Mucize Doktor Nazlı Kimdir? Sinem Ünsal Kimdir? Sevgilisi Kim?

Mucize Doktor dizisinde Nazlı isimli bir asistan cerraha hayat verecek Sinem Ünsal Mucize Doktor dizisinin kadın başrol oyuncusu olacak. Ali ile ekip arkadaşı olan Nazlı güzelliği ve sıcak kanlı bir doktor oluşu ile izleyicinin dikkatini çekecek.

Mucize Doktor Nazlı Kimdir?

Otizm ve Savant Sendromu hastası olan Ali’nin hikayesinin anlatılacağı Mucize Doktor dizisinde Ali’nin aşık olduğu ama aşkını bir türlü anlatamadığı asistan doktor Nazlı olacak. Nazlı ise hocası Ferman’a aşık olacak.

Nazlı samimi, akıllıve empati yeteneği çok kuvvetli bir kızdır. Ali kadar başarılı olmasa da o da tıp fakültesini iyi bir derece ile bitirmiş şimdi de özel hastahanede asistan doktorlar arasında geleceği en parlak görülen asistandır. Çalışkan ve tertipli bir kız olan Nazlı ailesi ile ilgili yaşadığı bir travma sonrası hızlı bağımlılık geliştiren bir kızdır. Nazlı’nın hem hastalarla hemde Ali ile çok iyi bir iletişimi vardır.

Köyde doğan ve büyüyen genel olarak soğuk bir tip olan Ali’nin üstün zekası Nazlı’yı da etkileyecek ancak garip hareketleri en çok da Nazlı’nın dikkatini çekecektir.

Nazlı’nın çok erkekle alakası yoktur ama yine de karizmatik hocası Ferman’a gönlünü kaptırmıştır; erkeklere karşı bu zamana kadar güvensiz kalsa da Ferman’a çok güvenmekte ama hocası olduğu için aşkın itiraf edememektedir.

Nazlı ve Ali aynı hastahanede çalışırlar hatta aynı binada otururlar. Ali platonik olarak Nazlı’ya aşıktır; bir gün pil bitme bahanesi ile Nazlı’nın evine çıkar. Nazlı da Ali ile iletişim kurabilmek için pillerini daha sonra geri ister ve aralarında bir ilişki başlar. İlerleyen bölümlerde Ali ile Nazlı aynı evde arkadaş olarak yaşayacaklardır.Mucize Doktor Nazlı 1

Sinem Ünsal Kimdir?

Sinem Ünsal 1993  İzmir doğumludur. Şuanda 26 yaşında olan  Sinem Ünsal Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat fakültesi mezunudur. Özel kurslarda oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Sinem Ünsal Çoban Yıldızı Siyah Beyaz Aşk gibi çok önemli dizilerde yer alma şansı bulmuştur. Sinem Ünsal son olarak Kızım dizisinde Sevgi isimli bir öğretmen olarak yer almış hem oyunculuğu hemde güzelliği ile büyülemiştir. 1.62 cm boyunda olan Sinem Ünsal 54 kg ağırlığındadır. sinem ünsal kimdir

Siyah Beyaz Aşk dizisinde Gülsüm Çoban Yıldızı dizisinde ise Güneş karakteri ile ekranlarda yer almıştır. Çocukluğu İzmir Foça’da geçen Sinem Ünsal çocukluğumdan beri oyuncu olmak istemiş ama fırsat çıkmadığı için edebiyat okumuş. Üniversite ve sonrasında başka başka sektörlerde de çalışan Sinem Ünsal güzelliğini ve yeteneğini fark edince oyunculuk üzerine yoğunlaşmış

Kariyerinde yükselmek için çok hırslı şekilde çalışan ve istekli olan Sinem Ünsal, dans etmeyi ve spor yapmayı çok seviyor. Kati bir beslenme ve diyet programı takip ediyor.

Sinem Ünsal Kaç Yaşında?

Sinem Ünsal 26 yaşının içindedir.

Sinem Ünsal’ı Sevgilisi, Erkek Arkadaşı Kim?

Sinem Ünsal’ın bilinen bir sevgilisi yoktur; sosyal medyada hep yalnızdır.

Mucize Doktor Nazlı

Mucize Doktor Nazlı Kimdir? Sinem Ünsal Kimdir? Sevgilisi Kim? (1 Yorum)