İkimizin Yerine 24 Haziran Jagdiş Ortaya Çıkar (2. Kısım)

İkimizin Yerine dizisinin 24 haziran özetinde Anandi ve Şiv’in ilk geceyi boş geçtikleri ortaya çıkar; ve Anandi utanır. Jagdiş ise küçük bir köyde doktorluğa başlamıştır.

İkimizin Yerine dizisi 290. bölüm özetinin ilk kısmı için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 24 Haziran Özeti

Anandi banyodan çıkar. Şiv onu öpmek için tekrar ona yaklaşırlar. Anandi ve Şiv gözlerini kapatır ve tam öpüşeceklerken telefon çalar. Arayan GEnha’dır ve Anandi’yi sormak için aramıştır. Anandi telefonu kapatır ve Şiv’e yaklaşır. Şiv tam yine Anandi’yi öpecekken bu seferde İra kapıyı çalar ve yine öpüşme yarım kalır.

Bu arada İra onları kahvaltı için aşağı çağırır ama İra kapının arasından yatakta ki güllerin bozulmadığını yani gece bir şeyler olmadığını görür ve hayal kırıklığına uğrar. Anandi Şiv’e duş al aşağı inelim der. Şiv banyodan çıktığında tüm eşyalarının hazır olduğunu görür ve evliliğin güzel bir şey olduğunu söyler. Anandi kahvaltıyı hazırlayanlara yardım etmek istedi ama onu durdurdular ve ilk günü dediler. Hep beraber kahvaltı yapıldı.

kimizin Yerine 24 Haziran fotoğrafları

Mahi geç geldikleri için Şiv ve Anandi ile dalga geçti. Şiv saatler yüzünden olduğunu söyledi. Kahvaltıda Şiv ve Anandi’ye balayı planları soruldu. Anandi gerildi. Şiv Anandi  nereye isterse oraya gideceğiz dedi.

Anandi balayında aile yanında kalmak istediğini söyledi. Aile üyeleri gitmeleri gerektiği konusunda ısrar etti. İra Anandi’ye odalarına girip giremeyeceğini sordu. Anandi ilk gece bir şey olmadığı için oldukça gergindi ve kendisinin odayı düzelteceğini söylesede Ira paketleri açması için ona yardım etti.

Bu sırada Dadisa Ira’yı arar ve gelin ve damadı bir ritüel için geri göndermesini ister. İra ise Anandi ve Şiv’e biraz zaman tanımak gerektiğini bu ritüel için bu kadar yolu dönmelerinin doğru olmadığını söyler. Anandi ve Dadisa üzülür ama yapacak bir şey yoktur mesafe çok uzaktır. Anandi telefonu aldı ve Dadisa’dan Jagdiş ile ilgilenmesini ister.

kimizin Yerine 290. Bölüm fotoğrafları

Nathu deden bir ev çalışanı tatilden dönmüştür. Ira ve Meenu Nathu’yu çok seviyor; Nathu eğlenceli biri. Sançi, Ira’ya tapınakta yapılacak gelin törenine katılmayacağını; çünkü Anandi’nin geleneksel kıyafetler ile çok geri görüdüğünü söyler. Ira ona kızar; bunu Anandi yukarından duyar ve çok üzülür.

Lal Singh bisiklet ile bir yere gider ve Jagdiş’in bir çocuğun yarasına krem sürdüğünü görür. Burası çok küçük bir sağlık ocağıdır. Lal Singh ailesinin onu çok özlediğini Jetsar’da kocaman bir hastahenin onu beklediğini söyler. Jagdiş ise bu hastahanede zor şartlarda çalışmaya devam edeceğini  bunun kendisinin tövbesi olduğunu söyler.

Jagdiş Jaitser’deki hayatın kendisi için son derece kolay olacağını ve bunun gerçek bir tövbe olmayacağını da belirtir. Lal Singh, Jagdiş’e ailesine karşı da sorumlulukları olduğuna söyler ama ama Jagdiş  geri adım atmaz. Jagdiş bir şeyler başardıktan sonra ailesinin yanına döneceğini söyleyerek Sing ailesinden kimseye burada olduğunu söylememesini ister.

3 1

Nandu’da birdenbire Gehna’ya oynayacak kimsesi olmadığını; bir erkek kardeşinin olmasını istediğini söyler neden erkek kardeşi olamayacağını soruyor? Basant kulak misafiri olur ve acı çekiyor. Bölüm biter.

İkimizin Yerine 24 haziran Fragmanı

İkimizin Yerine 24 Haziran Jagdiş Ortaya Çıkar (2. Kısım) (3 Yorum)

  1. Cok guzel bi dizi..Shiv anandi cok yakisikli bi cift..Omur boyu beraber kalin..Hep mutlu olun Sizi cooooiok seviyorum♡♡♡♡