da izleyicisi karşısına çıkan Hıçkırık dizisinin 2. bölüm özetinde Azmi Bey’in Nalan’ı Kenan’a emanet etmesi işleri karıştıracak. İşte Hıçkırık 2. bölüm özeti

Hıçkırık 2. bölüm özeti

Kenan adeta yıkılmıştır; zira kendisine büyüten yetiştiren adam kızı Nalan’ı ona emanet etmiştir. Kenan ise gizliden gizliye Nalan’a deliler gibi aşıktır; ancak Kenan artık kalbinde ki bu acıyı silip atmalıdır. Kenan artık Nalan’a mesafeli davranır. Nalan ise Kenan’ı zaten uzun aradan sonra bulmuştur ve hep onunla vakit geçirmek ister; ancak bu mümkün değildir.

Perihan ise hırsını yenik düşmekte ve oğlu Engin’e baskı yapmaktadır. Bu kadar baskı Engin’i farklı yollara itmektedir. Perihan oğlunu tanıyamaz hale gelmektedir.

Kenan ise Nalan’dan uzak durmak içim gitme kararı alır. Kenan’ın bu kararına Nalan tepkilidir ve sebebini öğrenmek için Kenan’la konuşmak ister.

Azmi Bey asla yiğenlerine güvenmemektedir. Bu nedenle güvenebileceği tek insan olarak Kenan’ı gördüğü için şirketi de Kenan’a emanet ettiğini söyler. Bu durum şirketin kendilerine kalacağını düşündükleri için Engin ve Perihan’ı çileden çıkartır.

Burhan ise Vesime’yi sıkıştırıp para ister. İlhami’yi hastaneden hamile bir kadın ziyaret eder, bu kadın İlhami’nin eski sevgilisidir. İlhami’nin gerçek yüzü ortaya çıkar.
Hıçkırık 2. Bölüm Fragmanı 2 Ocak Salı

Hıçkırık 1. Bölüm Özeti

Kenan’da birinci bölümde Azmi Bey ve Kutsi ile yetiştirme yurdundan İstanbul’a Karaoğlu konağına getirildi. Sonrasında ikisi de hızlı bir çocukluktan sonra  büyüdü. Kenan Denizci olarak mezun oldu ve Bu sırada Kenan ve Nalan bir birlerinden uzak kaldılar.

Hıçkırık dizisi 1. bölümde Nalan Hukuk Fakültesinden birincilikle mezun olmayı başardı ve  bu okulda öğrendiğim en önemli şey vicdan oldu dedi. Nalan’ın içinde ki en büyük burukluk ise annesinin yanında olmamasıydı. 

Kenan ve Nalan arasında ki aşkta gösterildi. İkisi de bir birlerine aşklarını itiraf edemediler ama gözlerine ışıktan aşkları belli oldu. Sonrasında Nalan’ın mezuniyeti adına bir eğlence verildi. Bu eğlence çok güzel giderken Nalan’ın ölen amcasının oğlu Engin alkolü çok kaçırdı ve Kenan’ı rezil edecek bir konuşma yaptı. Engin Kenan’a adeta sığınma dedi.