İkimizin Yerine 276. Bölüm Özeti 10 Haziran Nandu Çok Hasta

İkimizin Yerine 276. Bölüm Özeti

Nandu, eve geç gelir ve Gehna‘ya ek derse kaldım der. Gehna inanmaz ve onu sıkıca tokatlar. Bütün aile şok olur ve onu durdurmaya çalışır. Gehna Anandi‘ye Nandu‘nun ek ders bahanesiyle Jagdiş‘le buluştuğu ve ona yiyecek götürdüğünü söyler. Gehna yine Nandu‘ya vuracakken Jagdiş gelir.

Jagdiş Nandu‘nun suçu olmadığını söyler. Bairon, buraya geldiği için onu azarlar. Anandi, Gehna‘ya Nandu‘yu abisinden ayıramayız der ve onların görüşmesine izin verir. Nandu koşup Jagdiş‘e sarılır. Dadisa Anandi‘yle gurur duyar. Anandi bunu Şiv‘e de anlatmayı düşünür. Jagdiş, ofiste Şiv‘den Bhim’in bilgisayarını kullanmak için izin ister. Ama Şiv, buna gerek yok der. Jagdiş gider.

Bhim, ondan şüphelenir ve gözünü üstünden ayırmaz. Anandi gelir ve Bhim onu görünce proje hakkında konuşmak istediğini söyler. Jagdiş‘in önünde konuşmakta tereddüt eder ve onu Şiv’in ofisine çağırır. Projenin bir çıktısını alıp gider. Anandi Şiv‘le konuşmak ister ama sonra uzun bir süre projeyi tartışırlar. Jagdiş, Bhim’in yokluğunda dosyada bazı değişiklikler yaptı ve önerilen demir yolu projesinde yaptığı hilenin, Şiv’in hayatını sonsuza dek değiştireceğini söyler.

Bhim içeri girer ve bilmeden Jagdiş’in değiştirdiği dosyayı, demiryolu bakanının ofisine gönderir. Jagdiş, sırıtır. Anandi tam Şiv‘e Jagdiş‘in Nandu ile görüşmesini anlatacakken Jagdiş gelir ve Anandi‘ye içten bir teşekkür eder. Sayende ailemi de geri alacağıma umutlandım der. Anandi, sinir olur Jagdiş, gidince Şiv Anandi‘nin iyi niyetinden etkilendiğini söyler.

İkimizin Yerine 276. bölüm özetinde Anandi, dün gece ona her şeyi anlatmak istediğini söyler ve bunu Jagdiş‘ten öğrendiği için özür diler. Şiv, kimin söylediğinin ne önemi var der. Anandi rahatlar. Şiv evde Menakşi‘ye Nandu meselesinin anlatır ve Anandi‘yi över. Menakşi Anandi eski sevgilisini aptalca destekledi ve Şiv‘e de her şeyin yoluna gireceğine dair yanlış umutlar verdi diye düşünür. Jagdiş sahada çalışır.

Dadisa oraya gelir ve omzuna dokunur. Onu köylüler için harika bir şey yaptığı için över. Böyle devam ederse yakında affedileceğini söyler. Jagdiş, tüm bunları kendim için yapmadım falan diye konuşur. Dadisa yakında her şeyin düzeleceğini söyler. Jagdiş, yakında eve döneceğini ve Anandi dâhil her şeyi geri kazanacağını düşünür. Anandi hasta bir kızı hastaneye getirir. Jagdiş ona bakar ve köyde domuz gribi salgını olduğunu söyler.

kimizin Yerine 276. Bölüm resimleri

İkimizin Yerine 10 Haziran Özeti Devam Ediyor

Test sonuçları da bunu onayla. Şiv, Anandi, Jagdiş ve Lal toplanır. Şiv Lal‘den tedaviyi hızlandırmasını ister. Jagdiş‘in de yardım etmesini ister. Herkes harekete geçer. Dadisa ve Bairon, Jagdiş‘in yoğun çalışmasını izler. Tüm köylüler, Jagdiş‘i över. Şiv, demiryolu projesi dahil tüm toplantıları iptal eder. Hastanede geçirdikleri sürede, Anandi su içmeye gider. Jagdiş onu durdurur ve kaynamış su içmesini söyler. Şiv bunu görür. Anandi bir bankta uyumak üzere.

