Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonda Neler Olacak?

Bir Zamanlar Çukurova’nın Yeni Sezonunda Yılmaz Gerçekleri Öğreniyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonunda sonunda Yılmaz gerçekleri öğreniyor. Oğluna kavuşan Yılmaz bu seferde Züleyha’nın vurulması ile derinden sarsılıyor. Diğer taraftan Fekeli’nin oğlu ortaya çıkıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezona bize gelen bilgilere göre 17 eylül 2020 perşembe günü başlayacak.

Bir Zamanlar Cukurova 3. Yeni Sezon resimleri fotograflari

Bir Zamanlar Çukurova dizisi son 2. sezona ekranlara gelen 63. bölümü ile 9 nisan 2020 de noktayı koydu. Adana çekimleri yapılan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin aslında 70 bölüm ekranlara gelmesi bekleniyordu ancak Korona Virüs nedeniyle dizinin bu sezon yayınlanması gereken bölümleri 3. sezona kaldı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları Korona Virüs testinden sonra 5 Ağustos 2020 Çarşamba günü sete çıkarak yeni sezon çekimlerine başlayacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisi set ekibi izole bir ortamda yeni sezon çekimlerini sürdürecek.

Bir Zamanlar Çukurova izleyicisini yeni sezonda harika 7 bölüm daha bekliyor. Eylül ayında yeni sezona başlaması beklenen dizinin ilk 7 bölümü nefesleri kesecek ve 70; bölümden sonra 3. sezon senaryosuna geçilecek.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonda Neler Olacak 3. Sezon

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 64. bölümü ile başlayacak 3. yeni sezonunda Nazan Kesal Demir’in aşık olduğu kadın olarak diziye dahil olacak; tahminimizce Züleyha’nın çocuklarına bakan kadın olarak.

Diğer taraftan Bir Zamanlar Çukurova kadrosuna Furkan Palalı da sürpriz bir karakter ile dahil olacak. Bir Zamanlar Çukurova  dizisinde yaşanan köklü senaryo değişiklikleri sonucu izleyici yeni sezonda neler olacağını merakla bekliyor? Peki Bir Zamanlar Çukurova da yeni sezon başlama tarihi ne zaman? Detaylar için tıkla

bir zamanlar cukurova yeni sezon afisi

Bir Zamanlar Çukurova 3. Sezon Tanıtımı

Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezonda Neler Olacak 2019

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı 6 eylülde yayınlandı. Fragmanda Demir’in jandarmalar tarafından tutuklandığı Yılmaz’ın ise Züleyha’dan gelen mektubu okuduğu ve gerçekleri öğrendiği görülüyor. Diğer taraftan Züleyha intihar ederken Yılmaz ise Hünkar’dan tüm bu yaşananların intikamını almak isterken babam dediği Fekeli’nin onu durdurmaya çalıştığı görülüyor.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonu ile 19 eylül perşembe 20:45 de yeni bölümü ile yayında olacak.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonda Neler Olacak

Güncelleme 20 Ağustos 2019

Bir Zamanlar Çukurova dizisi set ekibi 13 ağustostan sonra 2. sezon için çekimlere başladı. Atv’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları ATV’nin 2019 2020 yeni sezon tanıtım filmi çekimleri için kamera karşısına geçti. Bir Zamanlar Çukurova  dizisi ekibi haziran ayında sezon finali yaptıktan sonra bile yeni sezon çekimlerine devam etmişti. Şimdi de sezona erken başlayan dizi ekibi yeni sezon başlamadan en az 6 bölüm stok çekmeyi ve yeni sezonda koşuşturmaca olmadan bir sezon geçirmeyi planlıyor. Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezon 356. bölüm

Bir Zamanlar Çukurova dizisi harika bir sezon finali ile izleyicisine veda etti. Her ne kadar Bir Zamanlar Çukurova dizisinin sezon finali yaptığını söylesek de Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekibi haziran ayının ortalarına kadar Adana ve Mersin bölgesinde dizinin çekimlerine devam edecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisi set ekibi dizinin 38. bölümünü de çektikten sonra sezon tatiline girecek.

