Özge Özder Mucize Doktor’dan Neden Ayrıldı? İşte Son Bilgiler

Özge Özder’in Mucize Doktor dizisinden senaryo gereği ayrıldığı açıklandı; gözler Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım karakteri ile çok beğenilen Özge Özder’e çevrildi. Özge Özder’in senaryo gereği diziden ayrılmadığını düşünen hayranları binlerce sitem gönderdi ve Özge Özder Mucize Doktor’dan  ayrılması ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Mucize Doktor’dan kendi isteği ile ayrılmadığını açıklayan Özge Özder açıklamasında üzgün olduğunu da belirtti.

zge Özder Mucize Doktordan ayrılık açıklaması

Özge Özder Mucize Doktor’dan Neden Ayrıldı?

Özge Özder Mucize Doktor’dan kesinlikle senaryo gereği ayrılmadı; zira Kıvılcım hamileydi ve senaryo da hikayesi devam ediyordu; Özge Özder’in Mucize Doktor’dan ayrılması yapımcı ile arasında yaşanan bir sıkıntı sonrası olduğu tahmin ediliyor.

Mucize Doktor dizisinin orijinal versiyonu olan Good Doctor’a ne kadar bağlı olduğunu ve neredeyse hiç bir detayı atlamadan bire bir orijialine bağlı bir senaryo ile çekildiğini söyleyebiliriz. Özge Özder’in ayrılması sonrası The Good Doctor dizisi senaryosuna baktığımızda Kıvılcım karakterinin karşılığı olan karakterin devam ettiği görülüyor. Bu durumda Mucize Doktor’dan Özge Özder’in ayrılmasının başka bir nedeni olduğu anlaşılıyor.

Mucize Doktor’dan ayrıldığı açıklanan bir diğer isimde Merve Dizdar oldu. Merve Dizdar’ın da Mucize Doktor da hayat verdiği Damla karakteri orijinal versiyonda da diziye sonradan dahil olmuştu ve o karakter de The Good Doctor’da devam ediyor. Yaşanan bu iki ayrılık Mucize Doktor dizisi yapımcısı MF Yapım ile ismi geçen oyuncular arasında bir sıkıntı olduğunu gösteriyor.

Mucize Doktor dizisi senaristleri Pınar Bulut ve Onur Koralp istedikleri gibi bir sezon finali yapamadıklarını ancak yine de iyi bir yerde bitirdiklerini açıklamış ve Mucize Doktor’un hikayesinin  yeni sezonda kaldığı yerden devam edeceğini açıklamıştı. Bu açıklama ile Mucize Doktor’da bir anda Kıvılcım ve Damla karakterinin ayrılması tamamen çelişiyor.

zge Özder Mucize Doktordan Neden Ayrıldı

Mucize Doktor dizisi temmuz ayında yeni sezon çekimleri için sete çıkacak. Normalde diziler ağustos sonunda yeni sezon çekimlerine başlardı ancak bu sezon korona virüsün gölgesinde devam ettiği için bir çok tarih de değişti bizim tahminimize göre tarihlerin değişeceğini tahmin edemeyen Özge Özder başka bir projede yer alacağı için Mucize Doktor’un erken başlayan çekimlerinde yer alamayacaktır. Aynı şekilde Merve Dizdar’ın da tarih ile ilgili sıkıntılardan kaynaklı yeni sezon sözleşmesini imzalayamadığını düşünüyorum.

Oyuncular projelere imza atarken ciddi vezgeçme bedellerinin de altına imza atıyorlar. Muhtemelen Merve Dizdar ve Özge Özder’de yer aldıkları projeden sözleşme gereği ayrılamadılar çekimler çakışında da sözleşme imzalamadıkları Mucize Doktor’dan ayrılmayı seçtiler.

Özge Özder’in Mucize Doktor’dan ayrılması ile ilgili yeni detaylar olduğunda sayfamıza eklenecektir; bizleri takip etmeye devam edin.

Kıvılcım Mucize Doktor’dan Neden Ayrıldı?

Kıvılcım bilindiği üzere bebek sahibi olup hastaneyi Beliz’in elinden almak istemiş ancak sonradan ölü bir adamdan yetim doğacak bir çocuğun günahına girmek istememiş ve kararsız kalmıştı; Özge Özder’in ayrılığı sonrası Mucize Doktor senaryosunda Kıvılcım’ın  ölmesi bebeğinin ise hayatta kalacağı öğrenildi. Kıvılcım ölecek ve hayatta kalan Kıvılcım’ın bebeği ise kimsesiz kalacak. Bakalım Kılvılcım’ın bebeğine kim sahip çıkacak? Ali mi yoksa Beliz mi?

Bu durumda Özge Özder’in yerine Mucize Doktor  dizisine yeni bir kötü karakter dahil edilecektir. Zira hem Özge Özder’in hemde Merve Dizdar’ın ayrılması sonrası Mucize Doktor’da kötülük yapacakkarakter kalmadı.

Özge Özder 2020 Ekim Ayında Sadakatsiz Dizisi İle Karşımıza Çıkabilir

Büyük kanallar için 2020 2021 yeni sezonunda ekranlara getirilmesi için bir çok yeni dizi hazırlanıyor. Özge Özder boş durmayı sevmeyen başarılı bir oyuncu. Özge Özder eğer sözleşmeye imza atarsa Sadakatsiz isimli Kanal D dizisi ile izleyicisi karşısında olacak. Sadakatsiz dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Sadakatsiz Oyuncuları

Etiketler

Yorum yaz

Özge Özder Mucize Doktor’dan Neden Ayrıldı? İşte Son Bilgiler (1 Yorum)

  1. Benim mucize doktordaki en sevdiğim karakter Kıvılcımdı ve ben daha 7 buçuk yaşındayım ama yinede mucize doktoru çok seviyorum bide babam gece mucize doktoru izlerken bende salona geldim bide ozaman baban mucize doktorun 1.yani ilk bölümünü izlemesi nasıl bir tesadüf ve bu konuyu anlam kişi kimse çok işime yaradı teşekkürler.😊