İkimizin Yerine 271. Bölüm Özeti 5 Haziran Dadisa bile Jagat‘a sırt çevirdi

İkimizin Yerine dizisi 5 haziran çarşamba günü 271. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. İkimizin Yerine 271. Bölüm 5 Haziran özetinde yaptıkları için yalvarıp af dilenen jagat’ı Dadisa bile affetmeyecek

İkimizin Yerine 271. Bölüm Özeti

Bairon, Dadisa‘ya hala Jagat‘ı ziyarete geldiği için kızar. Dadisa bunu bir yabancı için bile yapardım, ona kutsal elbiseyi verdim der. Bairon ve Dadisa giderken Jagat onları durdurur ve Bairon‘a Dadisa‘nın doğru söylediğini söyler. Bairon‘dan özür diler.

Lal içeri girer ve Bairon‘a Jagat‘ın değiştiğini söyler. Ama Bairon, onun her gelişi bencil motiflerle dolu deyip gider. Jagat koşar ve onu durdurur ve her şeyin Gauri yüzünden olduğunu söyler. O ikimizi de kandırdı ve beni Anandi‘yle aileme karşı kışkırttı der.kimizin Yerine dadisa öldü mü

Bairon ne olursa olsun sen bencillik yaptın der. Jagat Bade Papa‘dan her şeyi öğrendiğini ve Gauri‘yi terk ettiğini anlatır. Pişmanım affedin der. Bairon geri dönmekte çok geç kaldığını ve artık her şeyin bittiğini söyler. Jagat Dadisa‘dan af diler. Dadisa, senin yüzünden Anandi‘nin tekrar acı çekmesine izin veremem der.

İkimizin Yerine 271. bölüm özetinde seni affedersem, konu artık torunumla Anandi arasında olduğu için Anandi‘ye haksızlık olur der.  Dadisa ve Bairon gider. Jagat odasındaki kutsal elbiseye bakar ve Anandi beni affederse, diğerleri de affeder der.

Jagat, Anandi‘nin okuluna gider. Menakşi okul dışında Anandi ile buluşmaya gelir.  Anandi, Dadisa ile buluşmak için mabede gideceğini söyler.  Jagat ağaçların arkasına saklanır. Anandi, Menakşi ile gider. Jagat ona seslenir ama sesini duyuramayınca taksiyle onu takip eder.

Bairon, Dadisa‘ya evde asla hiç Jagat‘ın adını anmamasını ister. Basant Bairon‘u dışarı çağırır. Jagat‘ın onun varisi olduğunu söyler. Dadisa onu her zaman daha çok sevdi. Dadisa torunu için çok üzgün ve pişman der.  Dadisa, Jagat‘ın hastanede affedilmeyi istediğini hatırlar.kimizin Yerine 5 haziran resimleri

Sayısız hatanı affettim ama bu kez affedemem der. Anandi‘den Jagat‘a dönmesini isteyemem der. Tüm Sing ailesi tapınağa gitmeye karar verir. Menakşi Anandi‘ye Şiv ve onun hakkında konuşmak istediğini söyler. Şiv benim için çok değerli ve onu incitmeni istemiyorum der.

İkimizin Yerine 5 Haziran Özeti Devam Ediyor

Anandi, Şiv‘i incitecek bir şey yapmadığını söyler.  Menakşi, bütün Jetsar Jagat‘ın burada olduğunu biliyor der. Anandi şok olur ve bilmediğini söyler. Menakşi, bilmemesinin mümkün olmadığını söyler. Jagat da mabede ulaşır. Anandi, Jagat benim geçmişim, Şiv ise bu günüm ve geleceğim, onu incitemem der.kimizin Yerine 271. Bölüm fotoğrafları

Menakşi, çocukluğunu Jagat ile geçirdin. Kendini Jagat‘tan uzak tutabilirsin ama hatıraları ne yapacaksın? Birçok şey sana Jagat‘ı hatırlatacak ve onu unutman zor. Evliliği tekrar düşünmesini ister ve gider. Anandi incinmiş ve üzgün.  Anandi Menakşi‘nin yaptıklarını Tanrı‘ya anlatır.  Menakşi bütün yaramı tekrar deşti der. Jagat Anandi‘ye seslenir. Anandi onu görünce şok olur.

İkimizin Yerine 271. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 271. Bölüm Özeti 5 Haziran Dadisa bile Jagat‘a sırt çevirdi (1 Yorum)