Peki Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni sezonunda neler olacak?Bir Zamanlar Çukurovada Züleyha Bebeğini Aldıracak mı

Öncelikle şunu söylemek gerekiyor ki Bir Zamanlar Çukurova dizisi bir sezonu 38. bölüm olarak planlamıştı ancak yılbaşı haftasında iki hafta ve sonrasında milli maç nedeniyle bir bölüm yayınlanamayınca sezon finali 35. bölüme kaldı. Özellikle bayram haftasının araya girecek olması ve haziran ayının sonunu bulacak yayın akışı işine girmek istemeyen  TIMS & B Productions 35. bölümde sezon finali yapmaya karar verdi; ancak gerçek sezon finalinin ekim ayında yayınlanacak 38. bölüm ile olacağını göreceğiz ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 38. bölümünden sonra konu olarak yeni sezona geçileceği için dizi de çok şey değişecek.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonunda yeni geçilecek hikaye ile birlikte bir çok önemli oyuncunun senaryoda yeri kalmayacağı için oyuncular diziden ayrılırken yine bir çok yeni ve deneyimli oyuncu da Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezon hikayesi kapsamında dizinin kadrosuna dahil olacak.Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezon resimleri 2020

Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha Bebeğini Aldıracak mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde öyle özel bir senarist ekibi çalışıyor ki ne yazacaklarını tahmin etmek çok zor bir iş. Ayrıca Bir Zamanlar Çukurova  dizisinin çekildiği konak öyle korunuyor ki bırakın setten tüyo gelmesini konağa çekim zamanlarının dışında bile giriş yasak. Yapımcı yardımcı oyuncuları öyle korkutmuş ki kimsenin ağzını bıçak açmıyor; ancak gerçek olan bir şey var Bir Zamanlar Çukurova dizisinde paylaşılamayan kadın Züleyha’dır.

Yine Bir Zamanlar Çukurova  dizisinde Züleyha paylaşılamayan olacak. Züleyha’yı paylaşılamayan kadın yapacak olan şey de doğurduğu ve doğuracağı çocuklar olacak. Zaten Yılmaz artık baba olabileceğine inanıyor ve bunu biliyor. Baba olabilmek için Züleyha’yı aldatır. Bu nedenle de Demir’in baba olma(Bir erkek evlat) istediğini de Züleyha’dan olan bebek ile dolduracak senaristler.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonunda Züleyha ve Şermin her ne kadar bebeği aldırmak için doktora kürtaj olmaya gitse de Züleyha katil bir anne olmaya katlanamayacağını düşünecek ve bebeğini aldırmaktan vazgeçecek.

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonda neler olacak

Müjgan İse Yılmaz’ı Elinde Tutmak İçin Büyük Savaş Verecek

Yılmaz Adnan’ın kendi oğlu olduğunu da öğrenince Yılmaz ve Demir Yaman arasında başka bir mücadelenin daha fitili ateşlenecek. Yılmaz oğlunu Demir’in elinde bırakmak istemeyecek; ancak Demir ve Züleyha’da oğullarını Yılmaz’a vermek istemeyecek. Evlendiği adamın bir de oğlu olduğunu öğrenen doktor Müjgan için de artık çok daha zor zamanlar gelecek; ancak Müjgan aşık olduğu adamı Züleyha’ya ve Demir’e yem etmeyecek ve arkasında durarak kocasına sahip çıkacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 36. Bölümde  Neler Yaşanacak?

Züleyha’nın yazdığı mektup’un Yılmaz’ın eline geçmesi ile Yılmaz Demir ve Hünkar hanımdam yaptıklarının hesabını sormak isteyecek.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 36. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonda Neler Olacak? (4 Yorum)

  1. Bir zamanlar çukurova yeni sezony haçan gösteriyorsunuz ? Ben çok seviyorum. Oyunçularida çok seçmişsiniz Züleýha Ýilmaz Demir Mücgen Saniye Gaffur Fekeli Buyuk Hanim onlari cok cok seviyorum

  2. Onur beycigime kanlmı yok ben sasırıyorum zayen onur serap paköz gibi basarılı kisiler ne diye böyle düsük bir kanalda program yapiyorlar serap hanıma kac kete oynaytı bu acın kadının programı durduruyor bi baslyor bukadar olmaz serap cok basarılı birisi böyle kanlalda ne isin var kaliteli kanal onurla serapın yeri tv 8 defil

  3. blank 2 sezonda işler arap sacına donecek bırı bır kuyuya tas atmıs kırk kısı cıkarmaya calışmış zuleyha nın hamıle kalma ısını mujgan ve hunkar hanım ayarladılar Zuleyha ve yılmazı soğutma politikası dedi ki:

    Zuleyhaya soğusun yılmazdan ıyıce umudunu kessın dıyerek plan kurulmustur duğunde bır sorun yasanmasın yeterkı yılmaz yada zuleyha soğusun lar Hunkar cadolozu yada Estetık dudaklı ve konusma ozurlu mujgan ayarladılar tabıkıde zuleyhanın hamıle kalma tertıbınden soz edıyorum

  4. Seda nine oynamaya gelir ancak bi karıstırmadı yemek programı kalmıstı tam olsun onur olmazsa yemek programı biter