İkimizin Yerine 219. Bölüm Özeti 14 Nisan Jagat ve Gauri Evden Atıldı

İkimizin Yerine 219. Bölümde Jagat ve Gauri evden de atılacaklar; daha kötüsü paraları da yok. İşte İkimizin Yerine 219. Bölüm 14 Nisan özeti.

İkimizin Yerine 219. Bölüm Özeti

Şivani, Anandi’nin okuluna gider ve çocukları görmesine sevinir. Şivani, Anandi ile konuşur, evliliğini öğrendiğini ve üzüldüğünü söyler. Anandi gayet iyiyim, bunun üzerinden geçen tek kişi ben değilim der. Evliliğin anlamını bilmediği bir yaşta evlendiğini, koca evinde büyüdüğünü, Jagat ile arkadaş olduklarını anlatır. Jagat’ın büyüyünce onunla uyumlu olmadığını hissettiğini, mecburiyet gibi hissedilen bir ilişkinin hiçbir anlamı olmadığını söyler.

Şimdi Jagat da mutlu ben de der. Şivani şaşırır. Anandi’ye evlilikle ilgili bir şey bilmese de, Jagat’a nasıl kızmadığını sorar, çünkü sonuçta birbirlerini sevmişler. Jagat bunu ona nasıl yapabilir? Anandi, Jagat’ı lanetlemenin ne faydası ne var, o sorumlu değil ki der. Çocuk evliliğin bu sefaletin sebebi olduğunu düşünüyor. Şivani, Jagat ve Gauri’yi çok iyi tanıdığını açıklar. Anandi başta şok olur ama sonra memnun. Şivani ve Anandi tapınağa gider.

Şivani, Anandi’yi izler ve Gauri’nin ona Anandi hakkında söylediği tüm kötü şeyleri hatırlar. Ayrıca Bairon’un anlattığı gerçekleri düşünür ve Anandi’nin Jagat’ın ihanetini kabul ettiği olgun yolunu anlar. Şivani, buraya geldikten sonra eğitimin önemli olmadığını, kişinin zihinsel olgunluğunun insanı büyüten şey olduğunu öğrendiğini düşünür. Şivani, evdekilerle vedalaşır. Sumitra, Şivani’ye bolca tatlı verir. Anandi ona bir Kanhaji idolü hediye eder.

Şivani, Anandi’ye onunla tanıştığına çok memnun olduğunu söyler. Anandi’ye sarılıp onu kutsar ve gider. Gece Anandi, Şivani ile Jagat’la ilgili konuşmasını hatırlar. Jagat artık beni hatırlamıyor mu diye yüksek sesle merak eder. Jagat ve Gauri mutlu bir şekilde arkadaşlarla konuşur. Sınavları bitmiştir. Arkadaşlar parti vermeyi önerir. Gauri eve gitmek ister, ama Jagat partiye gitmek ister. Gauri kötü olur.

Jagat önce onu eve bırakmayı teklif etse de Gauri reddeder. Gece, Jagat eve döner ve Gauri’nin hala uyanık olduğunu görür. Gauri, Jagat’a arabayı sormadan aldı diye bağırmaya başlar. Araba benim kullanımım içindi, senin partilerde gezip benzin harcaman değildi der.

Gauri, aracı ve benzinini boşa kullandığı için Jagat‘ı suçlar. Jagat ona, bugün aldığı arabaya ihtiyacı olmadığını sorar. Fakat Gauri yine ona arabanın taksitlerini ödediğini söyler. Jagat, evin diğer masraflarını karşıladığını ve hiçbir şey biriktiremediğini söyler. Ve bu araba sorunu sadece Şivani yüzünden oldu, bu onun fikriydi der. Gauri öfkeyle Şivani’yi savunur ve uyumaya gider. Jagat öfkeyle araba anahtarlarını atar. Anandi Şiyam’ın evine gelir. Varun ve Şagun sevinir.

İkimizin Yerine 219. bölüm özetinde Jagat hastanede Şivani ile karşılaşır. Şivani’ye araba için bir çek verir ve kabaca arabanın tüm taksitlerini söyler. Şivani, rahatsız olur ve onun çok eğitimli olduğunu ama başkalarıyla nasıl davranacağını bilmediğini söyler. Ailenin seni terk etmesine şaşmamalı, aileni veya karını mutlu edemezsin der. Jagat çok kabaca, bunları Gauri’den öğrenebilirsin ama özel meselelerime karışma der. Gauri gelip Jagat’ı durdurur ve Şivani’den özür diler. Şivani ve Jagat gider.

