İkimizin Yerine 273. Bölüm Özeti 7 Haziran Anandi evlenmekten vazgeçti

İkimizin Yerine 273. Bölüm Özeti

Şiv’in ailesinin, evlerinin uzun süredir mülkiyet ile ilgili mahkemesi vardır ve nihayet davayı kazanmışlardır. Herkes çok mutludur ve Anandi‘nin uğurlu geldiğini düşünürler. Anandi‘nin ailesine gelirler be tatlı verip bu mutlu haberi paylaşırlar. Dadisa ve Şiv‘in dedesi Anandi’nin uğurlu gelişini konuşurlar. Dede Anandi’ye köylerindeki evlerinin resimlerini gösterir.

Dadisa Anandi ile Şiv‘in birlikte tapınağı ziyaret etmelerini ister. Herkes memnuniyetle kabul eder. Dadisa işi olduğu için gidemiyordur. Anandi‘yi Şiv‘in ailesiyle göndermeye karar verirler. Jagat insanların evdeki hırsızlıktan dolayı ev sahibinin hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Dün gece aynı evde adamı ittiğini hatırlar. Korkar ve biri onu tanıyana dek kaçmaya karar verir.

Bairon hastanedeki yaralının tedavi masraflarını karşılayacaktır. Dadisa ile adamın başına gelenleri konuşurlar. Dadisa, böyle masum bir adama zarar vermek isteyen adamı lanetler. Bhim, bir şey konuşmak için Şiv‘i arar, ama ailesiyle çıktığını öğrenince konuşmadan kapatır. Şiv’in ailesi Anandi ile birlikte mabede gider. Anandi ve Şiv romantik bir anı yaşarlar.kimizin Yerine 7 Haziran resimleri 2

Jagat ne yapacağını düşünür, eğer yakalanırsa, onun için zor olacak ama adamla buluşması gerekir. Bayan ağlar ve kocasına saldıran adamı lanetler. Lal Jagat‘ı hastaneden habersiz ayrılması konusunda azarlar. Jagat‘a benimle gel der. Jagat babam kızar mı diye sorar. Lal endişelenme ve karım da sana yardım edecek der. Anandi gülümseyerek bileziklere bakar. Şiv bunu fark eder. Anandi eskiden severdim der. Şiv, hala onu seviyor gibisin der. Anandi gitmek isterken Şiv ona yeşil bilezikler alır.

İkimizin Yerine 273. bölüm özetinde Anandi Jagat ile geçmiş bir sahneyi hatırlar. Anandi, Şiv‘e en sevdiği rengi nereden bildiğini sorar. Şiv takmak için izin ister. Anandi izin verir ve Şiv takar. Daha sonra Şiv‘in ailesinin onlara baktığını fark ederler. Anandi bilezikleri yere düşürür. Menakşi, rahatsız olur. Lal, Jagat‘a saldırıdan bahseder. Jagat bilmiyor gibi yapar. Jagat, ailemi ve benim için yapılan bu hastaneyi düşünmeden Mumbai‘ye gittim der. Mabette bir kadın Şiv‘i tanır. Jagat Lal‘den önceden yaptığı yorumlar için özür diler.kimizin Yerine 273. Bölüm resimleri

Lal onu motive etmeye çalışır ama Jagat ailesiyle işleri çözebileceğine umudunu yitirmiş. Kadın, Şiv‘i kötüler ve beraber olduğu kadın nişanlısı mı diye merak eder. Kadın Anandi‘ye acır ve ailenin Şiv hakkındaki gerçeği nasıl sakladığını, birinin Anandi‘yi Şiv hakkında uyarması gerektiğini ve yaptığı şeyin yanlış olduğunu söyler. Jagat, Narayan‘ın(yaraladığı adam) odasına giderken polisin odadan çıktığını görür. Adam uyanınca hırsızı teşhis edecektir. Jagat korkar.

Urmi Devi isimli Bayan Anandi‘ye gelir ve tanıştıktan sonra ona tavsiye vermeye başlar. Benim de bir kızım var, o yüzden sizi Şiv Raj Şekar‘la evlenmeme konusunda uyarmam gerek hayatınızı cehenneme çevirir der. Öfke sorunları var, o kibirli vs. Anandi şaşkın. Urmi, kızını bu adam ile evlendirmek üzere olduğunu söyleyerek devam eder. Iravati gelir ve Urmi‘yi selamlar. Kadın Şiv‘in canavar olduğunu, Jetsar‘lı bir kadın sayesinde kızını kurtardığını falan anlatır.

