İkimizin Yerine 299. Bölüm Özeti 3 Temmuz Polis Bebeği Almaya Gider

İkimizin Yerine 299. Bölüm Özeti

Ganga’yı öldürmek için ilaca zehir katan hemşire kadın kılığına girip şehri terk etmek ister; ancak polis kontrol noktasından geçerken kadın değil erkek olduğunu anlayan bir polis onu yakalar. Hemen polis Şiv’e zanlının yakalandığı bilgisini verir. Şiv çok sevinir.

Hastahanede ise Ganga uyanır ve Jagdiş’in oğlunu getirdiğine ümit eder ama Jagdiş bir adam ile telefonda konuşuyordur. Jagdiş Ganga’yı zehirleyen hemşirenin yakalandığını, bu emri de Ratan’dan aldığını itiraf etmiştir. Bu konuşmaları duyan Ganga korkar ve tekrar bayılmamak için kendini zor tutar. Tam bayılacakken Jagdiş onu tutar ve tekrar yatağa yatırır.3 10

İkimizin Yerine 299. bölüm özetinde Şiv Anandi’yi arar ve Ganga’nın oğlunu almak için Ratan’ın evine polis ile gideceklerini söyler. Anandi çok mutlu olur ama yine korkar; çünkü Ratan tehlikeli bir adamdır. Şiv Ratan’a açılan cinayete teşebbüs mahkemesi sonunda çocuğu almanın kolay olacağını söyler.

Polis arabasında Şiv, Jagdiş ve Ganga köye girerler. Kapıda Ratan’ın adamları polisi görünce Ratan’ı çağırır. Ratan hemen kapıyı kilitler ve çocuğu polise vermek istemez. Ganga’nın oğlu Ganga’yı görünce hemen onu tanır; Ganga da oğluna koşar ama kapı kapanır ve polis dışarıda kalır. Ratan hemen arka kapıdan kaçmak için hazırlanır ve çocuğunu ondan kimsenin almaya gücü yetmeyeceğini söyler.kimizin Yerine 3 temmuz resimleri

Şiv polisten kapıyı kırmasını ve çocuğu almasını ister; ancak polis önce ikna etmeye çalışacaklarını söyler. Şiv arka kapıyı kapatmak için dolanırken Jagdiş ön kapıyı kırar. Açılan kapıdan arka kapıda tüm ailenin arabaya binerek kaçtığını görür. Herkes arabanın peşinde koşar; ama Ratan kaçmayı başarır. Şiv hemen polis arabasına biner ve Ratan’ı yakalamaya gider.

Şiv ise Ganga’nın yanında kalır. Ganga eve döner ve bebeğin beşiğinde ağıt yakmaya başlar. Bu arada Anandi merak edip Şiv’i aradı ama Şiv açamadı. Jagdiş telefonu açtı ve durum ile ilgili bilgi verdi. Bebeğin alınamamasına Anandi üzüldü ama Şiv’in adamların peşinden gitmesi onu korkuttu. Jagdiş Şiv’in polisler ile gittiğini söyledi.6 2

İkimizin Yerine 3 Temmuz Özeti Devam Ediyor

Jagdiş Ganga’yı Jetsar’a götürdü. Dadisa ve aile onu sevgi ile karşıladı. Dadisa Şiv çocuğun peşinden gittiyse emin ol alır getirir hiç korkma dedi. Ganga rahatlaması için banyoya alındı. Anandi televizyonda izledikleri bir aksiyon filminde vurulan polisi Şiv olarak hayal edince korkudan bağırdı; herkes ne olduğunu sordu. Anandi Şiv için çok endişelendiğini ve hayal gördüğünü söyledi. Uzunca bir bekleyişin ardından kapı açılır ve Şiv içeri girer. Ganga Şiv’e bebeği Mannu’yu sorar ama Şiv Ratan’ı ellerinden kaçırdıklarını ama ümidini kaybetmemesini onu eninde sonunda bulacaklarını açıklar.kimizin Yerine 299. Bölüm resimleri

Ganga bir anda kendini kaybeder ve Mannu’yu aramak için dışarı çıkmaya çalışır ama herkes onu durdurur ve sakinleştirir. Anandi ise Şiv’i sağ salim gördüğü için bir anda mutlu olur ama Şiv’in başarısız olmasından dolayı morali çok bozuktur.

İkimizin Yerine 3 temmuz özetinde Şiv kendini çok suçlu hissediyor ve gözlerinden bir yaş damlıyor. Anandi onu rahatlatmaya çalışıyor ve başaracağından emin olduğunu söyler. Polis şefleri Ratan’ı her yerde aradıklarını belirtir. Şiv Anandi’nin elini tutarak rahatlar ve uykuya dalar. Anandi sabaha kadar Şiv rahatsız olmasın diye elini çekmez. Böylece uyanırlar. Anandi uyanan Şiv’den kahvaltı hazırlamak için izin ister. Şiv elini serbest bırakır.

Sabah olduğunda Ganga kahvaltıya oturmak istemez; çünkü bu aile ile aynı seviyede değildir. Daha sonra bir köşede ben yerim der. Dadisa, Ganga’ya oğlundan başka kimsesi olmadığını bildiğini artık kendisinin bir kızı olduğunu bu nedenle de beraber yiyeceklerini söyler.

Ganga, mutfağa bakmaktan başka bir şey bilmediği için burada ne yapacağını soruyor. Dadisa ona işe gerek olmadığını söylüyor ama Ganga kimseye yük olamayacağını söyler. Dadisa, Ganga’yı kendi elleriyle besler. Ganga mutlu hisseder.

Cotima Menu Anandi’ye Şiv ile aralarında bir problem olum olmadığını sorar. Anandi utanır ve aşklarının çok iyi gittiğini söyler. Anandi rüyasında Şiv’i görür ve Şiv beyaz atına binmiş onun yanına gelmektedir. Anandi Şiv’e aşkını itiraf ederken rüyasında uyanır. Anandi çok utanmıştır ve Jagdiş’ten sonra asla aşık olamayacağını düşündüğü günler aklına gelir.

İkimizin Yerine 299. Bölüm Fragmanı

 

İkimizin Yerine 299. Bölüm Özeti 3 Temmuz Polis Bebeği Almaya Gider (1 Yorum)