İkimizin Yerine 290. Bölüm Özeti 24 Haziran Her Şey İkinci Geceye Kalır.

İkimizin Yerine dizisinde Şiv ilk gece hayallarini Anandi uyuya kaldığı için gerçekleştiremeyecek ve Şiv’in hayalleri ikinci geceye kalacak.

İkimizin Yerine 290. Bölüm Özeti

Dadisa, Sumitra ve Gehna’yı çağırır ve zaman zaman sert davrandığı ve ailenin mutluluğu için onları küçük düşürdüğünü söyleyerek onlardan özür delir. Bu zamana kadar size annelik yapamadım sizin duygularınızı önemsemedim bundan sonra beni anneniz olarak kabul eder misiniz der? Genha sen bizim annemizsin annelerin çocuklarını azarlamaya hakkı var; biz senden çok şey öğrendik diyerek Dadisa’ya sarılır.

Şiv mutlu şekilde gelinin odasına girer ama Anandi ağlamaktadır ve çok mutsuzdur. Şiv onu görünce hemen neden ağladığını sorar. Şiv Anandi’ye aileni özlediğin için mi ağlıyorsun diye sorar. Anandi’nin gözyaşlarını silen Şiv evinden ayrılmanın ve yeni aileye gelmenin kolay olmadığını biliyorum der. kimizin Yerine 290. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 290. bölüm özeti  devam ediyor. Şiv Anandi’yi espri yaparak rahatlatır ve senin çok yorgun olduğunun farkındayım. Çok küçük bir düğün istemiştin ama benden fazla ritüel yaptın der.  Anandi ise yorgun olmadığını tüm ritüelleri zevk alarak yaptığını söyler. Anandi ailenin tamamının bizim düğünümüz için seferber oldu hepsi bana çok iyi davrandı ailen çok iyi der.

Şiv üzerini tuvalette değişeceğim der ve elbisesini alıp tuvalete gireceği anda saat 12.00 olur ve oda da bir alarm çalar.  Alarmı kapatan Şiv bu alarmı sen mi kurdun diye sorar. Anandi belki de bir hatadır der ve alarmı kapatır ama bir alarm daha çalar; sonra bir alarm daha. Oda adeta çalar saat ile doludur ikisi de alarmları durdurmak için saatleri arar. Şiv ben anladım bu alarmları Mahi kurdu der ve Mahi’in kapıda sesi duyulur.

İkimizin Yerine 24 Haziran Özeti Devam Ediyor

Şiv Mahi’yi ensesinden yakalar ve 5 dakika için de tüm alarmlar kapanmaz ise bisikleti unut der. Anandi Mahi’nin komik olduğunu söyler. Mahi ise benim alarm ile alakam yok der bu sırada odaya Sançi ve arkadaşları girer. Alarmı kendilerinin kurduğunu söyleyerek kaçarlar.

Şiv üstünü değiştirmek için tuvalete girer; biraz gecikince Anandi’nin uyuya kaldığını görür ve onun rahat uyuması için mücevherlerini çıkarır. kimizin Yerine 24 haziran resimleri

Şiv Anandi’nin yüzüne bakar ve çok güzel olduğunu söyleyerek sana bakmaya doyamıyorum der. Şiv tüm çalar saatleri ayarlar ve uyanması için Anandi’nin yanına koyar. Tüm alarmlara rağmen Anandi uyanmaz ve Şiv ışıkları kapatarak Anandi’nin karşısında ki sandalyeye oturarak ona bakmaya devam eder ve orada uykuya dalar.

Sumitra Jagdiş için endişeleniyor ve Jagdiş’in en değerli şeyini Şiv’e emanet ettiği için üzülüyor. Bu durumun da Anandi’ye hakaret olacağını düşündüğü için üzülüyor; Genha ise ne yaşanırsa yaşansın sen Anandi’nin annesisin ve onun için endişelenmen çok normal diyor. Sumitra Anandi’nin hep mutlu olmasını istiyor ve onun için dua ediyor.

Anandi uyanır Şiv hala koltukta uyumaktadır. Alarm çalınca alarmları kapatır ama Şiv uyanır. Anandi saçını tarar; Şiv Anandi’nin güzelliğine bayılır. Anandi utanır; Şiv ise sana özel bir hediyem var diyerek perdeyi çeker.

Anandi için Şiv odalarına kocaman bir Sing ailesi tablosu yaptırmıştır. Jagdiş hariç tüm ailenin birlikte olduğu tabloya bakan Anandi ağlamaya başlar ve çok duygulanır. Şiv Anandi’ye aynı odada, ailenle yaşayacaksın umarım daha az özlersin onları der. Anandi teşekkür eder ve çok düşünceli olduğunu söyler.kimizin Yerine 290. Bölüm

İkimizin Yerine 24 Haziran Özetinde Dadisa bir adama gizli bir iş için para verir ve bu işten kimsenin haberi olmasın der. Adam Jagdiş ile ilgili sorular sorar ve eğer hala Jagdiş Jetsar’da ise onu bir kaç gün içinde bulacağını söyler. Makhan bu gizli sohbeti görür ve geri döner. Dadisa ağzını açmaması konusunda onu uyarır.

Anandi odayı toplarken Şiv artık yatak düzeltmene gerek yok; hizmetliler düzeltir der ama Anandi kendi işlerini kendisinin görmeye devam edeceğini söyler. Daha sonra, Şiv erkeklerin ilk geceleri ile ilgili hayalleri olduğunu söyler.

4 1

İkinci gecenin bu hayalleri gerçekleştirme gecesi olacağını söyler ve Anandi’nin kolunu tutarak onu kendinde yaklaştırır. İkisi de çok heyecanlıdır Şiv tam öpecekken o sırada Anandi duş aldıktan sonra geri döneceğini  söyleyerek kaçar.

İkimizin Yerine 290. Bölüm özeti bitmedi; devam ediyor. İkimizin Yerine 290. Bölüm özetinin ikinci kısmı için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 290. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 290. Bölüm Özeti 24 Haziran Her Şey İkinci Geceye Kalır. (1 Yorum)