Mucize Doktor Küçük Ali Kimdir? Adin Külçe Kimdir? Kaç Yaşında? (Çocuk Oyuncu)

Mucize Doktor dizisi eylül ayında izleyicisi karşısına çıkacak. Mucize Doktor dizisinde daha 6 yaşında ki Adin Külçe  bir çok deneyimli oyuncuya oyunculuk dersi verecek. Mucize Doktor dizisinin şimdiden maskotu olan Adin Külçe dizi de oynadığı Ali Vefa karakteri ile dizinin yönetmeni Yusuf Pirhasan’a şapka çıkarttırdı.

Mucize Doktor dizisinde Taner Ölmez’in çocukluğuna hayat verecek oyuncu Adin Külçe olarak kesinleşti.

Mucize Doktor dizisinde 6 yaşında otizm ve savant sendromu hastası olan bir çocuğa hayat veren Adin Külçe psikologlar eşliğinde Ali Vefa karakteri için özel olarak hazırlandı ve psikologlarda set boyunca Ali’ye psikolojik destek verdi. Zira Ali Vefa karakteri Otizm ve Savant Sendromlu bir çocuk olabilmek yani rolünün hakkını verebilmek için çok çalıştı. adin külçe resimleri 2019 Mucize Doktor çocuk Ali

Adin Külçe Kimdir?

Adin Külçe daha 7 yaşında çocuk manken ve oyuncudur. Ailesi tarafından Leyla Şirin Ajansa oyuncu olması için yazdırılan Adin Külçe Mucize Doktor dizisi için yapılan seçmelerde bir çok rakibi geride bırakarak ünlü olma yolunda en zor virajı döndü. Ana okulu eğitimi alan Adin Külçe hem tatlılığı ile hemde rol yapma yeteneği ile çok beğenildi.

Adin Külçe daha önce Defacto markasının reklamlarında oyuncu olarak kamera karşısına geçmiş aynı zamanda da Defacto markasının mankeni olarak bir çok kıyafeti giyerek fotoğraf çektirmiş ve Defacto katılımlarından yer almıştır. Adin Külçe resimleri

2017 de Bellona ve Eti markalarının reklam yüzü olan Adin Külçe’nin ilk dizisi Mucize Doktor dizisi olacaktır.

Küçük yaşına rağmen oldukça aklı başında bir çocuk olan Adin Külçe geleceğin çocuk oyuncu yıldızlarından biri olmaya adaydır. Leyla Şirin Ajans’ın ve ailesinin göz bebeğidir.

Adin Külçe Kaç Yaşında?

Adin Külçe tahminimize göre 7 8 yaşındadır.Adin Külçe mucize doktor Küçük Ali Çocuk Ali Vefa

Mucize Doktor Küçük Ali Kimdir? Adin Külçe Kimdir? Kaç Yaşında? (Çocuk Oyuncu) (3 Yorum)