İkimizin Yerine 77. Bölüm Özeti 23 Kasım Bairon Eve Döner

İkimizin Yerine dizisinin 77. bölümünde önce Jagdiş hapse düşecek sonra da İkimizin Yerine 23 Kasım özetinde Bairon eve dönecek. İşte İkimizin Yerine 77. bölümde neler olacak özeti.

İkimizin Yerine 77. Bölüm Özeti

Sugna, mutfağa herkese çay yapmaya gider. Radha ve eltisi ona dinlenmesini söylerler. Ayrıca Jagdiş, birazdan seni bir ritüel için eve götürmeye gelecek, ritüelden sonra yemek yapabilirsin derler. Sugna gider. Jagdiş okulu eker ve Sunder ile kart oynamaya gider. Tauji, Mahavir’in evine gelir ve Sugna’dan dolayı aileme hakaret edildi vb. anlatır.

Mahavir yemek ister ve Anandi ona yemek getirir. Tauji şok olur. Mahavir, Kazan ve ailesini, Dadisa’nın dünürü ve hizmetçileri olarak tanıtır. Anandi gidince, Tauji Dadisa‘ya büyük hakareti için Mahavir‘i över. Sumitra Jagdiş’i arar ve Makhan okula gittiğini söyler. Dadisa, Makhan‘ı, dersten sonra Jagdiş’i almaya gönderir. Anandi ve Bago ev işleri yapar.

Anandi Bago‘ya, Mahavir ve Tauji iyi insanlar değil der. Sugna, Jagdiş‘i sormak için evi arar. Sumitra, Jagdiş’in hala okuldan gelmediğini söyler. Sugna endişelenir ve Şiyam, eve gitmeyi teklif eder. Jagdiş kart oynuyor. Polisler çocukları görür ve onları kovalar. Jagdiş ve diğer iki erkek yakalanırken, Sunder‘le arkadaşı kaçar.

İkimizin Yerine 77. Bölümde Jagdiş ve diğer ikisi karakola getirilir. O sırada müfettiş birini dövüyordur. Jagdiş korkar. Müfettiş, çocuklara bağırır. Jagdiş’e kim olduğunu sorar. Jagdiş, Jetsar’dan Kaliyani Devi’nin torunu olduğunu söyler. Müfettiş, Jetsar karakolunu arar ve bunu oradaki müfettişe iletir. Sonra çocuklar nezarete atılır.

Makhan, eve gelip Jagdiş’in okulda olmadığını söyler. Şiyam da gelir. Herkes Jagdiş’in nerede olduğunu merak ederken, polis müfettişi gelir ve Jagdiş evde mi diye sorar. Dadisa okuldan dönmediğini söyler. Müfettiş Dadisa’ya, Sümerpur’da bir çocuğun kumarda yakalandığını ve Jagdiş olduğunu söylediğini söyler. Herkes şok olur. Gehna hariç herkes karakola gider. Jagdiş, nezarette Anandi’nin Sunder‘le ilgili uyarılarını düşünür ve onu dinlemediği için ağlayarak özür diler.

Mahavir’in evinde, Anandi bir kâbustan uyanır ve Jagdiş‘i hatırlar. Jagdiş‘i merak eder ve ona mektup yazar. Mektupta kötü durumlarını gizler ve genel olarak aileyi sorar. Karakolda dayak sırası Jagdiş‘e gelir. Ağlayarak polise yalvarır. Müfettiş, onun yalan söylediğini düşünür. Tam Jagdiş’i dövecekken, Dadisa‘lar karakola girer. Jagdiş, koşup Dadisa’ya sarılır. Dadisa Jagdiş’in torunu olduğunu doğrular.

Polis, Jagdiş’in kumarda yakalandığını söyler. Sumitra çok kızar. Dadisa Jagdiş’e, buraya nasıl geldiğini sorar. Jagdiş Sunder ile geldiğini söyler. Müfettiş, diğerlerinin ne kadar kötü çocuk olduğunu anlatır. Basant Jagdiş’i kefaletle çıkarmaya çalışırken, Sumitra onu durdurur ve müfettişe Jagdiş’i eve götürmeyeceğiz der. Jagdiş’e gider ve özgürlüğünden faydalandığı için ona vurmaya başlar.

Dadisa önce Sumitraya, Jagdiş’i eve götürmesini söylemeye çalışır. Ama Sumitra Jagdiş’e Bairon’un yapacağı gibi davranacağım der. Sumitra, müfettişten Jagdiş’i bir gece nezarette tutmasını ve diğerleri gibi ıslah etmesini (dövmesini) rica eder. Jagdiş nezarete geri alınır ve ağlar.

