İkimizin Yerine 323. Bölüm Özeti 27 Temmuz Sançi’yi Tacize Uğrar

Sançi okulun laboratuvarına geçer ve Jagdiş’in oraya gelmesini bekler. Sançi Jagdiş ile geçirecekleri romantik dakikalar için heyecanlı. Sunny ve diğer sapık gençler laboratuvara giriyor. Arkadaşları yapma sadece korkutalım diyor ama Sunny  Sançi’nin elbisesini omuzdan çıkarmak istiyor ve Sançi’yi soymaya çalışıyor. Sançi karşı çıkar ve bağırarak yardım ister ama Sunny ağzını kapatır. Sançi çok korkar ama Jagdiş’in de gelip kendini kurtaracağından da emindir ve direnmeye devam eder.

İkimizin Yerine 323. Bölüm Özeti

1 1

Jagdiş Sançi gelmeyince başına bir şey geldiğini anlar ve diğer kızlar ile Sançi’yi aramaya çıkarlar; ancak okulu tamamen arasalar da bulamazlar. Son anda Sançi’nin bir çığlığını duyan Jagdiş içeri girer ve Sançi’yi kötü bir halde bulur. Sunny’nin yanında olan oğlanlar Jagdiş’i durdurmak ister ama Jagdiş gençlere sağlam bir dayak atar. Sançi Sunny’nin ellinden kurtulur ve Jagdiş’e sarılır. Jagdiş Sançi’ye ceketini verir2 1 1

Jagdiş oğlanların kapısını kilitler ve kaçmalarına izin vermez olay yerine gelen hocalar ise hemen polise haber verir. Polis gelir ve gençleri gözaltına alır ama polis yaşananlar ile ilgili görgü tanığı ister. Jagdiş şahit olur ama Sançi’nin diğer kız arkadaşları oğlanlardan kortktukları için şahit olmak istemez. Bu durumda bir hoca şahitlik yapacağını söyler.

Sançi Jagdiş’e kısa etek giydiğim için mi bunlar başıma geldi diye sorar. Jagdiş istediği giymekte özgürsün suç erkeklerde onların niyetleri bozuk der. Oğlanları polis götürürken kızım bu doktor seninle eğleniyor der. Sançi bir anda aslan kesilir ve oğlana polisin elindeyken sağlam bir tokat atar

Sançi, ailesini de bu konuda kandırdığını evden çıkarken daha uzun etek giydiğini söyler ve olayı çok duyulmasını ister. Jagdiş ise ailesine gerçeği anlatmasını önerir zira gerçekler zaten geç de olsa bir gün karşısına çıkacaktır; birçok kişi yaşananlara şahittir. Sançi Jagdiş’e hak verir.

Jagdiş Sançi’yi evine götürür ve ede Sançi’yi o halde gören herkes çok korkar. Sançi babasına sarılarak yaşadıklarını anlatır ve Jagdiş’in onu kurtardığını anlatır. Şiv Sançi’den ağlamayı bırakmasını ister ve ona bunu yapanlar en ağır cezayı alacak der. Mahi o oğlanları benim elime ver onlara erkeklik nasıl olur göstereyim der.

İkimizin Yerine 27 Temmuz Özeti

Alok ise bu kadar kısa elbise giydiği için Sançi’ye bağırır. Jagdiş kibarca müdahalede eder ve bu erkeklerin  suçu kızınızın suçu yok der.

Şiv de yaşananların Sançi’nin değil dar zihniyetin sorunu olduğunu söyleyerek Jagdiş’i destekler. Alok biraz olsun sakinler ve Sançi’ye sarılır Anandi ise Sançi sarılır ve destek olur Sançi kabaca yalnız kalmak istediğini söyler. Jagdiş Jetsar’a doğru yola çıkar. Yolda Sançi Jagdiş’i arar ve bir kez daha teşekkür eder. Sançi Jagdiş’ten Jetsar’a ulaşınca kendisini aramasını ister.

Jagdiş eve döndüğünde Şektarların onlara verdiği hediyeleri  verir. Dadisa ise Ganga’nın odasında ağladığını söyler.  Jagdiş hemen yukarı çıkar ve Ganga’ya Ratan seni tehdit mi etti diye sorar. Ganga hayır sınavdan düşük aldım. Bunun için ağlıyorum der. Jagdiş bu durumu çok önemsediğini 2 puanla hiç bir şeyin kaybedilmeyeceğini anlatır. Ganga hedeflerime ulaşmak içim her sayı önemli benim için der.

Sançi Jagdiş Ganga’nın yanındayken onu aradı Jagdiş meşgule attı. Telefonu açmadı. Sançi merak etti. Defalarca arayan Sançi Jagdiş’e ulaşamayınca hayal kırıklığına uğradı Sançi cep telefonundaki fotoğrafına bakar ve lütfen beni ara  der.

Jagdiş Ganga’yı rahatlatmak için dua etmeyi önerir ve sende dua et ve sonucu gör der; ama tapınağa gidip dua edeceksin  der. Ganga tapınak uzak ama der. Jagdiş’i, oraya motorlu bisikletle gidebileceklerini söyler.

Anandi Sumitra ile telefonda konuşur Sançi giden hediyeleri konuştuklarını anlar ve bende oturdum salak gibi senin aramanı bekliyorum
ama umurunda bile değilim diyerek sinirlenir telefonu yere fırlatır.

Kapıda Daddu, Anandi ve Şiv konuşurken polis cipi gelir ve Sanchi’nin taciz girişimi ile ilgili  durum raporunu Şiv’e verir.
Müfettiş, delillerin toplandığını ve ifadelerin de alındığını anlatır. Şiv bu olay benim kız kardeşimin diye özel bir ilgi istemediğini normal olan prosedürü takip etmelerini ister. Müfettiş yasalar çerçevesinde yürüteceğine söz verir.

kimizin Yerine 27 temmuz resimleri 2

İkimizin Yerine 27 Temmuz Fragmanı

Yorum yaz

İkimizin Yerine 323. Bölüm Özeti 27 Temmuz Sançi’yi Tacize Uğrar (1 Yorum)