İkimizin Yerine 215. Bölüm Özeti 10 Nisan Anandi Köy Sarpanç‘ı Oldu

İkimizin Yerine dizisinde Anandi artık köyde sevilen bir isim haline gelir ve İkimizin Yerine dizisinin 215. bölümünde Anandi köy Sarpanç‘ı oldur. İşte İkimizin Yerine  10 Nisan  çarşamba özeti

İkimizin Yerine 215. Bölüm Özeti

Bairon ve Basant, Anandi’yi Sarpanç seçimlerine katılmayı kabul etmeye ikna etmeye çalışır. Anandi düşünür. Mumbai’de, Mohit isimli bir hasta Gauri ile konuşurken Jagat etrafta gezinir ve çok kızgın. Jagat ve Gauri gider. Bir köylü Heth’e gelir ve ona mevcut Sarpanç’ın yerini Anandi’ye vermek istediğini söyler. Heth ne yapacağını düşünür ve Anandi’yi bitiremediği için kendine kızar. Anandi’nin kazanma şansının yüksek olduğunu ve bir şekilde durdurulması gerektiğini düşünüyor.

Sabah, Basant, Anandi’ye Dadisa’dan bir mektup verir. Mektupta, Dadisa, Anandi’ye Bairon’un Sarpanç’ın isteğini anlattığını ve onu tamamen desteklediğini yazar. Anandi’yi seçimlere katılmaya teşvik eder. Anandi, mektuptan etkilenir ama hala tereddütlü. O sırada Heth gelir. Siyasetin kirli olduğunu falan söyleyerek Anandi‘yi vazgeçirmeye çalışır. Saygın ailelerden gelen kadınların siyasete girmemesi gerektiğini söyler. Basant ona karışmamasını söyler.

Anandi alay eder gibi, Heth’in fikirlerine teşekkür eder. Ama sayende Sarpanç seçimlerinde yarışmaya karar verdim der. Singh ailesi sevinirken, Heth kızar ve gider. Sumitra, Anandi’ye ailedeki herkesin onunla gurur duyduğunu söyler. Herkes onu destekleyeceğine söz verir. Anandi de bu sınavı başaracağına söz verir.

Gauri Mohit‘e iğne yaparken Mohit korkar ve acı içinde Gauri’nin elini sıkıca tutar. Jagat elini kaldırmaya çalışır ama Gauri onu durdurur. Bu yüzden Gauri‘nin eli çizilir. Jagat mutsuz ve tedirgin. Jagat, Gauri‘ye, hastanın çocuk gibi davrandığı için çok kızdığını söyler. Bu tür insanlar daima avantaj elde etmeye çalışırlar der. Gauri bu ufak bir şey der. Ama Jagat, hastalardan uzak durması gerektiğini söyler. Onlara arkadaş gibi davranmanı sevmiyorum der. Gauri irrite olur.

İkimizin Yerine 215. bölüm özetinde Heth, eski Sarpanç Badal Sing’i, Sarpanç seçimlerini bir kadına karşı yenilemezsin, mutlaka kazan diye gaza getirir. Badal, Heth’e ne pahasına olursa olsun kazanacağını söyler. Heth, Dadisa‘ların Anandi’nin rakibinin ismini öğrenince şok olacağını düşünür. Basant, evdekilere Badal’ın Anandi’ye karşı yarışacağını ve borcu olan tüm çiftçilerin oylarını alacağını bildirir. Bairon, eski Sarpanç’ın aniden yarışmaya karar vermesine şaşırır. Anandi ise hiç rahatsız olmaz ve hak eden kazansın der.kimizin Yerine 215. Bölüm resimleri

Seçim Kampanyası başlar. Asha, Gulli ve öğrenciler köy halkını Anandi‘ye oy vermeye ikna etmeye çalışırlar. Ailesi insanların Anandi’ye desteğini izlerken mutludur. Nandu Anandi için poster yapar. Anandi duygusaldır. Badal, gece bazı insanlara gelir ve onlara içki şişeleri verir. Badal giderken, insanlar şişeyi kırar ve aralarında fakir ama dürüst olduklarını ve Sarpanç‘larını zaten seçtiklerini tartışırlar. Anandi ve Badal kampanya sürecinde destekçileriyle birlikte yüz yüze gelir.

Jagat Mohit’i kontrol etmeye gelir. Mohit ille de Gauri’nin gelmesini istediğini söyleyerek Jagat’ı durdurur. Gauri‘yi över. Jagat çok kızar ve ona bağırır. Düzgün davranmalısın der. Bir hemşire Jagat’ı sakinleştirmeye çalışır. Mohit de şaka yaptığını söyler. Fakat Jagat bu küçük bir şey değil, karıma karşı buna katlanamam der. Gauri gelip Jagat’a bağırır. Sonra sakince iş ve özel hayatı birbirine karıştırmamasını söyler. Jagat öfkeyle gider.