Jagdiş hücrede ağlıyor. Dadisa, Basant ve Şiyam, Sumitra’yla konuşup onu çok zor ikna ederler. Jagdiş‘e evde ceza verilecektir. Sugna, Jagdiş’in hala gelmediği için endişelenir. Birileri oraya gelir ve Gehna dışında kimsenin evde olmadığını söyler. Herkes şaşkın. Sugna, Gehna‘yla konuşur Jagdiş’in tutuklandığını öğrenir. Sugna şok olur ve bunu Madan’a iletir. Tauji, Dadisa’nın ailesini kötüler. Sugna ağlayarak içeri girer.

Basant eve dönerken Jagdiş‘i azarlar. Onu şımartıp bozduğu için Dadisa’yı da azarlar. Dadisa, öfkeyle, evde Jagdiş’i ne kadar çok sevdiğimi göstereceğim der. Şiyam, önce bir Jagdiş’i dinlemelerini söyler. Anandi, Jagdiş’i için Tanrı‘ya dua eder. Radha Sugna’ya gelir ve Tauji’nin sözlerine üzülmemesini söyler. Sugna buna üzülmedim, ama Jagdiş için endişeliyim der. Dadisa‘lar eve döner.

Herkes Bairon’u merdivenlerden inerken görür. Bairon öfkeyle Jagdiş’e doğru yürür ve ona güvenini yitirdiğini söyler. Jagdiş özür diler ve bir daha hata yapmayacağını söyler. Bairon bu ilk değil, ikinci hatan, bu yüzden ceza alacaksın der. Jagdiş son bir şans için yalvarır fakat işe yaramaz. Jagdiş herkese, Sunder‘e kanarak yaptığı kötü şeyleri (hırsızlık, yalan, okuldan kaçmak, sınav hileleri) anlatır.

İkimizin Yerine 23 Kasım özeti

Anandi’nin Sunder’le arkadaş olma diye defalarca uyardığını ama onu dinlemediğini de ekler. Herkes şok olur. Bairon, Jagdiş’i yatılı okula göndereceğini söyler. Jagdiş ağlayarak herkesten Bairon’u durdurmasını ister. Dadisa da Bairon‘u destekler. Bairon, Jagdiş‘e, ertesi gün yatılı okula gideceği için gidip toparlanmasını söyler. Jagdiş gidince, Dadisa Bairon‘a, Jagdiş’i gerçekten göndermemiz gerekiyor mu diye sorar.

Bairon, Jagdiş’in bozulmasından Dadisa’yı suçlar. Ayrıca hiç kimse Jagdiş’i affetmeyecek der. O odasına gider, Sumitra da peşinden. Bairon Jagdiş’in tersine iyi bir çocuk olan Anandi’yi över. Ardından, Anandi‘yi sorar. Sumitra ağlar. Bairon mesele ne diye sorunca, Sumitra, Dadisa’nın Anandi’yi evden attığını söyler. Bairon şok olur.

Sumitra, Anandi‘nin nasıl kovulduğunu ve sonrasını tüm detaylarına kadar anlatır. Bairon şok olur ve Dadisa’nın bunu yaptığına inanamaz. Bairon Dadisa‘ya koşup hesap sorar. Anandi’nin bu ağır cezayı hak edecek ne yaptığını bilmek ister. Sonra buna seyirci kaldıkları için tüm aileyi haşlar. Dadisa bağırarak Anandi’nin eski hatalarını bahane eder. Mahavir’e gidip yalvardığını da ekler. Bu affedilemezdi der.

İkimizin Yerine 23 Kasım özetinde Bairon, Mahavir’in kimliğini sorar, ama Dadisa söylemez. Sadece ona güvenilemez der. Dadisa giderken Bairon onu durdurup cevap ister. Dadisa hiçbir soruyu cevaplamaz. Bairon, Anandi’yi hemen eve getireceğim ve kimse beni durduramayacak deyip gider. Dadisa, Anandi’nin dönmesine asla izin vermem diye bağırır. Jagdiş üst kattan her şeyi dinler.

Jagdiş, Anandi’ye mektup yazar, ondan özür diler. Sugna endişeyle Şiyam’ı bekler. Şiyam gelir ve Jagdiş’in evde olduğunu ve Bairon’un da döndüğünü söyler. Saklanan Tauji bunu dinler ve Mahavir’i arar, söyleyecek bir şeyim var der. Bairon ve eşi, Kazan’ın evine gelir ve kilitli olduğunu görüp şaşırırlar.

İkimizin Yerine 23 Kasım Fragmanı

İkimizin Yerine 77. Bölüm Özeti 23 Kasım Bairon Eve Döner (1 Yorum)

  1. Çok güzel bir dizi tabi kördüğüm gibi değil kördüğüm tekrar oynasa tekrar bıkmadan seyrederim