Gauri, Şivani’yi kabinine kadar takip eder. Özür diler ​​ama Şivani Jagat’ın hataları için daha ne kadar üzüleceğini sorar. Hadi Jagat çok ergen ve olgunlaşmamış, peki ya sen bunu nasıl yapabilirsin diye sorar. Sen gerçeği bilmeden ona aşık oldun, ama tüm bunları öğrendikten sonra nasıl bu kadar aceleyle evlenebildin, sen Jagat‘la 5 yıl geçirdin, ama ilk karısı da 15-16 yılını onunla geçirdi der. Gauri şok olur ve Anandi’yi suçlar.

Şivani onu durdurur ve Anandi‘yle tanıştım, Jagat’ın Jagdiş olduğu Jetsar’a gittim ve her şeyi öğrendim der. Anandi‘yi kötü biri sanıyordum, ama onu tanıyınca gerçeği anladım der. Gauri yine Anandi‘yi kötüler ve bilinmeyen bir şehirde senin gibi gerçek bir arkadaş bulmuştum ama Anandi seni de elimden aldı der. Şivani iğrenerek Anandi’yi suçlamayı bırakmasını söyler.kimizin Yerine 219. Bölüm resimleri

Anandi’nin sizi kötülemek için birçok sebebi var, ama o bir köy kızı olarak size karşı tek bir laf etmedi, ama sen eğitimli bir şehir kızı olduğun halde güzel bir şey söylemedin der. Gauri‘nin eğitimli bir kız olarak çok dar görüşlü olduğuna ve küçük bir köyden gelen Anandi‘nin çok açık fikirli olduğuna inanamıyor.

İkimizin Yerine 14 Nisan Özeti Devam Ediyor

Gauri utanmalısın, senin gibi ahlaksız birinin arkadaşı olmaktan utanıyorum der. Gauri yine Anandi‘ye hakaret etmeyi denemeye çalışır, ama Şivani çok kızgın ve onu susturur. Gauri hayal kırıklığına uğrar ve öfkeyle gider. Kunda’nın evinde, Kunda ve Gauri’nin ailesi sohbet eder. O sırada Gauri öfkeyle girer ve Jagat’ın yanına gider.

Jagat’a Şivani ile nasıl böyle davranmaya cüret edeceğini söyleyerek bağırır.  Şivani gibi bir arkadaşını onun yüzünden kaybetti. Jagat öfkeyle ona susmasını söyler ve ona ders vermek için aralarına 3cü kişiyi getirmeye hakkı olmadığını söyler. Gauri, Şivani‘yi savunur ve Anandi’yi suçlar. Anandi yine hayatımı zehirledi der. Jagat tahriş olur.

Gauri ve Jagat bağıra çağıra kavga eder. Jagat, neden her zaman onu sorunların arasına soktuğunu söyleyerek Anandi‘yi savunur. Gauri ona Şivani’nin Jetsar’a gittiğini, Anandi’nin kimliğini öğrendiğini ve Anandi‘nin onun hakkında onunla olumsuz konuştuğunu söyler. Jagat, Anandi’yi savunur ve Gauri’ye Anandi’nin bunu yaptığının kanıtı yok ve bu senin hayal gücün der. Gauri‘nin annesi de dışarıdan Anandi’yi suçlar.

İkimizin Yerine 14 Nisan özetinde Kunda Anandi’nin kim olduğunu sorar ve Anandi’nin Jagat’ın karısı olduğunu öğrenir. Kunda, Jagat’ın hala evli iken başka bir ilişki kurmasına şok olur. Aile Jagat’ı savunmaya çalışır. Odada Jagat Anandi‘yi savunmaya devam eder. Kunda odaya girip kıyafetleri toplamaya başlar. Gauri onu durdurmak ister ama Kunda ona dokunmamasını söyler. Kunda, Gauri’nin artık ona abla demesini istemiyor ve onları kovuyor.kimizin Yerine 14 Nisan resimleri

Kunda, kim bilir Anandi’nin neler yaşıyor ve sen ona hakaret ediyorsun der. Evlendiğin adamın artık seni sevmemesi ve başkasıyla olmak istemesi insanı incitir der. Kunda, bir zamanlar kocasının başka bir kadını tercih ettiğini, sonra kendi annesi ve karısını hayatından attığını, kaynanasına annesi gibi baktığını söyler. Kocasının tüm ilişkileri unutup başka bir kadına gittiğini ve kaynanasının onu kovduğunu söyler.

