Hıçkırık 3. Bölüm Özeti 3 Ocak Fragmanı

Hıçkırık dizisi 3. bölüm özeti yayınlanmadı; ancak biz sizlere Hıçkırık dizisi 3. bölümü ile ilgili bir kaç tüyo vermeye çalışalım. Hıçkırık dizisi 3 ocak çarşamba günü 3. bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak.

Hıçkırık dizisi 3. bölümde Kenan’ın tekrar gitme kararı Nalan’ın yıkılması olacak. Perihan’ın açık tehdit ve baskısı ile karşılaşan Kenan büyük bir darbe alacak. Her şeyden önemlisi Azmi Beyin sevdiği kızı kendisine emanet etmesi işlerin karışmasına tek başına yeterken evin hanımı yerinde olan Perihan’da açık açık onu istemediğini yüzüne söyleyecek.

Nalan bu sefer Kenan’ı kaybetmemek için harekete geçecek. Nalan’ın amacı Kenan’ın kendisine olan aşkını itiraf ettirmek iken KHıçkırık 3. Bölüm azmi beyenan son yaşadıklarından sonra Nalan’a çok sert davranacak ve onu tersleyecek.

Diğer taraftan İlhami de yurt dışından döndükten sonra açık açık Nalan’a olan aşkını itiraf etmeye başlayacak. Bir taraftan da Kenan’ın başında Aslı derdi olacak. Aslı Kenan’a olan aşkını itiraf edecek ancak Kenan’dan beklediği karşılığı alamayınca hain planlarına başlayacak

Kenan Azmi beyden sadece Nalan’ı değil bir anlamda da şirketi de devralmış olacak; zira Kenan bu gitme kararı Azmi Bey’i de oldukça üzecek bir gelişme olacak. Kenan’ın şirketi Azmi’den sonra devralacak olması Perihan için ilk büyük şok olacak. Evin beslemesi evin patronu olmaya adayken Perihan’ın oğlu Engin ise bir türlü Azmi’nin gözüne girememiştir.Hıçkırık perihan

Hıçkırık 2. fragmanı