İkimizin Yerine 10 Nisan Özeti Devam Ediyor

Gauri, Mohit’ten özür diler. Kunda’nın evinde Gauri, Jagat’a kızar ve Mohit’in şaka yorumlarına tepki verdiğine inanamadığını söyler. O kötü biri değil der. Jagat, Gauri’nin Mohit’e karşı bu tutumunu beğenmediğini söyler. Gauri, Anandi ile birlikteyken bana bunu söyleyemezsin der. Mohit yabancı biri ama Anandi karın der. Sen, Anandi’ye toz kondurmuyorsun, beni bile bırakıp Anandi’ye gittin der. Sizin aranızda ne olduğunu bile bilmiyorum der.

Jagat sonra üzgünüm diyor. Jetsar-köy toplantısında, Sarpanç görevine kimin aday olacağına karar verilmekte. Herkes eliyle Anandi‘ye oy verir. Bunu gören, Heth de elini kaldırır.  Ama eski Sarpanç Badal‘ın da köy için birçok şey yaptığı için onu da düşünmeliyiz der. Hepsi kabul eder Anandi’ye çok güvendiklerini söyler. Anandi ailesiyle gelir. Hepsi saygı gösterir. Sonra Badal gelir ve adaylıktan çekilmek istediğini söyler. Heth şok olur. Heth ona gelir ve tehdit edilip edilmediğini sorar.kimizin Yerine 10 nisan resimleri

Badal, kendi işlerinden dolayı Sarpançlık işlerine zaman ayıramayacağı için köylüleri hayal kırıklığına uğratmayacağını söyler. Heth onu durdurmaya çalışır ama Badal kabul etmez. Ardından, Anandi tartışmasız olarak seçimleri kazanır. Herkes Anandi‘yi kutsar. Eski Sarpanç, yeni Sarpanç Anandi’yi giydirir ve ona Sarpanç olarak yeni sorumluluklarını almasını söyler. Bairon, Anandi’nin Jetsar’ın gelişimini yeni bir boyuta taşıyacağını söyler. Köylüler, Anandi’ye Bayan Sarpanç olarak hitap edip onu tebrik eder.

İkimizin Yerine 10 Nisan özetinde Bairon, Dadisa‘ya Anandi’nin Sarpanç olduğunu söyler. Dadisa Anandi’yi kutlar ve duygusal bir konuşma yapar. Sumitra da Anandi‘yle duygusal konuşur. Odasında Anandi’nin kendine önce neyle başlayışta, insanlara çok yardımcı olacağını düşünüyor. Nandu Anandi’ye ödevlerinde yardım ister. Nandu, çocukların oynamaya vakti olmadığı için ev ödevlerini durdurmasını ister. Anandi, derslerine yoğunlaşırsa büyük bir insan olacağını söyler.

Anandi, Phuli’yi arar ve ona da Sarpanç olduğunu söyler. Anandi, dulların eğitim alma fikrinden bahseder ve Phuli’ye görüşünü sorar. Phuli çok meşgul. Bebeği ağlıyordur. Phuli, Anandi’ye anne olduğunu bildirir. Anandi’nin kafası karışır ama onu tebrik eder. Phuli, bunu uzun zamandır bekledikleri için kocasıgilin nazar yüzünden kimseye söylemediğini belirtir Anandi’nin kafası daha fazla karışır. Phuli, Anandi’ye yaklaşan bir Pujaları olduğunu söyler.kimizin Yerine 10 nisan resimleri 1

Kaynanası gelip telefonu alır ve Anandi’ye Phuli’nin meşgul olduğunu, onu arayacağını söyler. Kaynanası Phuli‘ye neden Anandi‘ye söyledin diye tepki gösterir. Phuli ona Anandi’yi neden istemediğini sorunca kaynana onu tersler. Odanın dışında kaynana oğluna, bu iyi olmadı, her şey ters gitti, Phuli bebek için bir tören olacağını Anandi‘ye söyledi, şimdi yapacak bir şey düşünmeliyiz der.

Anandi ailesine Phuli’nin anne olduğunu söyler. Kaynanası çok batıl inançlı olduğu için Phuli‘nin ailesinin bile doğumdan haberi yok der. Sumitra, kız tarafının bile haberi olmadığını duyulmadığını, onların katılmak ve yapmak zorunda kalacakları birçok tören olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 215. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 215. Bölüm Özeti 10 Nisan Anandi Köy Sarpanç‘ı Oldu (3 Yorum)