Kunda, Gauri‘ye öteki kadın gibi bakar ve Anandi’nin neler yaşadığını anlar. Jagat ve Gauri şok olurlar. Kunda, anne ve babasının neden Jagat‘la ilişkilerini kırdıklarını anlar. Onları evinden atmak ister, Gauri’nin hamile olduğunun farkında ama o yalnız değil ve ailesi var. Bir başkasının evini mahveden biri her zaman aynı şeylere hazır olmalı der.

Kunda, tüm yalanlarını, sindur ve Mangalsutra sahnesini hatırlar. Jagat ve Gauri korkar. Kunda, Gauri’nin annesinin bir yıl boyunca evli olduklarını söylediklerini hatırlar, ancak 2 yıldır Kunda ile yaşıyorlar, bu da ona bu kadar zamandır yalan söylediklerini gösteriyor. Jagat özür dilemeye çalışır ama Kunda hiçbirini duymak istemez ve sadece evden çıkmalarını ister. Gauri, Jagat ve ailesi evden gider. Kunda evin içinde ağlayarak yıkılır.

Gauri geçmişi hatırlar ve Kunda’nın onlara karşı sevgi dolu davranışını düşünerek ağlar. Jagat araba sürüyor ve Gauri‘ye ailenin Kunda‘ya söylemesine ne gerek vardı diye söylenir. Şimdi nasıl Kunda’nın ki gibi uygun bir yer bulacağız der. Gauri, ailesini savunur. Jagat hâlâ aileyi suçlar. Gauri inmek ister, ama Jagat hala susmaz. Gauri‘nin babası ortamı hafifletmeye çalışır. Jagat bir daireye bakar. Ancak daire pahalıdır. Gauri giderken zayıf hisseder ve çökmek üzere. Çokça aramadan sonra sonunda bir ev bulurlar.

Gece, Sumitra Anandi’ye süt getirip onunla ilgilenir. Ertesi gün Gauri ve Jagat trafikte sıkışırlar. Jagat yine Kunda’nın evi çok uygun bir yerdeydi diye söylenir. Anandi okulda sınav yapmaya hazırlanır, Phuli’yi arayıp okula bakmasını söyler. Köylüler gelir ve Anandi‘den acilen bir eve gelmesini isterler. Anandi söz konusu evde bir adamın sopayla bir kadını dövdüğünü görür. Adamla konuşur ve sorunlarını çözüp oradan gider. Gehna Nandu’yu yedirmeye çalışır ama o reddeder.

Anandi gelir ve Anandi Nandu’ya bir hikâye anlatarak onu besler. Nandu farkında bile değil. Gehna, onu beslemek için hikâyeye gerek olmadığını söyler, ama Nandu, Anandi güzel hikâyeler anlatırken onun elinden yemek istediğini söyler. Gehna üzgün. Jagat arabada Gauri‘ye şimdi her şey eskisinden daha pahalıya mal olacak diye söylenmeye devam eder. Gauri, beni suçlamayı bırak, ne yapabilirim der. Jagat özür diler ve hata yaptığını söyler.

Gehna Nandu’nun peşinden koşarken Nandu Anandi’nin odasına gelir ve masal ister. Nandu Anandi’nin odasında uyur. Gehna memnun değil. Sabah, bir çocuk dışarıda bir taburede annesini beklerken bir bayan mabede gider. Kadın çocuğa yaklaşır ve ona tatlı vermeye çalışır ama çocuk reddeder. Kadın çocuğu alması için ikna eder. Annesi etrafına bakar ve çocuğunun yanındaki bayanı gördüğünde bayan kaçar. Annesi çocuğa tatlıları atmasını ve yabancılarla konuşmamasını söyler.

İkimizin Yerine 219. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 219. Bölüm Özeti 14 Nisan Jagat ve Gauri Evden Atıldı (3 Yorum)

  1. Keşke hiç final yapmasa çok sevdim bu diziyi hergün buna internetten bakıyorum hiç kaçırmadan izliyorum