Kadın Enver Öldü mü? Şerif Erol Kadın Dizisinden Ayrıldı mı?

Kadın dizisinde Enver karakterine hayat veren Şerif Erol Kadın dizisinin 22 ekim 2019 salı akşamı ekranlara gelen 68. bölümünde büyük bir yangının içinde kalır. Bilindiği üzere Kadın dizisinde eşi Hatice’nin ölümünden sonra Hatice’nin kaybını kabullenemeyen Enver zor zamanlar geçirmekte ve hayal kurmaktaydı. 22 ekim 2019 salı akşamı ekranlara gelen Kadın dizisinin 68. bölümünde Enver evde çıkan yangından son anda kurtarıldı.

Kadın dizisinde son üç haftada iki başrol oyuncusu diziden ayrılmıştı. Hatice ve Sarp’tan sonra Enver de ölecek sandık ama Enver ölmedi. Kadın dizisinin yaklaşan finalinde bakalım bizi nasıl bir son bekliyor. Kadın Enver Öldü 22 ekim 2019

Münir Enver’i Öldürdü mü? 23 Mayıs 2018

Gücelleme: Kadın dizisinde Enver ölmeyecek gibi; ancak Enver, Münir’in, Sarp’la buluştukları gece kendilerini kovalayan ve elinde silah olan kişi olduğunu anladı. Münir, Enver’in bildiklerini kimseye anlatmaması için Enver’i hastahanede öldürmeyi planladı. Münir Enver’in ağzını ve burnunu tutarak nefessiz bıraktı. Enver’in korkuyla açılan gözlerinin kapandığı görüldü. Hatice ve Şirin’in taksiden inerek koşarak hastahaneye girmesi bence Enver’in yaşadığının kanıtı. Ben hala Enver’i çıkaracak kadar delirmediğini düşünüyorum Kadın dizisi senaristlerinin hemde bu kadar saçma bir sezon finali yapmışken. Enver dizi de tek sevimli ve mutluluk veren karakter.

Sarp’ın oğlu Doruk’u  görmesi ile zaten Kadın dizinin yeni sezonunda işler değişecek. Sarp’da artık herkesin her şeyi bildiğini düşündüğü için bir açıklama yamaya gelecek. Kadın’ın yeni sezonunda Sarp bence Enver’in hayatını kurtaracak. 

Peki Kadın dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak? Yani Kadın dizisi 33. bölüm yayın tarihi için tıkla Kadın Yeni Sezon

Kadın Enver Öldü mü 1

Kadın dizisi 31. bölümü ile 29 mayıs salı akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Kadın dizisinde Enver baba Şirin yüzünden ölüm tehlikesi ile karşı karşıya kalacak. Kadın dizisinde Pırıl’ın babası Suat’ın emri ile Enver babanın başına bir şeyler gelecek.

Her ne kadar Kadın dizisi 31. bölüm fragmanında haberci Hatice’ye Enver abi rahatsızlanmış dese de Hatice’nin Enver’in öldüğünü düşünmesi çok normal zira kötü haber verilirken direk kocanız öldü denmez; kişi hastahaneye bir ümitle gider. Yolda giderken de ölmüş olabileceğine kendisini hazırlar ve hastahaneye gittiğinde acı sonla karşılaşır.

Kadın dizisinde Sarp’ın yokluğu bir varlığı bir dertti varlığı da ayrı bir dert olmaya başladı. Pırıl ve Sarp’ın ayrılmaması için elinden geleni yapan baba Suat Sarp ve Enver2in görüşmemesi için elinden geleni yapacak. Kadın Enver Öldü mü

Bilindiği üzere Enver baba Sarp’ın yaşadığını öğrenmişti. Enver ya susturulmalı ya susturulmalıydı yoksa hem Sarp’ın karısı Bahar gerçekleri öğrenecek hemde Sarp için artık her şey gün yüzüne çıkacaktı. Ben Enver için öldü diyemem ama Suat Enver ve Sarp’ın görüşmemesi için elinden geleni yapmış ve Enver’i bence konuşamayacak hale getirmiştir.

Şerif Erol Kadın Dizisinden Ayrıldı mı?

Şerif Erol çok büyük bir sanatçı; ancak çok ünlü ve meydanlarda çok fazla gördüğümüz bir sanatçı olmadığı için ne yazık ki bu konuda size net bilgi vermemiz mümkün değil; Şerif Erol’ün Kadın dizisinden ayrılma gibi bir talebi olamaz zira Kadın dizisinde çok sevilen ve gözde bir karakaterdi; ancak senaryo bunun gerektiriyorsa belki de ayrılmış olabilir.

durumu inceleyecek olursak Enver’in gerçek manada Bahar’ın evine taşınması ile Bahar’ın yüzü gülmeye başlamıştı. Kadın dizisi dram dizisi olduğu için Bahar’ın gülmesi çok beklendik bir durum değildi; dizi daha fazla drama bağlayıp sezonu kapatmış olabilir; zira Kadın dizisinde tek melek Enver Dedeydi.

Diğer taraftan yıllar önce öldüğüne emin olduğunuz birisini karşınızda canlı görseniz fenalaşabilirsiniz bu çok normal belki de Hatice durumu abartıyor; ortada sadece felç var.

Kadın dizisi Enver Öldü mü Fragmanı

 

Etiketler

Kadın Enver Öldü mü? Şerif Erol Kadın Dizisinden Ayrıldı mı? (2 Yorum)

  1. ”Şerif Erol çok büyük bir sanatçı olabilir ama çok ünlü bir sanatçı olmadığı için ne yazık ki bu konuda size net bilgi vermemiz mümkün değil; Şerif Erol’ün Kadın dizisinden ayrılma gibi bir talebi olamaz.”yorumu saygın ve beyefendi bir sanatçı için son derece yakışıksız olmuş!

  2. Siyah beyaz aşk ve kadın seyredilebilen sadece ikisi başka söze gerek yok.saçma sapan nedenlerden dolayı bitiriyorsunuz sonra Reyting diyorsunuz