İkimizin Yerine 275. Bölüm Özeti 9 Haziran Jagdiş Şiv ile Çalışmaya Başlar

İkimizin Yerine 275. Bölüm Özeti

Şiv ve Anandi romantizm yaşarken Menakşi eve gelir. Anandi‘yi evde görmekten hoşlanmaz. Usulca Anandi‘ye düzgün bir kız olmadığını söyler. Şiv, Menakşi‘yi görünce şaşırır. Şiv Anandi‘yi eve bırakırken Menakşi’nin geleceğini bilmiyordum der.

Anandi, hiç takmaz. Şiv Menakşi yokluğunda benimle ilgilenecek biri olduğunu görünce sevinmiştir üzülme der. Şiv onunla kesintisiz tam bir gün geçirmek ister. Anandi, Menakşi‘nin hoşuna gitmeyeceğini belirtir. Şiv, ben seninle vakit geçirmekten hoşlanıyorum der.

Anandi gülümser ve gider. Anandi okulda Şiv‘den bir mektup alır. Şiv yemek için teşekkür etmiş. Anandi öğrencilerin neden az olduğunu sorar ve kızların hasta olduğunu öğrenir. Anandi, Şiv ve Lal ile hastalık hakkında konuşmayı düşünür. Birisi pazarda bakliyat satar ve Jagdiş oraya gelir.kimizin Yerine 275. Bölüm resimleri 2

Jagdiş buraya müdahale eder ve malzemelerin düşük bir fiyata satıldığını belirtir. İşçileri kazıklayan alıcıların foyasını çıkartır ve onlara uygun alıcı bulur. İşçiler sonra Jagdiş‘e yardımı için teşekkür eder. Şiv ve Anandi ofiste hastalık hakkında konuşurken köy halkı Jagdiş‘i alkışla oraya getirir.

İkimizin Yerine 275. bölüm özetinde  Şiv ve Anandi şaşırırlar. Narayan Jagdiş‘in aslında iyi biri olduğunu söyler. Jagdiş‘in köylülere yaptığı son yardımları anlatır. Anandi ve Şiv buna sevinir. Narayan, Jagdiş‘i affettiğini ve bundan sonra çiftçilerin ürünlerini satmak için Jagdiş‘in onlarla gideceğini söyler. Jagdiş, randevusuz geldiği için özür diler.

Şiv, sorun yok der. Jagdiş Şiv ve Anandi‘ye burada çiftçilere, mahsullerini satmalarına, tohum gübrelerini satın almalarına vb. Yardımcı olacak ve pazarın yükselişini ve fiyatlarındaki düşüşü kontrol edecek bir kurum açma planını anlatır. Anandi ve Şiv bu fikri sever. Şiv, Jagdiş‘e bu senin fikrin ve patron sensin der.

İkimizin Yerine 9 Haziran Özeti Devam Ediyor

Jagdiş katılır ama Şiv‘e internetten bazı bilgiler indirmek için bilgisayara ihtiyacı olduğunu sorar. Şiv, burada çalışıp Bhim‘in bilgisayarını kullanabilirsin der. Köylüler ve Jagdiş Şiv‘e teşekkür edip giderler. Bairon bunu öğrenir ve Dadisa‘ya anlatır. Dadisa sevinir. Bairon, Jagdiş ne ara bu kadar yardımsever oldu anlamadım der.

Şiv ve Anandi ofiste öğle yemeği yerken Jagdiş dosya isteme bahanesiyle gelir. Anandi‘nin Şiv‘in tabağına yemek koyduğunu görür. Anandi onu fark eder. Jagdiş kapıyı çalmadan geldiği için özür diler ve giderken Şiv‘in tabağında en sevdiği sebze olduğunu fark eder. Şiv bu gün Anandi en sevdiğim sebzeyi pişirip getirdi der.kimizin Yerine 9 haziran foto

Jagdiş, çok yağlı olduğundan şikâyet eder. Jagdiş, evimizde en sevilen sebze buydu falan der. Şiv onu da yemeğe davet eder ama Jagdiş, aç olmadığını söyleyip gider. Jagdiş, sinsice sırıtır. Jagdiş Bhim‘in ofisinde, bilgisayarla oturup Anandi‘nin Şiv‘in tabağına yiyecek koyduğunu düşünür. Anandi, de huzursuz olur ve aç olmadığını söyleyip gider.

İkimizin Yerine 9 Haziran özetinde Jagdiş, bilgisayarda bazı Jetsar projelerine bakarken Anandi onu görür. O sırada Bhim gelir. Jagdiş korkar. Bhim bilgisayara ihtiyacı olduğunu söyler. Jagdiş verir. Anandi eve gelir. Dadisa, Jagdiş‘in çalışmalarını anlatır. Anandi, bunu bildiğini anlatır. Dadisa, hepsinin onunla gurur duyması gerektiğini söyler. Anandi evet diyor.

Bairon gelir ve araya girip konuyu değiştirir. Anandi, ona Jetsar‘daki salgını anlatır. Bairon, hastalarıyla çok meşgul olan Lal‘i arar ve tedavi için ne gerekiyorsa liste yap ve bana söyle, bu konuda Şiv ile de konuşacağım der. Jagdiş Şiv‘e ona yardım ettiği için teşekkür eder ve giderken bazı tatlıları görür.3 2 1

Şiv‘e Anandi onlardan nefret ettiğini sana söylemedi mi der. Şiv, Anandi‘nin sevdiği ve sevmediği şeyler hakkında çok bir şey bilmediğini, ama Jalebi getirdiğini söyler. Şiv, ne yazık ki Anandi‘nin bunu yemeden gitmesi gerekti der. Jagdiş öfkeyle gider.

İkimizin Yerine 9 Haziran Fragmanı

İkimizin Yerine 275. Bölüm Özeti 9 Haziran Jagdiş Şiv ile Çalışmaya Başlar (1 Yorum)