İkimizin Yerine Jagat ve Anandi Yüzleşmesi

İkimizin yerine dizisinde Jagat ve Anandi sonunda rahat rahat yüzleşti ve Anandi beklendiği gibi Jagat’ı affetmedi

İkimizin Yerine 271. Bölüm Özeti

Anandi Jagat‘ı görünce şok olur. Anandi, gitmek isterken Jagat onu durdurur. Jagat kemküm eder ve Mumbai‘den Jetsar‘a geldiğini söyler. Sonra iyi ve mutlu olup olmadığını sorar. Anandi neden önüne çıktığını sorar. Jagat, ondan özür diler. Anandi şok olur. Ona kötü davrandığı, hakaret ettiği her an ve ona yaşattığı acılar için utandığını söyler.

Hatalarından ve suçlarından dolayı onu affetmesini ister.  Tüm hatalarımın yükünü taşıyamam ve beni affet ve bu yükten kurtar der. Tamamen yalnız olduğunu söyler. Her şey için Gauri‘yi suçlar. Jagat Gauri‘yi kötüler ve Bairon‘un iyiliğini anlatır. Sonra gerçeği öğrenince onu terk ettim der. Anandi şok. Jagat Anandi‘ye yalvarıp yakarır.

Anandi tiksinti duyar. Jagat, seninle birlikte olabileceğim umuduyla geldim ama senin evleneceğini öğrendim, bununla sorunum yok der. Ona iyi şanslar diler. En azından ailesini ona geri vermesini ister. Sen affedersen ailem de affeder der. Anandi bütün hataların affedilmeyeceğini söyler. Jagat sebebini sorar. Çocukluğundan sevdiğin beni niye affetmiyorsun der.kimizin Yerine Jagat ve Anandi tekrar evlenecek mi

Anandi, sen de Gauri’yi çok seviyorsun, o zaman neden söylediği yalanlar için onu affetmedin der. Jagat şok. Jagat, çok kötü biri olduğunu ve çok hata yaptığını kabul eder. Ama en büyük suçluların af talep etme hakkı olduğunu söyler. Anandi araya girip hangi haktan söz ettiğini sorar. İstediğinde gelip istediğinde gidiyorsun der. Jagat öfkeyle Anandi‘yi değişip bencil olmakla suçlar.

Şimdi biriyle evleneceği için onu suçlar. Senin hayatın düzelecek ya ben ne olacağım der. Ellerini birleştirip af diler ve ailemi geri ver der. Anandi, uzun yıllar seni affediyordum, ama her şeyin bir sınırı var der. Jagat‘ın tüm pisliklerini hatırlatır. Gauri‘nin düşük yapmasında bile beni suçladın der.

Jagat için tüm yaptığı iyilikleri anlatır. Sen annemin cenazesinde bile Gauri‘yi memnun etmek için anneme hakaret ettin der. Bütün bunlar için seni nasıl affetmeliyim diye sorar. O sırada Sing ailesi gelir ve her şeyi duyarlar. Jagat korkar ve şok olur.

Anandi, Jagat‘ı, affetmeyeceğini söyler. Ailesini görünce şok olur. Jagat, Dadisa‘ya Anandi‘nin onu affetmediğini ve onu ikna etmesini söyler. Eski kocası olarak, affetmesini talep etme hakkım var der. Dadisa bunu duyunca çok kızar ve onu tokatlar. Bairon, Jagat’a asla değişmeyeceğini, bencilliğinin sözlerinden belli olduğunu söyler. Asla affedilmeyeceksin Anandi de bunu asla yapmayacak. Jagat öfkeyle gider.

İkimizin Yerine 5 Haziran özetinde Iravati, Şiv‘e Menakşi‘nin Anandi ile buluşmaya gittiğini söyler. Dede, Şiv‘e Anandi‘ye kırmızı güller vermesini söyler. O sırada Menakşi gelir ve Anandi‘nin hak etmediğini söyler. Herkese Jagat‘ın gelişini öğrenince Anandi ile buluşmaya gittiğini söyler.  Anandi‘nin geçmişini Şiv ile etkilemesine izin vermeyeceğine dair verdiği söze güvenmiyorum der. Herkes onu ikna etmeye çalışır, ama boşuna.kimizin Yerine Jagat ve Anandi

Menakşi Anandi‘ye Jagat‘la hiçbir şekilde temasa geçmemesini açıkça belirtmeliyiz der. Diğerleri bu önemli değil der, ama Menakşi kararlı. Şiv Anandi‘nin Jagat ile temasa geçmek isteyip istemediğini umursamadığını, Anandi‘nin kararı olduğunu ve ne olursa olsun onun yanında olacağını söyler.

Menakşi üzülür ve kararından pişman olabileceğini söyleyip gider. O sırada Anandi Şiv‘i arar ve hemen onunla buluşmak ister. Şiv gider. Alok, Menakşi‘ye gider ve onu Anandi‘nin iyi bir kız olduğu, Şiv‘i incitmeyeceğine ikna etmeye çalışır. Menakşi hala ikna değil ve umarım Anandi konusunda yanılmışımdır der.

İkimizin Yerine 271. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine Jagat ve Anandi Yüzleşmesi (1 Yorum)