Jagdiş battaniye almaya gider. Geri gelince Şiv‘in Anandi‘nin yanında görür. Anandi Şiv‘in omzunda uyur. Şiv onu aşkla izler. Jagdiş sinirlenir. Hastanede Jagdiş sürekli Şiv ve Anandi‘yi rahatsız etmeye çalışır. Jagdiş Anandi‘ye bu salgın durumunda, kendine bakmadığını söyler. Sonra Şiv‘den özür diler. Menakşi gelir ve Şiv‘e sefer tası verir. Şiv, Jagdiş‘i Menakşi ile tanıştırır. Jagdiş gider. İnsanlar Jagdiş‘i kutsarlar. Menakşi buna üzülür.

Anandi ve Şiv, kahvaltıya eve gelir. Şiv biz ikimiz bakan ile buluşmak Jaipur‘a gitmeliyiz der. Yolda Anandi ve Şiv arabayı durdurmadan birbirlerini beslerler. Bakan ile buluşurlar. Bakan onları görevlerinden dolayı över. Salgını kontrol ettikleri için teşekkür eder. Anandi Jetsar‘ın gelişimine destek için başvuru yapar. Bakan yardım alabileceklerine söz verir. Bakan onlara aşkla evlenen bir çift(Arjun ve Krişan) heykelini hediye eder. Bakan, ikisinin de evleneceğini bildiğini söyler.

İkimizin Yerine 10 Haziran özetinde Heth bana söyledi ve çok sevindim der. Anandi ve Şiv giderler. Anandi, Bairon‘u arar ve akşamdan önce döneceklerini söyler. Yolda, gök gürültülü yağmur yağar. Anandi gök gürültüsünden korkar ve Şiv‘in kolunu tutar. Şiv şaşırır. İkisi de gülümser. Şiddetli yağmur nedeniyle yollar kapalıdır ve daha ileri gidemezler. Her ikisi terk edilen bir ev görür ve oraya girerler.

kimizin Yerine 10 haziran resimleri

Telefonlar da çekmiyordur. Anandi bir fener bulur ve yakar. Şiv, bu durumda karanlık odayı aydınlatmayı başarmasından etkilenir. Şiv elini Anandi‘nin yanağına doğru kaldırır. Anandi rahatsız olur. Şiv yanağına dokunmaz, onun kafasından bir şey alır. Anandi rahatlar. Bairon ve Dadisa hava durumu hakkında endişelidir. Anandi ve Şiv arabadan yiyecek getirmeye gider ve geri koşarken Anandi ayağını burkar.

Şiv onu alıp kulübeye götürür. Şiv, Anandi‘yi rahatsız etmeden onun ayağıyla ilgilenir. Sonra yiyecekleri paylaşırlar. Jagdiş, hastanede Nandu‘nun okula giderken bayıldığını öğrenir ve yardıma koşar. Dadisa ve Menakşi Rahip ile Anandi ve Şiv‘in düğünü için uğurlu gün konuşurlar. Rahip, Diwali bayramından önce hiçbir şey yapmayın der.

Jagat Nandu‘yu kucağında getirir. Herkes şok olur. Jagdiş, ateşi olduğunu ve hastanede boş yatak olmadığını söyler. Nandu, Jagdiş‘in ona yardım etmesini ister. Menakşi memnun olmaz. Anandi ve Jagdiş, Nandu‘ya yardım eder. Jagdiş hastalığın bulaşıcı olduğunu ve başka birinin yakalanmaması için herkesin aşağıya inmesini söyler. Menakşi, Jagdiş‘in evde olmadığını düşündüğünü söyler.Nandu çok hasta ikimizin yerine

Şiv kabul eder, ama bu acil bir durumdu ve Nandu kardeşinden başka kimseyi istemedi der. Şiv ve Menakşi gider. Bairon eve gelir ve ne olduğunu merak eder. Jagdiş‘i görünce şok olur ve orada ne yaptığını bilmek ister. Dadisa, Nandu‘nun hasta olduğunu açıklar.

İkimizin Yerine 276. Bölüm Fragmanı