Iravati sinirlenir ve ne saçmalıyorsun eğer kızınız evlenemediyse, bu Şiv‘in suçu değil. Şiv’in bir kız arkadaşı olduğunu sana kim söyledi bilmiyorum ama yanılıyorsun der. İki kadın kavga ederken Şiv gelip araya girer. Ama kadın suçlamalara devam eder. Siz gerçekleri gizlemeye çalışıyorsunuz der. Anandi‘yi 2eş olarak alıyorsunuz der. Anandi yeter diye bağırır. Ailem kandırılmadı, bu teklifi onlar başlattı der.kimizin Yerine 273. Bölüm resimleri 2

Şiv‘i o kadar iyi tanımıyorum ama onun, ciddiyetine ve karakterine tamamen güveniyorum der. Şiv‘i överek savunur. Tanrı bile gelip bunları anlatsa ona da asla inanmam. Çünkü onun içini gördüm der. Herkes gururlanır. Urmi şaşkın. O Jetsar‘lı yaşlı kadın kızımı kurtardı der. Anandi, bütün Jetsar’ın Şiv’e büyük saygı duyduğunu, kimsenin böyle bir şey söylemeyeceğini söyler.

İkimizin Yerine 7 Haziran Özeti Devam Ediyor

Urmi şaşkın durumda, bugün bana inanmayabilirsin ama evlendikten sonra kan ağlayacaksın der. Anandi aileye bu söylentileri kimin yaydığını öğreneceğim biri Şiv‘in imajını lekeliyor der. Menakşi tedirgin olur. Anandi suçluyu bulmaya söz verir. Urmi, hala suçlamadan vazgeçmez ve gider. Şiv eğlenerek gülümser. Menakşi hala etkisindedir. O yaşlı kadın yüzünden Şiv Urmi‘nin kızıyla evlenemedi der.

Şiv, o yaşlı kadın dolaylı olarak fayda sağladı der. Urmi‘nin kızıyla evlenseydim Anandi hayatımda olmayacaktı der. Menakşi hariç aile de buna katılır. Anandi Şiv‘in doğum gününü, Aşima‘nın ziyaretini hatırlar. Parçaları birleştirir ve o yaşlı kadının Dadisa‘dan başkası olmadığını fark eder. Neden bunu yaptığını düşünür. Anandi kötü hisseder. Hemşire Lal‘e Narayan‘ın uyanık olduğunu söyler. Jagat panikler ve Narayan yüzünü görmemiş olsun diye umar.

Narayan ve karısı Jagat‘ı sadece Anandi‘ye acı veren kötü biri olarak tanırlar. Jagat gider. Dadisa Anandi‘nin yakında evlenmesini Bairon‘la konuşurken Anandi, Şiv ile evlenmeyeceğini açıklar. Herkes şok. Anandi, Şiv‘i sevmediğini söyler. Dadisa‘ya Urmi‘nin sözlerini anlatır. Anand, Dadisa’ya Şiv‘i neden Urmi’ye kötülediğini sorar. Bairon ve Gehna şaşkın. Dadisa, Urmi ile tapınakta karşılaştığını ve bunu Şiv‘in başkasıyla evlenmesini önlemek için yaptığını açıklar.

İkimizin Yerine 7 Haziran özetinde herkes Dadisa’ya öfkeyle bakar. Anandi, Dadisa’ya eylemlerinin karışıklık yarattığını söyler. Sen hile yaptın Şekar ailesi mabette çok üzüldüler der. Anandi, Dadisa‘ya, aile söylentileri senin yaydığını anladığı zaman ne olacak diye sorar ve öfkeyle gider. Bairon da Dadisa‘yı azarlar.kimizin Yerine 7 Haziran resimleri 1

Ailesi Şiv‘e, bazı işlerle ilgilenmek Udaypur’a gitmesi gerektiğini söylerler. Iravati, Şiv‘in bir ara kız kardeşini de görmesini önerir. Şiv de aynı fikirde. Anandi odasında tapınaktaki bütün olayları hatırlar ve üzülür. Gerçek ortaya çıkınca, kimsenin hayal edemeyeceği büyük bir fırtına yaratacağını düşünür. Her şeyi nasıl çözeceğini düşünür.

İkimizin Yerine 7 Haziran Fragmanı

İkimizin Yerine 273. Bölüm Özeti 7 Haziran Anandi evlenmekten vazgeçti (4 Yorum)